Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Dermatologická ambulance
Černokostelecká 62/105, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Paní Tomášovou absolutně nedoporučuji. Za paní doktorkou jsem šla v polovině prosince 2018 s bradavicí na chodidle. Ta jí ovšem vůbec nezajímala a rovnou mi řekla, že se mi podívá na pihy. Jelikož jsem už déle uvažovala, že si pihy nechám zkontrolovat, této možnosti jsem využila. Byla to ovšem chyba, kterou jsem si měla uvědomit hned, a to nejen na základě prázdné čekárny, nepřítomnosti sestry, ale také z přístupu paní doktorky, která absolutně nevnímala, co jí říkám a povídala si víceméně pro sebe. Tato chyba se mi velice vymstila, protože mi paní doktorka vyřízla pihy především na krku a v dekoltu, ze kterých se staly vystouplé a na dotyk bolestivé jizvy. Něco mi provedla i na obličeji (aniž by mi sdělila co), kde mi i pod okem zůstala poměrně výrazná jizva. po odchodu z ordinace jsem byla v šoku, co jsem si to nechala provést a moje zděšení bylo o to horší, že nástroje, které paní doktorka k odstranění mých pih použila, jen utřela vatou a hned po mně si vzala do ordinace dalšího pacienta, který se mezitím objevil v čekárně. Nebyla jsem tedy svědkem žádného náznaku dezinfekce nástrojů a výměny jehly na injekční stříkačce. Do teď mám strach, aby se toto mé podezření ještě nepotvrdilo nějakými zdravotními potížemi. Jak se říká, za chyby se platí a mohu si sama za to, že jsem od paní doktorky včas neutekla. Neopakujte tedy mou chybu a ordinaci paní doktorky Tomášové se zdaleka vyhněte.

Umístění: Dermatologická ambulance odstranění bradavice na noze

Vůbec nechápu, jak někdo takový může léčit lidi. K paní doktorce jsem šla poprvé. Už mě měla varovat prázdná čekárna, nepřítomnost sestry a to že se mně doktorka nezeptala na jméno, neudělala kartu, nechtěla vidět kartičku pojištěnce atd. Vtáhla mně dovnitř a i když jsem jí řekla s čím přicházím - s bradavicí na noze -
chtěla, abych se svlékla a chtěla mi odstraňovat znamínka na těle. Tomu jsem se ubránila. Pak mi řekla, abych se tedy zula a lehla si na lůžko. Myslela jsem, že konečně dojde k ošetření nohy. Omyl. Paní doktorka mě zalehla a začala mi, i přes mé protesty, na obličeji odstřihávat névy kolem očí. Na závěr si doktorka řekla o dvě stovky. Výsledek : bradavici na noze mám stále, kolem očí mám několik zanícených ranek. A ránu na zápěstí.

NEDOPORUČUJI

Paní doktorka se dle mého názoru chová velice nestandartně. Doslova na mě tlačila, abych si sundala boty a lehla si na lehátko a že mi vyndá spoustu znamének, které jsem ani nechtěla, přišla jsem tam jen s jednim. Paní doktorka mi nebyla schopná vysvětlit, jaký způsobem by mi znaménka odstranila.

Jelikož mi chování paní doktorky přišlo zvláštní, rozhodla jsem se, že si žádný výkon nenechám udělat.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

K této lékařce se již nevrátím, jen koukala, jak ze mě vyinkasovat peníze. Přišla jsem s bradavičkou na noze, která se řešila okrajově, ale lékařka se na mě vrhla s nabídkou odstranění nějakých znamének, ptala jsem se, zda jsou nějak nebezpečná, jen řekla, že je dá raději pryč, uprostře práce mi sdělila, že to bude chtít zaplatit - zeptala jsem se tedy na cenu, bez odpovědi. Po cca 10 min chtěla zaplatit 1000Kč! Neustále mi říkala, že ona přece potřebuje nějaké peníze ... jak na tržišti jsem to usmlouvala na 500 Kč.. te´d, po týdnu, mi ty rány hnisají, koupila jsem si mast za dalších 200 Kč a léčím se po jejím náletu. Už nikdy více!

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. pupínek v obličeji

Dneska jsem byla u paní doktorky Tomášové ,aby mi zkontrolovala znamínka.
Paní doktorka mě prohlídla od hlavy až do pasu a už mi odstraňovala jednotlivá znamínka,tj. stařecké skvrny,cévky,tukové nálezy,pihy,prostě obula se do mě. Já funěla,z očí mi padaly slzy,ale všechno jsem vydržela v souladu s heslem: Kdo chce krásu nosit,musí něco zkusit.
Nic příjemného to není,ale paní doktorka komunikuje,říká,co dělá.
Je rázná,ale jinak to asi nejde,nesmíte mít čas přemýšlet,že to bude bolet.
Ale výsledek je perfektní.
Hned jak odejdete z ordinace,všechno z vás spadne a jste rádi,že jste tam vešli.
Všem držím palce a určitě paní doktorku bude všem doporučovat.
Paní doktorko,moc vám děkuji Jana Černá

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Vyrazka

Byla ksem u p.doktorky,mam vyrazku po cekem tele,doktorka mi rekla ze mam mykozu a naosala mast clotrimazol,pak mi ocistila plet a pihy,vypadla z ordinace jako zombe, zaplatila jsem za proceduru 1000,- nic jsem nedostala ani potvrzeni o platbe ani papir od doktorky,rany mi krvaceji a hrozne boli,ted se vazne stydim chodit aj do prace,dekuju

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Vyrazka

Nejhorsi zazitek. Prisla jsem na kontrolu s kozni vyrazkou, nejdriv mi bylo sdeleno, po nekolika konzultacich sestry a "doktorky", ze mne vyjimecne, ale opravdu zcela vyjimecne prijme. Kdyz jsem se tedy k tomuto lekarskemu zazraku dostala, tak prvni, co zacala resit bylo, ze mam hodne "tukancu" cili pupinku a ze mi procisti plet. Koukala jsem jak blazen, ze jsem si to nechala libit a madam si za bolestivou proceduru, kdy jsem pokrikovala bolesti, chtela nauctovat 400...mela jsem u sebe jen 300, ale doktorce to ke spokojenosti stacilo. Na vyrazku samotnou se ani nepodivala, jen mi zacala ukazovat spoustu fotografii, co se muze stat, pokud se nezbavim tukancu. Prisla jsem s oblicejem a odchazela s oteklym ksichtem. Co se tyce vyrazky, tak jen predepsala se nemyt zadnou kosmetilou (dalsi bambilion fotek s hruzami, ktere mohou nastat od Syos, Nivei,atd, tentokrat od sestricky). Nakonec jsem byla narolik v soku, ze jsem si ani nepozadala o stvrzenku a nedostala jsem ani lekarskou zpravu. Odnasela jsem si jen krvacejici ranky na obliceji (cituji doktorku "A ted uz budete krasna") a recept na mast obsahujici kortikoidy, kterou mi na dnesni navsteve kozni ambulance zatrhli, s tim ze mam akutni koprivku, a ze tu mast uzivat fakt nemam, neb je zbytecne silna amuze jen prihorsit. Kdyz jsem si navic zkontrolovala udaje v pojistovne, tak tam si pani nic neuctovala, tudiz predpokladam, ze ma slozka se tam ani neulozi.

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

Bohužel se musím přidat k řadě jednohvězdičkových hodnocení. Ordinaci jsem navštívila s malou dcerou. Paní doktorka je naprosto nekomunikativní, vše za ní vyřídila sestra, která jako jediná aktivně naslouchala při líčení problému. Na vyrážku se paní doktorka podívala pouze povrchně, celkem z dálky. Dceři napsala mastičku bez toho, aniž by mi sdělila diagnózu - na tu jsem se musela sama zeptat. Postup, jak mast užívat a jak postižená místa ošetřovat, nám sdělila sestřička. Poté, co jsem si přečetla příbalový leták, jsem zjistila, že mast je určená pro dospělé a děti ji mohou používat pouze ve výjimečných vážných případech. Mast obsahovala kortikoidy a byla určená na závažné kožní problémy, za což tři malé flíčky na kůži opravdu nepovažuji.
Závěrem tedy musím ještě jednou vyzvednout sestřičku, která víceméně suplovala roli paní doktorky. Paní doktorku bohužel nemohu doporučit.

Nevěděla si rady s pravděpodobně atopickým ekzémem u 3 letého dítěte - ale vůbec... Chtěli jsme to probrat s odborníkem, prodiskutovat horem dolem - tak není to vůbec příjemná nemoc - a člověk chce malému dítěti co nejvíce pomoct od nepříjemných příznaků - bohužel bez šance... Nakonec jsme se aspoň něco dozvěděli od sestřičky - ale nic moc užitečného, to stejné dostanu po hodíně surfování na netu no... Za mě - návštěva k ničemu. Jo a ještě musím potvrdit názory ostatních - fakt se k té vyrážce ani trochu okem nepřiblížila - to prostě zarazí... je to divný. NEDOPORUČUJI - minimálně pro atopický ekzém.

Paní doktorka Tomášová je nesmírně profesionální, rychlá, zkušená, jistá, ochotná a příjemná. Byl jsem u ní již podruhé a maximální spokojenost. Rozhodně ji zase navštívím. Mimo to ji každému doporučím.