Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Je to skvělý člověk a vynikající odborník takových už v dnešní době je velice málo je to prostě anděl a to myslím doslova

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Z první návštěvy na psychiatrii jsem měla obavy. Ale již po chvíli v ordinaci mě nervozita přešla. Paní doktorka Němcová je pravdu profesionál a pomáhá mi v opravdu zoufalé situaci. Již po 3 návštěvě a vhodně zvolenymi léky se mi výrazně ulevilo. Moc děkuji.

J
Ověřený profil

Paní doktorka Němcová je prostě anděl. Nejenže je inteligentní, empatická, ale dokáže odhadnout situaci, kdy jí člověk nejvíce potřebuje. A to pak pro něj udělá maximum, aby mu pomohla. Mám ji za to velice ráda, a nikdy jí to nezapomenu. Každá návštěva u ní, je balzám na bolavou duši. A za to jsem jí velmi vděčná. Myslím si, že lepší ho lékaře či lékařku, než je ona, bych nikde nenašla. A za to ještě jednou jí patří mé velké poděkování.
Jitka Filipová


E
Ověřený profil

Paní doktorka Němcová je nejen úžasná lékařka, ale i žena. Velice vzdělaná, bystrá, racionální, chápavá a neuvěřitelně hodná. Navíc vynikající soudní znalec. Velice si jí vážím a obdivuji. Moc Vám děkuji, paní doktorko! :-)


Ověřený profil

S paní doktorkou Němcovou jsem moc spokojen. Pomohla mi v nejhorších obdobích, její přístup je lidský a přátelský. A jak zde již někdo psal, v potřebných případech je ochotná pomoci i na dálku mimo ordinační hodiny. Děkuji.


V
Ověřený profil

O paní docentce si myslím, že je velmi vzdělaná i zkušená lékařka - ne jen v oblasti psychiatrie. Je velmi ochotná, vstřícná a empatická. Věnuje pacientům tolik času, podle situace zdravotního stavu. Mně pomohla jednak jako lékař, tak jako člověk, na kterého se mohu obrátit kdykoliv, když mám problém a je ochotna pomoci i na dálku, mimo úřední hodiny, prakticky i ve svém volném čase, což je v dnešní době neskutečné. Za tuto ochotu si jí moc vážím a mám z ní pocit blízké osoby. Když je člověk v opravdové krizi, má dobrý pocit, že má někoho na koho se může vždy a se vším obrátit a lze se jí svěřit opravdu se vším. Opravdu jí za vše moc děkuji a jsem šťastná, že jsem našla opravdu dobrého i hodného lékaře.


D
Ověřený profil

Paní docentka je opravdu velmi dobrý lékař, je především velmi empatická a věnuje člověku tolik péče, kolik jí v danou dobu potřebuje - což je v dnešní době už nezvyklé. Mně pomohla tolik - jednak jako lékař, tak jako člověk. Beru ji jako osobu blízkou a mohu jí sdělit opravdu bez zábran vše. Umí člověka povzbudit, dát mu naději, když je opravdu na tzv. dně. Moc jí za vše děkuji a vážím si jí ne jen jako lékaře, ale i jako člověka, ale to už se opakuji.


Člověk na svém místě. Udělala si na mne čas místo svého oběda. Vypadá to srandovně, ale pozor to vypovídá o člověku, to se hned tak nevidí. Po letitých problémech jsem již byla na dně. Zkušený lékař.


P

Paní docentka je člověk na pravém místě. Díky ní jsem začala po měsíci od mé první návštěvy u ní konečně žít, přestože jsem byla v péči jiných doktorů intenzivně přes 8 let. Snaží se opravdu pomoci, přemýšlí, nehledí na čas ani na peníze, nejdůležitější je pro ni pacient. Kdyby byli všichni lékaři takoví, mohli bychom žít kvalitnější život.


Vynikající, chápající a ochotná, vždy se k ní velmi těším


Došlo k chybě, zkuste to znovu