Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Němcová je prostě anděl. Nejenže je inteligentní, empatická, ale dokáže odhadnout situaci, kdy jí člověk nejvíce potřebuje. A to pak pro něj udělá maximum, aby mu pomohla. Mám ji za to velice ráda, a nikdy jí to nezapomenu. Každá návštěva u ní, je balzám na bolavou duši. A za to jsem jí velmi vděčná. Myslím si, že lepší ho lékaře či lékařku, než je ona, bych nikde nenašla. A za to ještě jednou jí patří mé velké poděkování.
Jitka Filipová

Paní doktorka Němcová je nejen úžasná lékařka, ale i žena. Velice vzdělaná, bystrá, racionální, chápavá a neuvěřitelně hodná. Navíc vynikající soudní znalec. Velice si jí vážím a obdivuji. Moc Vám děkuji, paní doktorko! :-)

S paní doktorkou Němcovou jsem moc spokojen. Pomohla mi v nejhorších obdobích, její přístup je lidský a přátelský. A jak zde již někdo psal, v potřebných případech je ochotná pomoci i na dálku mimo ordinační hodiny. Děkuji.

O paní docentce si myslím, že je velmi vzdělaná i zkušená lékařka - ne jen v oblasti psychiatrie. Je velmi ochotná, vstřícná a empatická. Věnuje pacientům tolik času, podle situace zdravotního stavu. Mně pomohla jednak jako lékař, tak jako člověk, na kterého se mohu obrátit kdykoliv, když mám problém a je ochotna pomoci i na dálku, mimo úřední hodiny, prakticky i ve svém volném čase, což je v dnešní době neskutečné. Za tuto ochotu si jí moc vážím a mám z ní pocit blízké osoby. Když je člověk v opravdové krizi, má dobrý pocit, že má někoho na koho se může vždy a se vším obrátit a lze se jí svěřit opravdu se vším. Opravdu jí za vše moc děkuji a jsem šťastná, že jsem našla opravdu dobrého i hodného lékaře.

Paní docentka je opravdu velmi dobrý lékař, je především velmi empatická a věnuje člověku tolik péče, kolik jí v danou dobu potřebuje - což je v dnešní době už nezvyklé. Mně pomohla tolik - jednak jako lékař, tak jako člověk. Beru ji jako osobu blízkou a mohu jí sdělit opravdu bez zábran vše. Umí člověka povzbudit, dát mu naději, když je opravdu na tzv. dně. Moc jí za vše děkuji a vážím si jí ne jen jako lékaře, ale i jako člověka, ale to už se opakuji.

Člověk na svém místě. Udělala si na mne čas místo svého oběda. Vypadá to srandovně, ale pozor to vypovídá o člověku, to se hned tak nevidí. Po letitých problémech jsem již byla na dně. Zkušený lékař.

Paní docentka je člověk na pravém místě. Díky ní jsem začala po měsíci od mé první návštěvy u ní konečně žít, přestože jsem byla v péči jiných doktorů intenzivně přes 8 let. Snaží se opravdu pomoci, přemýšlí, nehledí na čas ani na peníze, nejdůležitější je pro ni pacient. Kdyby byli všichni lékaři takoví, mohli bychom žít kvalitnější život.

Vynikající, chápající a ochotná, vždy se k ní velmi těším

K paní doktorce Němcové chodím necelé dva roky a mohla bych jí jenom chválit. Má vhodnou pracovní dobu, kazdemu pacientovi se venuje dostatecne. Podle me je clovekem s velkem C, protoze dokaze poradit cloveku i s jinymi zdravotnimi problemy nez psychiatrickymi. Bez vahani mi predepisuje leky, ktere mi ostatni psychiatri nechteli davat (Mg). Ocenuji jeji skvely pristup k pacientum.