Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Staroměstská poliklinika s.r.o.

Klimentská 1974/20

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Marcela Němcová

  Internista, MUDr.

  • J

   Paní doktorka Němcová je prostě anděl. Nejenže je inteligentní, empatická, ale dokáže odhadnout situaci, kdy jí člověk nejvíce potřebuje. A to pak pro něj udělá maximum, aby mu pomohla. Mám ji za to velice ráda, a nikdy jí to nezapomenu. Každá návštěva u ní, je balzám na bolavou duši. A za to jsem jí velmi vděčná. Myslím si, že lepší ho lékaře či lékařku, než je ona, bych nikde nenašla. A za to ještě jednou jí patří mé velké poděkování.
   Jitka Filipová

  • E

   Paní doktorka Němcová je nejen úžasná lékařka, ale i žena. Velice vzdělaná, bystrá, racionální, chápavá a neuvěřitelně hodná. Navíc vynikající soudní znalec. Velice si jí vážím a obdivuji. Moc Vám děkuji, paní doktorko! :-)

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Darja Mádlová

  Oční Lékař, MUDr.

  • O
   Umístění: Oční ambulance, Nemocnice s poliklinikou Praha ItalskáSlužby: vyšetření očí - dioptrické brýle

   Bohužel se musím podělit o velmi nepříjemnou zkušenost u oční MUDr Madlove. Kam jsem se objednal kvůli brýlím na dálku. Velmi nepříjemné a arogantní jednání. Bez pozdravu, celou dobu vyšetření nedokázala ani pípnout a potom mě vykázala z ordinace slovy " že už bych mohl opustit křeslo s tím že mám donést zprávu o operaci cca 8 let starou. Dle mého názoru, pro dioptrické brýle nepodstatnou. Nedozvěděl jsem se tedy nic, doporučení na brýle jsem nedostal a naprosto zbytečně jsem zde strávil čas. Paní Madlova, zamyslete se nad svým jednáním a jak asi působí na pacienty. Na mě tedy absolutně negativně. Naprosto neprofesionální přístup bez špetky alespoň předstírané empatie. Jediný kdo byl slušný byla sestřička. Pokud můžete tak raději jinam!

  • J

   Byli jsme se synem u specialistky. Na 5leté prohlídce se naší paní doktorce nelíbila jeho reakce při kontrole očí. Se synkem je u lékařů dost těžké pořízení, je to strašný panikář a tvrdohlavec. Paní doktorka měla opravdu neprofesionální přístup a stále poznámky typu: již je to velký kluk, musíte mu to doma vysvětlit..
   a nakonec mi sdělila, abych s ním již nechodila já, ale přišel někdo jiný... Ale všude jinde si s ním v pohodě lékaři poradí.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Jitka Hořejší

  Neurolog, MUDr.

  • Umístění: Poliklinika MazurskáSlužby: výpadek vidění

   pí doktorka velmi laskavá a pohotově objednala rychlou sanitu.Myslím,že díky rozhodnosti a rychlému jednání nemám žádné následky po embolické mrtvici.Moc děkuji

  • V
   Umístění: GYMUNO, spol. s r.o.Služby: bolest zad

   Musím dát 5 hvězd za chování paní doktorky.
   Byla milá,vstřícná a snažila se mi pomoci.
   Uděla vše co bylo na první vyšetření potřeba.Pokud budu mít neurologický problém navštívím ji opět.
   S pozdravem Coufal M.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře