Privátní gynekolog. - porodnická praxe
Kloknerova 1/1245, Praha

Umístění: Privátní gynekolog. - porodnická praxe Jiný

přečetla jsem si zde poslední hodnocení paní doktorky a jsem hodně překvapená, tak mám potřebu napsat svou zkušenost. K paní Klabanové chodím od svych 15ti let, dnes je mi skoro 39 a rozhodně bych nechtěla jinam. Vyšetření je vždy důkladné a hlavně paní doktorka je milá, jemná a při vyšetření si s Vámi povídá .. takže i introvertkám, které nerady chodí na gynekologii jako já, je tu příjemně. Při své včerejší návštěvě jsem přišla v psychické nepohodě a od paní doktorky jsem dostala obrovskou podporu a odcházela s úsměvem.. Jsem za ni velice vděčná a doufám, že bude ordinovat ještě dlouho.

Umístění: Privátní gynekolog. - porodnická praxe Jiný

Paní doktorku jsem navštěvovala zhruba od svých 18 let, byla mou první gynekoložkou a vybrala jsem si ji na základě kladných recenzí.
Kromě prevence mě trápily dva problémy - nepravidelná mebstruace až její absence a bolestivost při pohlavním styku. Na menstruaci mi byly predepsany léky, bolestivost při styku byla odůvodněna velikostí přítelova penisu. Jelikož jsem jí ve své nezkušenosti důvěřovala, tato vysvětlení mi stačila.
O 6 letch pozdeji, nyní v mych 24 letech, oba problémy pretrvávaji. Na menstruaci mi paní doktorka stale predepsala ty same prášky, aniž by mě za celou dobu poslala na vyšetření pohl. hormonů, nad čímž se podivovala i praktická lékařka (zde musím priznat i svoji chybu - na prohlidky jsem nechodila pravidelne).
Co se tyce bolestivosti pri styku, kterou jsem si diky internetu, diagnostikovala jako mirnejsi formu vaginismu, me pani doktorka pri posledni navsteve dost šokovala. Tebto problem jsem ji poprve pojmenovala (od ni jsem slovo vaginismus neslysela ani pri jednom ze dvou momentu, kdy jsme tento problem resily), pani doktorka ale ted den nemela viditelne dobrou naladu, nijak to nekomentovala, odkazala me na sexuologa a nasledovala tak bolestive vysetreni, ze na to jen tak nezapomenu. Vysetrit pacientku s vaginismem takovym zpusobem, ze ji jdou slzy samovolne do oci a komentovat to slovy "Co delate, vzdyt jsem se vas jeste ani nedotkla", to je opravdu k zamysleni. Po teto zkusenosti menim lekare.

Umístění: Privátní gynekolog. - porodnická praxe

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Sestřička je pod obrovským tlakem, telefon se nezastaví, nědy nemá náladu a slyšela jsem ji komentovat ostatní pacientky. Když jste ale milí, je milá i ona. Vše je o přístupu všem! Já ji osobně mám moc ráda. Paní doktorka je neskutečně milá a vnímavá, důsledná, neutápí se zbytečně v lécích, ptá se i na okolnosti. Neměnila bych!

S paní doktorkou se znám už mnoho let. Vytáhla mne z nejednoho zdravotního průšvihu a mám pod jejím vedením tři krásné děti :-) je to prostě "Miláček". A ačkoli jsem se odstěhovala z Prahy, neměním...... a raději si těch 100 km dojedu :o) vřele doporučuji.

Paní doktorka je úžasná. Zajímá se jak o zdraví, tak o člověka jako takového. Vždy se zeptá i na něco mimo. Vím, že si mě určitě nepamatuje, ale ona se umí tvářit tak, že ano a je to sympatické. A ač čtu, že sestřička není nic moc, tak na mě je vždycky neskutečně příjemná. Kéž by takové sestry byly všude.

Paní doktorku vřele doporučuji! Odborník s dobrým srdcem a milým a vstřícným přístupem, co víc si přát. Po celé těhotenství jsem k ní chodila ráda, ba dokonce se i těšila. Vždy jsme si hezky popovídaly. Neměla problém vypsat žádanky i na nestandardní vyšetření na základě rodinné anamnézy. Obě sestřičky ke mně byly vždy milé a rovněž pečlivé. Za mně maximální spokojenost.

S paní doktorkou nemám příliš zkušeností, ale za těch pár návštěv jsem s ní spokojená. Jen mi občas připadá, že moc pospíchá a všecko bere hopem. Když se rychle sama na něco nezeptám, tak už mě posílá pryč a bere další pacientku.

Shrnutí:paní doktorka je dobrá, dejte si pozor na peněženku a nenechte se odradit sestrou!!! ;-)
Paní doktorka je fajn, ale má tandenci (ostatně jako většina lékářů) ordinovat prášky doporučené farmalobby. Poslední dobou když přijdu, má pokaždé jinou pracovní dobu, která je těžko dohledatelná na netu a telefony také všude uvádí neaktuální. Sestra tedy skutečně není žádný mílijus a také velmi ráda ordinuje. U mě se 2x sekla a proto doporučuji nenechat se odradit a počkat si na paní doktor.
Při poslední návštěvě mi však naúčtovala sestra vyšetření, které jsem neabsolvovala, samozřejmě bez účtu nebo nějakého potvrzení, ale v tom shonu se braňte.

Paní doktorka je profesionál a odborník ve svém oboru. Jako bonus navíc je úžasná žena. Děkuji, že existuje taková lékařka. Kéž by jich bylo více.

Paní doktorka Klabanová je nejen velký profesionál a odborník, ale i mimořádně vlídný a laskavý člověk, kterého si mimořádně vážím. Pokud by všichni lékaři dosahovali jejích celkových kvalit, bylo by nám lidem - pacientům mnohem líp.