GYNPROFI s.r.o.
Na Bojišti 2, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je, jak už zde bylo napsáno několikrát, velmi arogantní a nepříjemná. S horším přístupem lékaře jsem se nesetkala

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti, je nepříjemná a o lidském přístupu nemůže být ani řeč. Prodělala jsem ve velmi mladém věku rakovinu vaječníků a dlouhodobé chemoterapie, ale z jejího chování při mé první návštěvě po absolvování celé léčby se mi teprve opravdu zvedl žaludek. Byla arogantní a o lékařské etice si pacientky mohou opravdu nechat jen zdát.

Paní doktorka je mimořádně neochotná, arogantní a nepříjemná a je určitě nejhorším lékařem se kterým jsem se dosud setkala. Co je ale opravdu zarážející je její neochota cokoli řešit nebo dokonce vyšetřovat. Rozhodně NEDOPORUČUJI. m.n.

Pani doktorku mam celkom rada,odrodila jsem s ni krasneho zdraveho kluka.Musela jsem odjet do zahranici,tednedavno jsem se vratila a zistila ze pani doktorka uz neordinuje.Prosim vas muzete mi nekdo napsat kdo ji zastupuje a kde ho najdu?Dekuju moc.Zuzana

Jsem pacientkou MUDr.Burdové přibližně 5 let a dobře si pamatuji, když sem k ní do ordinace přišla poprvé, byla jsem samozřejmě nervózní a také jsem si připadala jak školačka, když sem hledala v kalendáři datum poslední menstruace, ale musím říct, že profesionální přístup paní doktorky mne nervozity zbavil velmi rychle. Každá návštěva začínala tím, že se mne mj. paní doktorka zeptala, zda mám nějaké problémy a při samotném vyšetření vysvětlovala co dělá, proto jsem dost překvapená, že si někdo stěžuje na neochotu něco vysvětlit. Kdyby měli všichni lékaři stejný přístup, ušetřili by nám pacientům spoustu času i zbytečných nervů. V každém případě je mi líto, že ukončila praxi a přeji jí všechno dobré. Marie

Musim reagovat na posledni prispevky, k pani dr. jsem chodila leta, stejne jako sestra (jeji dcera) a maminka. O ukonceni praxe nas nezavisle pri kontrolach informovala a hovorila i o tom, ze ji nahradi lekar, takze se nejedna o nejaky rychly odchod. Je mi to samozrejme lito, protoze jsem mela s pani dr. dobrou zkusenost behem dvou tehotenstvi, ale co nadelame, ze?

Paní doktorku znám jako pacientka více jak čtyřicet let. Kromě toho, že " její primát " je dán prvními - Kladenskými čtyřčaty, byla po celou dobu své praxe vždy perfekcionalista, ať působila na poliklinice v Klimentské, v Kosmetickém ústavu, u Apolináře, v Riegrových sadech a naposledy v Sokolské. Možná na někoho působila trochu stroze, ale při delším poznání se toto zdání proměnilo v poznání profesionality, a korektonosti.
Také mě překvapil její " náhlý dochod" z ordinace v Sokolské. Neodsoudila jsem ji, ale hledala příčinu.Po zjišťování příčiny, nechtěla jsem věřiž, že by takto za sebou " práskla" dveřmi, jsem zjistila , že není to její vinou, ale nešťastnou shodou velmi vážných zdravotních problémů v rodině a hluboce " nekolegiálním" přístupem jejího nástupce.
Pevně věřím, že se MUDr.Burdová z této velmi složité osobní životní situace dostane , a že se zase sejdeme v ordinaci.
Dr.I.Fozikošová

K paní doktorce jsem chodila přes 20 let. Vždy byla vstřícná, milá a vždy mi s mými problémy pomohla. Je to po odborné stránce výborná lékařka, kterých je dnes jako šafránu.
Je mi velmi líto, že ukončila svou praxi.

K paní doktorce Burdové chodím přes 25 let, odrodila jsem 3 děti a její přístup byl vždy vysoce profesionální a vstřícný. Po přečtení několika kritických hodnocení (kdy u většiny není ani podpis), si tak říkám, proč jste po negativních zkušenostech nezměnili lékaře okamžitě a nechaly jste se "ponižovat"? To, co se nyní stalo a jakým způsobem MUDr. Burdová ukončila svou praxi (viz předešlé hodnocení), může být způsobeno pravděpodobně i tím, že paní doktorka je také jen člověk, který má svou rodinu a kterému se nevyhnou zdravotní komplikace. Možná bychom (alespoň my, které jsme k paní doktorce chodily několik let)neměly tak rychle odsuzovat a zapomínat na chvíle, kdy nám pomáhala. V dnešní době umí každý jen "BRÁT" a odsuzovat, ale málo komu se chce cokoli dávat. V tomto případě by jistě stačilo trocha tolerance. Věřím, že se brzy dozvíme, co paní doktorku přimělo k tomuto způsobu ukončení praxe. V každém případě jsem jí vděčná za své krásné zdravé 3 děti a jsem ráda, že jsem mohla být její pacientkou tak dlouhou dobu. Paní doktorce přeji jen to nejlepší do dalších dnů. A. Piskáčková

Paní doktorku jsem si vybrala po shlédnutí pořadu Sama doma,kde mluvila o menopause.Teorie výborná.Jelikož se mne problémy týkaly,objednala jsem se.Na první návštěvě jsem si připadala jak školačka,která si nepamatuje přesné údaje.Z druhé návštěvy jsem odešla se slzami v očích,ponížená a s pocitem největšího blba.Už nikdy.Od té doby mám strach z návštěvy gynekologa a bojím si najít nového,kde bych se mohla v klidu svěřit.