Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 5 Více
732 34.....
555 13.....

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Jaydess, Mirena, Levosert, Kyleena • od 5 000 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au • od 2 000 kč

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS +12 Více

Antikoncepce

Běžný termín

Operace dělohy

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 9. 2019!!! MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. ordinuje v pondělí a úterý!!! MUDr. Zdenka Jalůvková ordinuje v...

• močová inkontinence
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

Operace dělohy

Očkování proti hpv

Preventivní prohlídky

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence GPK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Rekonstrukční operace pro sestup rodidel

Urodynamické vyšetření

Urogynekologie

Vedení těhotenství

Vyšetření okultního krvácení

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Super jednání, vstřícní, doporučuji. Dlouhodobý zdravotní problém snad bude konečně odstraněn, věřím, že jsme na dobré cestě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor byl velmi trpělivý. Vyslechl mé dotazy, vše zodpověděl a náležitě vysvětlil. Ordinace je pro pacientky příjemně a pohodlně zařízená. Profesionalní jednání a skvělý přístup k pacientovi. Vřele doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. preventivní prohlídky

Pan doktor je velice milý člověk, má pěkný a profesionální přístup k pacientce.Vše řádně vysvětlí a každý dotaz dostatečně zodpoví.Před rokem mě p.doktor operoval z důvodu vážné onkologické diagnózy,vděčím mu i celému oper.týmu za život.Škoda,že jsem k panu doktorovi nezačala chodit dříve.Takových lékařů jako je on,by mělo být více Dita N.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. preventivní prohlídky

Naprostá spokojenost, pan doktor je po stránce odborné špičkový profesionál a zároveň se chová k pacientům ohleduplně a s respektem. Dokáže jasně vysvětlit vše potřebné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Pana doktora už znám pár let a je to opravdový odborník.... vynikající komunikace a přístup, už k němu chodí i má dcera nějaký čas a neměnily bychom.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor je velmi přijemný člověk, vše vždy jasně vysvětlí. Vyšetření vždy velmi citlivé. Opravdu člověk na svém místě. Od té doby co k němu chodím už pro mě není návštěva gynekologa noční můrou. Mohu jen doporučit.

Pan doktor po celou dobu mé návštěvy se choval vysoce korektně a profesionálně. Je to milý člověk, a nabyla jsem dojmu, že mu jde o jeho pacientky. Sestřička byla taky moc prima. Doufám, že jsem po několika letech neúspěchu našla lékaře, který je fajn.

Pan doktor je velmi pečlivý o problému pacienta přemýšlí a hledá řešení. Prostředí i sestřička jsou příjemné. Za mě spokojenost.

Skvělý profesionál. Mám srovnání i s jiným lékařem. Mrzí mě, že jsem k panu doktorovi Gartnerovi nepřešla již dříve. Velká spokojenost.

Byla jsem přijata přesně na objednáný čas, maximálně při předešlých návštěvách jsem čekala do 10minut. Všichni v této ambulanci jsou milí a ochotní pomoci...

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
    A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

• Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
    Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner

Fotografie

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Publikace a články

Publikace (9)