Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 ...

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Jsem velice ráda, že jsem zvolila tohoto lékaře. Velmi příjemný, jemný. V ordinaci se cítí člověk velmi dobře. Je třeba vyzvednout také sestřičku. Vždy milá a ochotná. Jsem velice spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. urogynekologie

Velmi příjemný přístup pana doktora a sestřičky, vše dopodrobna vysvětleno, žádné výhrady. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Naprostá spokojenost, citlivé zacházení a jednání, podrobné vysvětlení současného stavu, ultrazvuku, následků vyšetření a příprava na možné následující výskyty a projevy. Ordinace je malá (dostačující), a hlavně diskrétní. Zdravotní sestra příjemná a milá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Profesionální přístup pana doktora tak jako vždy. Vysvětlí všechny úkony, které provádí. Doporučuji všem. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Bez chybičky:-). Příjemná atmosféra, žádné konfliktní, nebo arogantní chování, velká spokojenost:-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Poděkování patří také milé sestřičce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Jsem spokojená po všech stránkách, příjemný personál, hezké prostředí. Pan doktor je specialista na svém místě, vždy zodpoví všechna dotazy a poradí s každou situací. Sestřička vstřícná, milá, hodná a pracovitá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velice příjemný lékař i sestřička.
Výhodou je objednání na čas bez čekání.Pan doktor vysvětlí ,poradí,odborník na svém místě.
Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Klid, dochvilnost a bezproblémové informace jen "k veci". Oceňuji neobsazenou čekárnu množstvím pacientek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

skvělý pan doktor, vždy ochotný, vysvětlí, poradí, sestřička velmi příjemná, nic není problém, super ordinace

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner

Fotografie

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Publikace a články

Publikace (9)