MUDr.

Marcel Gärtner

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

125 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 34 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!! Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy (např.:únik moči, sestup rodidel, preventivní prohlídka, akutní potíže...). Pro… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5, Ostrava-Jih
    724 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s. Více
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti od 15 let

Služby

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska jaydess a mirena od 5 000 kč
    Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska cu, ag, au od 1 700 kč
    Antiinkontinentní operace- tvt, tot, sis
    Dispenzární kontroly
    Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s ambulancí dětské gynekologie pgk fn ostrava
    Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska levosert a nehormonálního gynefix od 3 800 kč
    Běžný termín
    Rekonstrukční operace pro sestup rodidel
    Vyšetření okultního krvácení
    Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s centrem onkogynekologické prevence pgk fn ostrava

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: prevence

Lékař je naprostý profesionál, komentuje vše co se chystá dělat, je klidný a poslouchá, Jsem ráda, že jsem si ho vyhledala a i když musím dojíždět celkem daleko, tak se to vyplatí.

• S
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Pan doktor je velice slušný, přístup ke mně jako pacientce je profesionální, na vysoké odborné úrovni, můj zdravotní problém jsme rozebrali z pohledu mého laického i odborného a ke spokojenosti vyřešili. Jsem velice ráda, že jsem dala na radu a doporučení své dcery a své zdraví svěřila MUDr. Gartnerovi.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Kontrola v těhotenství

Neobyčejně milý, empatický a profesionální přístup. Za panem doktorem dojíždím až z Prahy, protože po přestěhování jsem nenašla ani tam lepšího lékaře.

• M
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: prevence

Jsem velmi spokojena, příjemné prostředí, milé jednání, profesionální
    přístup, objednání přes internet, pak bez čekání, vřele doporučuji.

• H
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

K lékaři chodím cca třetím rokem na doporučení kamarádky a jsem velmi spokojená. Vždy pečlivé prohlídky se srozumitelným vysvětlením, empatický přístup, velmi příjemná sestřička, nikdy jsem nečekala dlouho, hezké prostředí. Vyzdvihuji možnost online objednání do ordinace a emailová připomenutí. :-)

• A
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor Gärtner je člověk na svém místě - velký profesionál ve svém oboru a k
    tomu velmi milý a empaticky člověk. Všechna vyšetření pečlivá a šetrná - vše perfektně vysvětlí. Mohu jen doporučit!

Adéla K.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: kontrola po šestinedělí

Když se u pana doktora objednám, nemusím celé hodiny čekat, až přijdu na řadu. Pan doktor je pečlivý, nic nezanedbá, na cokoliv se zeptám, vždy mi to vysvětlí, tak abych vše pochopila. Když jsem v těhotenství potřebovala nějaká odborná vyšetření, přímo mě objednal a já nemusela celé dny hledat a obvolávat doktory, kdy a jestli mě vezmou. Paní sestřička je také velice příjemná. Takže já hodnotím pozitivně.

• D
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: prevence

Pan doktor je moc milý, empatický, přitom má profesionální přístup, jsem ráda že jsem jeho pacientkou.
    Z těchto důvodů jej nedoporučuji :) !. Jsem sobec a nechci, aby měl dlouhé objednací doby nebo musel dělat přesčasy :) !! Totéž platí o sestřičce !

• B
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: první návštěva

vybírala jsem gynekologa,dle názorů jiných žen. Musím poděkovat všem ženám které zde píšou své názory.Pomohlo mi to ve výběru toho správného lékaře.Recenze nelhaly.Pan doktor je opravdu příjemný a vše dokonale vysvětlí,abych nezapomněla i sestra je super.Mohu jen doporučit!

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Preventivní prohlídka

Pan doktor je skvělý. Vystupuje příjemně, problémy řeší věcně a profesionálně, jsem ráda, že chodím právě k němu.

Dotazy od pacientů (12)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!!
    Pro další termíny volejte v ordinační době

2016 - úspěšné ukončení doktorského postgraduálního studia - Ph.D., Univerzita Palackého, Olomouc

Zaměstnání:
    1999 - 2001 Gynekologicko - porodnické oddělení Nemocnice s poliklinikou Čadca, SR
    2001 - 2003 Gynekologicko - porodnické oddělení Nemocnice Bílovec
    2003 - dosud Porodnicko - gynekologická klinika Fakultní nemocnice Ostrava

Pozice:
    zástupce přednosty kliniky pro léčebnou péči, Gynekologicko - porodnická klinika, Fakultní nemocnice Ostrava

Atestace:
    2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
    2006 Specializovaná způsobilost k samostatnému výkonu povolání lékaře v oboru
    gynekologie a porodnictví
    2010 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru urogynekologie

Členství v organizacích:
    - člen České gynekologicko-porodnické společnosti (ČGPS)
    - člen Urogynekologické společnosti (UGS)
    - člen Mezinárodní společnosti pro kontinenci (ICS)
    - člen Mezinárodní urogynekologické společnosti (IUGA)
    - člen Evropské urogynekologické společnosti (EUGA)

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2010 Zvláštní odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru urogynekologie
  • 2016 Ukončení doktorského studijního programu v oboru gynekologie a porodnictví na LF UP v Olomouci, titul Ph.D.

Publikace

• Krhut J, Martan A, Gärtner M, Zachoval R, Švabík K, Halaška M, Horčička L, Tvrdík J, Hanuš T.: SROVNÁNÍ VÝSLEDKŮ MINIINVAZIVNÍ LÉČBY ŽENSKÉ STRESOVÉ INKONTINENCE METODOU AJUST A MINIARC, Ces Urol 2012, 16(1): 20-28.
  • Petzel M, Gärtner M.: INTOLERANCE SPASMOLYTIK PŘI LÉČBĚ OAB - kazuistika, Urol. praxi, 2012; 13(3): 122-124
  • Petzel M, Gärtner M.: STRUKTURA URETRY JAKO PŘÍČINA SEKUNDÁRNÍ HYPERAKTIVITY MOČOVÉHO MĚCHÝŘE – kazuistika, Urol. praxi, 2012; 13(3): 125-126
  • Krhut J, Gärtner M, Petzel M, Sykora R, Nemec D, Tvrdik J, Skoupa J. Persistence with first line anticholinergic medication in treatment-naive overactive bladder patients.Scand J Urol. Feb 2014, Vol. 48, No. 1 : Pg 79-83
  • Gärtner M: Inkontinence moči. Med.Prom, 2007; 8 (suppl.3): 30-36.
  • Krhut J, Gärtner M: Současný stav diagnostiky a léčby hyperaktivního měchýře v České republice. Čes Gynek 2007; 72(5): 360-365
  • Krhut J, Holaňová R, Muroňová I, Gärtner M: Výsledky konzervativní nefarmakologické terapie u pacientek s močovou inkontinencí. Čes Gynek 2007; 72(6): 406- 409
  • Gärtner M: Syndrom deficitu estrogenů a uroinfekce v postmenopauze. Med.Prom,2007; 8 (suppl.3):37-40
  • Holaňová R, Krhut J, Hegedüsová K, Gätner M, Tvrdík J: Výsledky fyzioterapie dle „ Ostravského konceptu“ u pacientek s močovou inkontinencí. Rehab. fyz. Lék. 2010; 17(2): 63-66

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Znalost jazyků

• slovenština