Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 5 Více
732 34.....
555 13.....

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Jaydess a Mirena • od 5 000 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Levosert a nehormonálního Gynefix • od 3 800 kč

Ambulantní zavádění antikoncepce - nehormonálního nitroděložního tělíska Cu, Ag, Au • od 1 700 kč +15 Více

Urodynamické vyšetření

Urogynekologie

Operace dělohy

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!! Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy (např.:únik moči, sestup rodidel, pr...

• močová inkontinence
  • bolesti v těhotenství
  • patologie těhotenství

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Běžný termín

Pan doktor je velmi pečlivý o problému pacienta přemýšlí a hledá řešení. Prostředí i sestřička jsou příjemné. Za mě spokojenost.

Skvělý profesionál. Mám srovnání i s jiným lékařem. Mrzí mě, že jsem k panu doktorovi Gartnerovi nepřešla již dříve. Velká spokojenost.

Byla jsem přijata přesně na objednáný čas, maximálně při předešlých návštěvách jsem čekala do 10minut. Všichni v této ambulanci jsou milí a ochotní pomoci...

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Pravidelná prohlídka

Pan doktor je milý, vstřícný a trpělivý. Vyšetření postupuje podle vašich možností. Pokud nemáte obtíže, vyšetření zabere chvilku a máte zase na rok vystaráno. Zatím jsem neřešila zdravotní komplikace, ani těhotenství, ale dle jiných ohlasů si myslím, že přístup bude stejně profesionální. Doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan Doktor, dámy s obrovským D!!! Zapomeňte na urologa a gynekologa,pač toto je luxus a v jednom!!! Jsem pacientkou již dlouhou dobu a také,již jim operovanou,veliká spokojenost.Tento člověk je úžasný a jedinečný.Veliký obdiv ve všem co dělá,profesionál,je slabé slovo. Určitě nepotřebuje reklamu,jen chci,aby více žen vědělo,kde hledat pomoc při jakýchkoliv intimních problémech GYN-URO,vše se dá řešit,stačí jen vědět kde.

MUDr. Gärtner je profesionál ve svém oboru. Svoji práci bere jako poslání. Velice vstřícný, lidský, trpělivý. Jsem jeho pacientkou od první operace, kterou jsem u něj absolvovala - odstranění vejcovodu. Díky němu a oddělení neonatologie mám zdravou holčičku. Návštěva v jeho soukromé praxi v Proskovicích není pro mne stresující záležitostí, ale konzultací pro následující období. Doporučuji každé ženě, která má gynekologický problém-pomůže, poradí, vysvětlí, řeší. Jsem absolutně spokojená. Opravdu více takových doktorů

Nejlepší gynekolog, co jsem kdy měla. Vždy vše řádně vysvětlí, poradí a je naprostý profesionál. Chodím k p.doktorovi již několik let a jsem naprosto spokojená. Sestřička je taky velice příjemná. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. prevence

Lékař je naprostý profesionál, komentuje vše co se chystá dělat, je klidný a poslouchá, Jsem ráda, že jsem si ho vyhledala a i když musím dojíždět celkem daleko, tak se to vyplatí.

Pan doktor je velice slušný, přístup ke mně jako pacientce je profesionální, na vysoké odborné úrovni, můj zdravotní problém jsme rozebrali z pohledu mého laického i odborného a ke spokojenosti vyřešili. Jsem velice ráda, že jsem dala na radu a doporučení své dcery a své zdraví svěřila MUDr. Gartnerovi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Kontrola v těhotenství

Neobyčejně milý, empatický a profesionální přístup. Za panem doktorem dojíždím až z Prahy, protože po přestěhování jsem nenašla ani tam lepšího lékaře.

od 5 000 kč

Cystoskopie

Běžný termín

Antiinkontinentní operace- TVT, TOT, SIS

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Rekonstrukční operace pro sestup rodidel

Dispenzární kontroly

Vyšetření okultního krvácení

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o dětské pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Ambulancí dětské gynekologie PGK FN Ostrava

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Péče o onkologické pacientky - zajištěna v rámci úzké spolupráce s Centrem onkogynekologické prevence PGK FN Ostrava

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. Pravidelná prohlídka

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, po velmi dlouhém sexuálním styku s partnerem minulou sobotu sem si všimla v pondělí že mám jakoby nateklý malý stydký pysk (byl i velký ale to zmizelo), je to jakoby hned vedle vchodu do pochvy, takové nateklé místo..ne kulička spíš “delší”. Vůbec to nebolí nebo tak.. Zmenšovalo se to tak sem doufala že to zmizí úplně. Na gynekologii se chystám. Děkuji za odpověď

Dobrý den.
    A jak vlastně zní otázka?

MUDr. Marcel Gärtner

• Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
    Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Publikace a články

Publikace (9)