MUDr.

Marcel Gärtner

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

121 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 32 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!! Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy (např.:únik moči, sestup rodidel, preventivní prohlídka, akutní potíže...). Pro… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

K lékaři chodím cca třetím rokem na doporučení kamarádky a jsem velmi spokojená. Vždy pečlivé prohlídky se srozumitelným vysvětlením, empatický přístup, velmi příjemná sestřička, nikdy jsem nečekala dlouho, hezké prostředí. Vyzdvihuji možnost online objednání do ordinace a emailová připomenutí. :-)

• A
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor Gärtner je člověk na svém místě - velký profesionál ve svém oboru a k
    tomu velmi milý a empaticky člověk. Všechna vyšetření pečlivá a šetrná - vše perfektně vysvětlí. Mohu jen doporučit!

Adéla K.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: kontrola po šestinedělí

Když se u pana doktora objednám, nemusím celé hodiny čekat, až přijdu na řadu. Pan doktor je pečlivý, nic nezanedbá, na cokoliv se zeptám, vždy mi to vysvětlí, tak abych vše pochopila. Když jsem v těhotenství potřebovala nějaká odborná vyšetření, přímo mě objednal a já nemusela celé dny hledat a obvolávat doktory, kdy a jestli mě vezmou. Paní sestřička je také velice příjemná. Takže já hodnotím pozitivně.

• D
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: prevence

Pan doktor je moc milý, empatický, přitom má profesionální přístup, jsem ráda že jsem jeho pacientkou.
    Z těchto důvodů jej nedoporučuji :) !. Jsem sobec a nechci, aby měl dlouhé objednací doby nebo musel dělat přesčasy :) !! Totéž platí o sestřičce !

• B
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: první návštěva

vybírala jsem gynekologa,dle názorů jiných žen. Musím poděkovat všem ženám které zde píšou své názory.Pomohlo mi to ve výběru toho správného lékaře.Recenze nelhaly.Pan doktor je opravdu příjemný a vše dokonale vysvětlí,abych nezapomněla i sestra je super.Mohu jen doporučit!

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Preventivní prohlídka

Pan doktor je skvělý. Vystupuje příjemně, problémy řeší věcně a profesionálně, jsem ráda, že chodím právě k němu.

• E
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Pan doktor je profesionál s věcnými názory. Vyšetření předcházela komunikace, kde se pan doktor dozvěděl vše potřebné ohledně mého zdravotního problému a vysvětlil možnosti léčby.
    Sestřička je velmi milá a pozorná.

• Z
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor je hodne prijemny a vzdy dobre poradi,muzete se ptat na cokoliv a je vzdy mily a chapavy,doporucila bych ho urcite jiste

• V
    Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Sestrička aj doktor 100% spokojnosť:) Chodím do tejto ambulancie krátko (niečo vyše roka), ale vždy sa tu stretnem s milým a profesionálnym jednaním .

• Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: prevence

jako vždy MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!!! Nemám žádnou připomínku. Mudr.Gärtner je skvělý lékař a ráda za ním jedu přes celou Ostravu

Dotazy od pacientů (12)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!!
    Pro další termíny volejte v ordinační době

2016 - úspěšné ukončení doktorského postgraduálního studia - Ph.D., Univerzita Palackého, Olomouc

Zaměstnání:
    1999 - 2001 Gynekologicko - porodnické oddělení Nemocnice s poliklinikou Čadca, SR
    2001 - 2003 Gynekologicko - porodnické oddělení Nemocnice Bílovec
    2003 - dosud Porodnicko - gynekologická klinika Fakultní nemocnice Ostrava

Pozice:
    zástupce přednosty kliniky pro léčebnou péči, Gynekologicko - porodnická klinika, Fakultní nemocnice Ostrava

Atestace:
    2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
    2006 Specializovaná způsobilost k samostatnému výkonu povolání lékaře v oboru
    gynekologie a porodnictví
    2010 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru urogynekologie

Členství v organizacích:
    - člen České gynekologicko-porodnické společnosti (ČGPS)
    - člen Urogynekologické společnosti (UGS)
    - člen Mezinárodní společnosti pro kontinenci (ICS)
    - člen Mezinárodní urogynekologické společnosti (IUGA)
    - člen Evropské urogynekologické společnosti (EUGA)

• gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2010 Zvláštní odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru urogynekologie
  • 2016 Ukončení doktorského studijního programu v oboru gynekologie a porodnictví na LF UP v Olomouci, titul Ph.D.

Publikace

• Krhut J, Martan A, Gärtner M, Zachoval R, Švabík K, Halaška M, Horčička L, Tvrdík J, Hanuš T.: SROVNÁNÍ VÝSLEDKŮ MINIINVAZIVNÍ LÉČBY ŽENSKÉ STRESOVÉ INKONTINENCE METODOU AJUST A MINIARC, Ces Urol 2012, 16(1): 20-28.
  • Petzel M, Gärtner M.: INTOLERANCE SPASMOLYTIK PŘI LÉČBĚ OAB - kazuistika, Urol. praxi, 2012; 13(3): 122-124
  • Petzel M, Gärtner M.: STRUKTURA URETRY JAKO PŘÍČINA SEKUNDÁRNÍ HYPERAKTIVITY MOČOVÉHO MĚCHÝŘE – kazuistika, Urol. praxi, 2012; 13(3): 125-126
  • Krhut J, Gärtner M, Petzel M, Sykora R, Nemec D, Tvrdik J, Skoupa J. Persistence with first line anticholinergic medication in treatment-naive overactive bladder patients.Scand J Urol. Feb 2014, Vol. 48, No. 1 : Pg 79-83
  • Gärtner M: Inkontinence moči. Med.Prom, 2007; 8 (suppl.3): 30-36.
  • Krhut J, Gärtner M: Současný stav diagnostiky a léčby hyperaktivního měchýře v České republice. Čes Gynek 2007; 72(5): 360-365
  • Krhut J, Holaňová R, Muroňová I, Gärtner M: Výsledky konzervativní nefarmakologické terapie u pacientek s močovou inkontinencí. Čes Gynek 2007; 72(6): 406- 409
  • Gärtner M: Syndrom deficitu estrogenů a uroinfekce v postmenopauze. Med.Prom,2007; 8 (suppl.3):37-40
  • Holaňová R, Krhut J, Hegedüsová K, Gätner M, Tvrdík J: Výsledky fyzioterapie dle „ Ostravského konceptu“ u pacientek s močovou inkontinencí. Rehab. fyz. Lék. 2010; 17(2): 63-66

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Znalost jazyků

• slovenština