Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Hotovost

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 ...

• Močová inkontinence
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

Ukončené školy

• 1999 – úspěšné ukončení studia medicíny JLF UK Martin - obor: všeobecné lékařství
  • 2002 První stupeň specializace v oboru gynekologie a porodnictví
  • 2006 Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

F
Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. urogynekologie

Velmi doporučuji. Pan doktor je profesionál se skvělým, empatickým přístupem k pacientce. Sestřička je také velmi příjemná. Kéž by takových lékařů a sester bylo více !

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. urogynekologie

Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Jsem velice ráda, že jsem zvolila tohoto lékaře. Velmi příjemný, jemný. V ordinaci se cítí člověk velmi dobře. Je třeba vyzvednout také sestřičku. Vždy milá a ochotná. Jsem velice spokojená.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. urogynekologie

Velmi příjemný přístup pana doktora a sestřičky, vše dopodrobna vysvětleno, žádné výhrady. Doporučuji.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Naprostá spokojenost, citlivé zacházení a jednání, podrobné vysvětlení současného stavu, ultrazvuku, následků vyšetření a příprava na možné následující výskyty a projevy. Ordinace je malá (dostačující), a hlavně diskrétní. Zdravotní sestra příjemná a milá.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Profesionální přístup pana doktora tak jako vždy. Vysvětlí všechny úkony, které provádí. Doporučuji všem. Děkuji

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Bez chybičky:-). Příjemná atmosféra, žádné konfliktní, nebo arogantní chování, velká spokojenost:-).

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Poděkování patří také milé sestřičce.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Jsem spokojená po všech stránkách, příjemný personál, hezké prostředí. Pan doktor je specialista na svém místě, vždy zodpoví všechna dotazy a poradí s každou situací. Sestřička vstřícná, milá, hodná a pracovitá.

Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velice příjemný lékař i sestřička.
Výhodou je objednání na čas bez čekání.Pan doktor vysvětlí ,poradí,odborník na svém místě.
Doporučuji

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Dobrý den.
Nabídek jste dostala už hodně. Vidíte, kolik je volných gynekologů. Otázkou je, kde bydlíte. Pokud u Ostravy, klidně přijeďte. Ať vše dobře dopadne. M.Gartner

MUDr. Marcel Gärtner

Dobry den jsem holka 16 a po prvnim sexu s klukem me boli genetalie v pravo a trosku nalevo je to cervene svědí to mohu vam poslat fotky?

Dobrý den. Ano, můžete a kupce si Clotrimazol krém a nemažte postižené místa 3xdenne

MUDr. Marcel Gärtner

Fotografie

Znalost jazyků

Slovenština, Čeština, Angličtina, Ruština

Ocenění

• 2012 Cena Urogynekologické společnosti České republiky za nejlepší kongresovou prezentaci

Publikace a články

Publikace (9)