Magdalena Roubínková, pediatr Praha

MUDr. Magdalena Roubínková

Pediatr

24 názorů

Uložit


Adresa

Dejvická 38, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

Ověřeny pacient

Pro mě, s největší úctou,prostě druhá máma.Tolik vyřešených problémů mých dvou dětí,počínaje dobou miminek... až po jejich dospělost...zvládnutých s klidem, trpělivostí a srdečností paní doktorky..navíc s pochopením pro mateřskou starost a nezkušenost. Říct děkujeme, je málo. Novotná Gita


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi (16 a 11 let) od jejich narození. Manžel má zkušenosti dokonce 27 let (s dítětem z min. manželství). Opravdu jediné, co se jí z mého pohledu dá "vytknout" je, že už odešla do zaslouženého důchodu a my tím pádem musíme hledat někoho jiného. Vždy si našla čas, když bylo třeba - i po telefonu, v době volna, dovolené, dokonce i vánoc. K čerstvě narozeným dětem docházela, abychom se netrmáceli přes půl Prahy. Měla pochopení pro veškeré dětské a pubertální nálady i vrtochy. Za všechno děkuji. Görtlerová


Ověřeny pacient

k pani doktorce jsem chodila jako dite a nyni k ni dochazim se svymi detmi a jsem maximálně spokojena. je to fantasticka zena. se vsim mi poradila atd, a i kdyz jsme se přestěhovali několik km dal, jsme ji verni a dojizdime. vytah je maly to ano, ale za to ona nemůže.
J. Rošková


2
Ověřeny pacient

Vydrželi jsme u paní doktorky pouze asi 4 návštěvy: Na tu první si nás pozvala den po propuštění z porodnice mezi nemocné děti a ani mi nedovolila obléknout dítě v ordinaci, ale v čekárně. Na další návštěvě předepsala genciánovou violeť preventivně (!) na moučnivku, která se již několik let nedoporučuje používat vůbec, natož preventivně. Dorazila to tím, že nás objednala na očkování 1. dávkou hexavakcíny ve 4. měsíci (očkuje se od 9. týdne) z důvodu dovolené (copak nikdo nezastupuje?), ale zároveň chtěla píchnout ouška po 2.měsíci (obrácené pořadí je správně, protože prvním očkováním se "zkouší" imunitní reakce kojence). Navíc od známé, co k ní chodí s dětmi, vím, že očkování probíhá v době ordinace pro nemocné a to tak, že jsou uvnitř ordinace naráz s cizím nemocným dítětem, očkuje sestra. Někomu to holt nevadí. Jsou to asi 2 roky, co spokojeně navštěvujeme jinou paní doktorku, která mimo jiné očkuje sama, a to v ordinační době pro prevenci a pravidelné prohlídky. Dodala bych ještě, že vůči výše uvedenému jsem nikdy žádné námitky nevznesla (vykulená prvorodička), tyto věci člověku "dojdou" až později, doma. Je taky potřeba vědět, že se s průměrným kočárkem do výtahu (a tedy k ordinaci) nedostanete, kočárky parkují v přízemí volně dostupné nenechavcům z ulice...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Výborná dětská lékařka, má neuvěřitelnou trpělivost dětmi i s rodiči a vždy odcházím s pocitem, že si na mě udělala tolik času, kolik bylo potřeba.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka včas odhalila našemu synovi vážný problém. Jsem s ní maximálně spokojena a mohu ji jen doporučit. V případě nenadálých obtíží reaguje i na telefon mimo pracovní dobu. Super.


L
Ověřeny pacient

Já chodila jako dítě ještě k tatínkovi pani Roubínkové a je stejně skvělá lékařka jako byl její tatínek pan Baldík.
Nic nezanedbává k dětem je velmi milá a pečlivá.Co se týká sestřičky,pravda je někdy náladová,ale kdo není.Mohu tuto skvělou dětskou lékařku jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka, je skvělí lékař a skvělí člověk. Asi právě proto má i stále plnou čekárnu, což je jediná nevýhoda. Jsem s paní doktorkou velice spokojena, je velmi ochotná, v vstřícná a rozumná. Kéž by bylo takových lékařů víc.


L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě celých 18 let. Perfektní přístup k dětem, nikdy nic nezanedbala, prostě perfektní. Jediné co bych vytkla je zdravotní dokumentace psaná ručně a s jejím rukopisem to šlo jen těžce rozluštit, ale každý máme nějaké návyky a je těžké je měnit. Nevětraná čekárna? to mi přijde jako opravdu špatný vtip, jsou tam přece okna...a kočárky se tam vždy nějak naskládaly :)


L

Se setřičkou jsem nikdy žádný problém neměla! Nechápu první komentář! Vše co bych jinak dodala k pani MUDr. Roubínkové je uvedeno v předchozím hodnocení! Jsem velice spokojena!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti