Privátní zubní lékařka
Horníkova 34, Brno

K paní doktorce chodím snad od čtyř nebo pěti let a lepší zubařku jsem si přát nemohl. Vždy byla příjemná, trpělivá,... Snad nikdy se mi nestalo, že by musela svoji práci předělávat, jediný zub, který mi musela opravovat nadvakrát byl ten, co jsem si nechal poprvé spravit od její zastupující zubařky. Rozhodně doporučuji :)

Sice si občas ráda povídá s pacientem, který odpovídat nemůže, ale co se týče vyšetření i ošetření je skvělá. Navíc má moc sympatickou sestřičku.

Výborná doktorka. Je mi sympatický její přístup jak k dětem tak k dospělím. Chodíme k ní celá naše rodina a vždy jsme byli spokojeni. Všem jen doporučuji.

Nejlepší a velmi vstřícná doktorka, vřele doporučuji všem :)

Neznám lepší zubařku. Zvládá dospělé i děti. K dětem je metr a nepřipustí žádné diskuse. K dospělým je jemná, jak je zvyklá od dětí. Helena

Příjemná, vše s ochotou vysvětlí. Doporučuji

Velice šikovná, příjemná, všem doporučuji.Chválím také sestřičku. Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme moc spokojení.

Velmi příjemná a svědomitá lékařka.