Psychologické poradenství a diagnostika

• Stres
  • Smutek, vyrovnávání se s následky prožitých trápení
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Bakalářské studium psychologie jsem započala na Masarykově univerzitě v Brně, po dvou letech jsem pokračovala na britské The Open University, kde jsem studium dokončila jako bakalář.
  • Magisterské studium klinické psychologie a poradenství jsem absolvovala na americké univerzitě LaSalle University.
  • Vzdělání nostrifikováno Masarykovou univerzitou v Brně.

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

OC Max, Kubíčkova 6, Brno

1 500 Kč

Psychologické poradenství a diagnostika

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika Psychologické poradenství a diagnostika - individuální terapie - česky nebo anglicky

I started my sessions with Hana Gistlova almost 2 years ago, in a huge need of help after the birth of my daughter. Totally recommend her for any kind of difficulty you are dealing with, from self-improvement to more complex issues. She approaches the person with great professionalism and at the same time with empathy, which is a great to make you feel at ease, especially when speaking about very delicate issues. She gives "homeworks" and advice on exercises to do when you find yourself in difficult situation, so of course you have to do your part :)!
Obviously leading the sessions in perfect English is a plus, for people like me who know maybe 2 words in Czeck.
Couldn't think of somebody else better to help me through my journey!

Již po první návštěvě jsem cítila, že jsem tam, kde mám být.
Skvělý a profesionální přístup, milé vystupování, zřejmé vysvětlení daných situací a úkolů.
Trpělivost, chtíč pomoci, náklonnost bych vypíchla jako vlastnosti, které mě doprovázely po celou dobu konzultací.
Na termínech nikdy nebyl problém se domluvit. V době covidu, kdy jsme byli všichni upoutáni na domov, jsem mohla využít online terapií, které byly téměř stejně komfortní, jako ty naživo.
Moc doporučuji, skvělá zkušenost.

I started sessions with MA Hana Gistlová after loss of a family member, at a very hard period of my life. She helped me work through that and also solve a lot of other problems.
She always listens and tries to help me work through the problems. On the top of that, she thought me techniques that helped me work on myself outside of therapy. From my perspective, I believe I gained valuable like skills that will help me in the future.
Also, she speaks very good English, and can do sessions with foreigners.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vystřídala jsem za svůj život několik psychologů, ale až díky M.A. Haně Gistlové, BSc. jsem se byla schopná výrazně posunout. Velice mi vyhovoval její přístup, kdy čerpá z různých psychologických škol a přistupuje ke každému klientovi individuálně. Také jsem velmi ocenila, nakolik byla paní psycholožka empatická a vždy jsem měla pocit, že mi doopravdy naslouchá. Sezení mi pomohla výrazně zlepšit svůj život k lepšímu a dala mi nástroje, jak mnohem lépe pracovat se svými negativními psychickými stavy. Děkuji za pomoc a rozhodně paní psycholožku moc doporučuji:)

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Dobrý večer. Srdečně Vám děkuji za Vaše hodnocení, moc si ho vážím. Mám velkou radost, že pro Vás byla naše setkání užitečná a do budoucna Vám přeji vše dobré.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Od svých 12ti let už jsem vystřídala pár psychologů a musím říct, že M. A. Hana Gistlová je nejlepší ze všech. Jako jediná ze všech si nechce pouze povídat, ale opravdu se snaží pomoci a vždy se k ni tesim. Vždy vyjdu z ordinace plna novych vědomosti a potreby se sebou něco delat, abych byla více v poradku. Moc dekuji.

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Dobrý den. Děkuji za opravdu moc pěkné hodnocení a mám velkou radost, že Vám naše konzultace takto pomáhají. Držím palce na další cestě a přeji vše dobré, zdraví Hana Gistlová

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika

Oceňuji velice lidský přístup a snahu pomoci a poradit, ikdyž některé věci člověk slyšet nechce, časem se mi dostaly pod kůži.

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Evi, moc děkuji za hezkou zpětnou vazbu a držím palce, ať se Vám daří!
Zdraví, Hana Gistlová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na konzultaci jsem se odhodlala, když už jsem nevěděla kudy kam-selhání v partnerském vztahu plus obrovské zklamání, které nakonec vyústilo úzkostí a hlavně pochybnostmi, zda do dalšího vztahu ještě někdy vůbec jít. Společná sezení s paní psycholožkou mi přináší jiný pohled na věc, pomohla mi se zorientovat sama v sobě a lépe chápat, co se ve mě v určitých situacích odehrává. To, že věci říkám nahlas mi překvapivě také dost pomohlo a dnes cítím, že se můj život konečně pohnul tím správným směrem. Takže za mě, doporučuji.

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Milá Nino, děkuji za důvěru a Vaše pozitivní hodnocení. Jsem moc ráda, že se u mě cítíte dobře a především, že se ve Vašem životě začaly věci měnit k lepšímu. Hodně štěstí přeji. S úctou, Hana Gistlová

Hodně jsem váhal, ale životní situace mě donutila vyhledat odbornou pomoc. Byla to moje uplně první návštěva na pracoviši tohoto typu a ted jsem rád, že jsem se takto rozhodl. Měl jsem velké obavy z toho, co mě čeká, ale nakonec bylo setkaní s paní psycholožkou příjemné i přes to, že jsme řešili nepříjemné věci. Byla velice vstřícná, povzbudila, uklidnila a také poukázala na podstatné věci, které jsem ve své situaci neviděl. Děkuji za pomoc. Honza

M.A. Hana Gistlová, BSc.

Milý Honzo, děkuji Vám za vlídná slova a také čas, který jste věnoval sepsání Vašich pocitů z našeho setkání. Mám radost, že se nám podařilo "prolomit ledy" a Vaše obavy z návštěvy psychologa jsou již minulostí. Vyrovnat se s obtížnými okolnostmi v našem životě není snadné a těší mě, že jsem Vám mohla být na této cestě nápomocna. Přeji Vám vše dobré :)

e-mail: hana.gistlova@gmail.com
www.hanagistlova.cz

Léčené nemoci

• Vztahová krize
  • Stres
  • Smutek, vyrovnávání se s následky prožitých trápení
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Vzdělání nostrifikováno Masarykovou univerzitou v Brně.

Stáže

• Všeobecná fakultní nemocnice Praha, Středisko pro psychoterapii a rodinnou terapii u Apolináře, jako člen reflektujícího týmu při rodinných a párových terapiích, supervize PhDr. Jarmila Tolimatová.
  • Národní ústav duševního zdraví Praha- Klecany, Lůžková část oddělení klinické psychologie, oddělení afektivních poruch, supervize Doc. Marek Preiss, PhD.
  • Psychoterapeutická klinika Hermés Praha, Individuální a párová terapie, supervize MUDr. František Matuška.

Znalost jazyků

• Angličtina,