Adresa

Antala Staška 80/1670, Praha
Urologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Urologická ambulance pravidelný monitoring po dobu 14 let 2x ročně

po dobu čtrnáct let jsem docházel dvakrát ročně na vyšetření. Poté jsem si nechal provést kontrolní vyšetření v jiné ambulanci s výsledkem rakovina prostaty s meta do skeletu.


P
Ověřeny pacient

Sestřičce jsem vděčný za citlivý přístup a za přijmutí, když mě jinde vzít odmítali. Pan doktor je příjemný a pečlivý, ale chybí, jak to říci, individuální přístup. Chcete-li vědět bližší informace k nemoci, taháte to z něj jak z chlupaté deky a máte pocit, že zdržujete. Důkladnější rozhovor a více než nezbytná komunikace by pomohlo. Zvláště, když člověk přichází s podezřením na konkrétní nemoc.


Ověřeny pacient

Slušný, pečlivý, testy dělá hned během vaší návštěvy, takže nemusíte čekat 3 dny na výsledky z cizí laboratoře, nikdy jsem u něj dlouho nečekala a několikrát mě zachránil při akutních potížích.


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla kvůli bolesti břicha, a protože jsem měla krev v moči. Praktického doktora mám daleko a po zavolání mi sestřička řekla ať přijdu hned. Čekárna byla prázdná a po odevzdání moči jsem šla hned na řadu. Pan doktor se zajímal o vše, jak dlouho mě bolí břicho, jestli jsem někde byla atd.., prostě se zajímal! Ne jako někteří doktoři, kteří jen napíší recept... Odešla jsem samozřejmě se zánětem močových cest, dostala jsem antibiotika a 6den jsem šla na kontrolu. S panem doktorem jsem byla naprosto spokojená!!!


M
Ověřeny pacient

Jsem občasným pacientem pana doktora Schnitzera více než dvanáct let. Vstřícný, ochotný, respektující dohodnutý termín. Vždy mám příjemný pocit, že pro něj nejsem "kus", ale člověk s problémem (a to o většině lékařů opravdu říci nelze). Mohu jen upřímně doporučit.


S panem doktorem jsem byla spokojená. Jeden den jsem se objednala a hned druhý den ráno, jsem šla nařadu. Zaujalo mě jeho rychlé řešení mého problému. Přišla jsem se zánětem močových cest. Moč mi přímo v ordina shlédl pod mikroskopem, z čehož rychle zjistil o co se jedná a potvrdil můj zánět. Ještě udělal vyšetření ultrazvukem. A poslal moč na podrobné bakteriální vyšetření. Prostě je to machr...to se pozná.


pečlivý, zachránil mi život


Z
Ověřeny pacient

Absolutně příšerný zážitek! Přišla jsem s evidentním zánětem močových cest (mám je často, tak jsem už příznaky rozpoznala), měla jsem před sebou velmi náročný pracovní týden a potřebovala jsem antibiotika, abych mohla fungovat. Pan doktor, ale trval na tom, že nemám zánět močových cest a jal se mě vyšetřovat gynekologicky, mimochodem velmi nešetrně a bolestivě!! Pak mě chtěl ještě cévkovat, což jsem radikálně odmítla - celý den bych pak měla potíže s močením a nemohla bych pracovat.(jednalo se o natáčení pro televizi a tam opravdu záleží na tom, jak se člověk cítí a jak vypadá) Pan doktor mě nazval hysterkou, ale konečně mi dal skleničku, do které jsem odevzdala moč a po jednoduchém testu pan doktor zjistil, že mám, světe div se, zánět močových cest a konečně mi dal antibiotika!! Už bych k němu v životě nešla!!!!


X

dobrý lékař


D

Doktor kterému vděčím za hodně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti