Zubní lékařka
Jana Babáka 11, Brno

Umístění: Zubní lékařka

Jsem pacientkou paní doktorky Štefcové přes 20 roků a hodnotila bych jí i deseti hvězdičkami. Je odborník a její přístup dokáže snížit obavy z návštěvy zubní ordinace na minimum.Hrubá M.

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojeni. Snaží se k zubům chovat co možná nejšetrněji, aby pacientovi co možná nejdéle dobře sloužily. Mamce prodloužila život asi 8mi zubů min o 15 let, jiný zubař je chtěl vytrhat.

Ve svém hodnocení mé zubní lékařky paní doktorky Štefcové jsem omylem ponechal hodnocení "neutrální" s třemi hvězdičkami (jak bylo v tabulce přednastaveno). Bude-li to možné, prosím o opravu na hodnocení "velmi dobrý" s pěti
hvězdičkami. Předem srdečně děkuji.

Jako bývalému vojákovi z povolání, postiženému srpnovými událostmi v roce 1968, mi bylo v roce 1989 v rámci rehabilitačního řízení navrženo, abych přešel pod lékařskou péči Vojenské nemocnice. Protože v té době jsem byl
již několik let pacientkou paní doktorky Štefcové a byl jsem s její prací maximálně spokojen, se svým rozhodnutím jsem váhal. Nakonec jsem se rozhodl, že dobrého si má člověk vždy vážit a proto jsem u paní doktorky jako pacient zůstal. Dnes svého rozhodnutí nelituji. Díky pečlivosti a hlavně preciznosti práce paní doktorky mám dnes
ve svém vysoce důchodovém věku téměř všechny zuby "své" a ne jako většina mých vrstevníků, kteří si je na noc odkládají do skleničky.

Paní doktorka Štefcová není pomalá, ale pečlivá.
Zdání pomalosti je způsobeno pravidelným nekonečným čekáním v čekárně. Téměř nikdy to není méně než 45 minut, často i 1,5hod.
Nemohu pochopit, proč si paní doktorka Štefcová neumí nebo nechce zorganizovat lépe objednávání pacientů.
Před vedlejší ordinací/stomatoložka MUDr. Nehybová/pacienti čekají tak do 15 minut.
Někdy mě napadá, zda ten pravidelný asi hodinový posun v objednávání není záměr, aby to vypadalo, že je o p. doktorku abnormální zájem.
Připadá mi též, že předcházející příspěvek si napsala p. doktorka Štefcová sama.

Paní doktorka je empatická,pečlivá a z nikoho netahá zbytečně peníze, odborně na vysoké úrovni. Měla několik nabídek pracovat na klinice.To mohu velmi dobře posoudit, máme v rodině stomatalogy, což paní doktorka vůbec neví.
Hodnocení, že je pomalá, považuji za urážku, ti co to o ní napsali, ať si jdou jinam - k rychlíkům a uvidí, jak budou " kvalitně" ošetřeni.

Je mi víc jak 60 roků, poznal jsem za svůj život hodně zubařů jak při povinných prohlídkách ve škole, tak později v zaměstnání a můžu říci, že mě mnozí pomohli k tomu, že už mě těch zubů moc nezůstalo. Asi před 17 roky mě byla doporučena paní doktorka Štefcová. Byl jsem velice mile překvapen, že může existovat tak milá, pozorná a přitom s takovou odborností a pečlivostí pracující lékařka. Celou tu dobu mě zbytek mých zubů ošetřuje a udržuje a můžu říci, že jsem lepšího zubaře nikdy neměl. Pro mě i mojí ženu je skutečně nejlepší a mohu ji s klidným svědomím doporučit každému.

Příjemná ,pozorná, citlivá.

Paní doktorka je až neuvěřitelně milá, každou proceduru podrobně vysvětlí a precizně provede.

Přátelský přístup paní doktorky a její citlivost k pacientům za trochu čekání stojí. Já jsem měla do 24 let ze zubařů hrůzu a sem chodím s úsměvem, jako na kosmetiku i když vím, že mám kaz. Neměnila bych !