MUDr.

Gynekolog, Sexuolog

Kontaktní informace

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Pan doktor je milý, lidský a vše s trpělivostí vysvětlí. Nikdy se nezlobí, když mu kladu dotazy a vždy rád poradí.

• Zkušenosti a dovednosti

• Gynekologie
      Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření
      Sexuologie
      Mužská neplodnost - vyšetření ejakulátu
      Mužské a ženské sexuální dysfunkce- poruchy erekce, léčba předčasné ejakulace, bolesti při pohlavním styku apod.
      Diagnostika a léčba parifilií
      Ochranná sexuologická léčba
      Soudně-znalecké posudky v oboru sexuologie a andrologie

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Services

MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Poliklinika Mazurská, 180 00 Praha, hl. město Praha

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Ke Karlovu 460/11, 120 00, Praha 2

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - ředitelství Praha

Vinohradská 2577/178, 130 00 Praha 3

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Gynekolog, Sexuolog
    Praha
    Doplnil bych kolegy se kterými souhlasim, norethisteron se bezne pouziva na zástavu krvaceni nebo posun cyklu- je treba se ale zaměřit take na hodnoty hormonu štítné zlazy coz jiste sleduje endokrinolog… Více

Hodnocení pacientů

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

• M

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

• T

Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

• E

Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.