MUDr.

Luděk Fiala , MBA

Gynekolog, Sexuolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Gynekologie Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření Sexuologie Mužská neplodnost -... Více

• Cysta 40 mm.

Dobrý den, je nutné operativně odstranit nezhoubnou cystu velikosti 40mm ? Dá se léčit i jinak ?Děkuji .

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Luděk Fiala

Dobry den- reaguji na Vas dotaz. Obecne plati ze neni nutne chirurgicky resit kazdou vajecnikovou cystu. Jde totiz o to ze cyst je velke mnozstvi a vetsina je nezhoubnych a casto o nich pacientky ani nevi-… Více

• moc silna erekce

dobri den mam takovi problem že když se chcy milovat a zastčim ho do pochvy tak hnedt vystřiknu da se stim neco dělat nake prašky potřeboval bych poradit moc děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Luděk Fiala

Dobry den, nejde o silnou erekci - ta je bud normalni nebo snizena, v pripade jak to popisujete jde o predcasnou ejakulaci to je jine onemocneni- doporucuji Vam vysetreni u sexuologa doplnene o odbery… Více

Adresy

• MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Poliklinika Mazurská
    180 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí
  • Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Ke Karlovu 460/11
    120 00, Praha 2

Služby

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami
  • Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví - IPVZ, katedra sexuologie

Ruská 85

• Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - ředitelství Praha

Vinohradská 2577/178
    130 00 Praha 3

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Gynekologie
    Sexuologie
    Mužská neplodnost - vyšetření ejakulátu
    Mužské a ženské sexuální dysfunkce- poruchy erekce, léčba předčasné ejakulace, bolesti při pohlavním styku apod.
    Diagnostika a léčba parifilií
    Ochranná sexuologická léčba
    Soudně-znalecké posudky v oboru sexuologie a andrologie

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Hodnocení pacientů:

• M

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

• Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

• Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online