MUDr.

Luděk Fiala , MBA

Gynekolog, Sexuolog

Kontaktní informace

• M

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Gynekologie
      Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření
      Sexuologie
      Mužská neplodnost - vyšetření ejakulátu
      Mužské a ženské sexuální dysfunkce- poruchy erekce, léčba předčasné ejakulace, bolesti při pohlavním styku apod.
      Diagnostika a léčba parifilií
      Ochranná sexuologická léčba
      Soudně-znalecké posudky v oboru sexuologie a andrologie

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Services

pin-iconCreated with Sketch.

MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Poliklinika Mazurská, 180 00 Praha, hl. město Praha

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

pin-iconCreated with Sketch.

Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Ke Karlovu 460/11, 120 00, Praha 2

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - ředitelství Praha

Vinohradská 2577/178, 130 00 Praha 3

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Transsexuál

Zabivate se transexualy? Chci začít z hormon replacement therapy. (mužské hormony) žiju jako muž 20 let je mi 27 jsem v registrovaném partnerství. Mám deprese necítím se jako žena a chci nejen se cítit jako muž ale taky tak vypadat a podstoupit veškeré potřebné operace.. Může ošetřující doktor posoudit ihned jestli že hormonální terapii je pro mě vhodná a může být ihned ordinovana?
    Luděk Fiala Gynekolog, Sexuolog Praha
    Dobrý den, reaguji na Váš dotaz, ano náš Sexuologický ústav se tím zabývá, je nutné vstupní vyšetření, sexuologické, dále pak odběry hormonálního profilu, psychologická vyšetření apod. - Nejvhodnější bude, když se k nám do ústavu objednáte, toto není vhodná forma odborné komunikace s pacientem. Kontakty najdete na internetu. S pozdravem MUDr.Luděk Fiala,MBA

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

• Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

• Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.