MUDr.

Luděk Fiala , MBA

Gynekolog, Sexuolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Gynekologie - preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření Sexuologie - vyšetření ejaku... Více

Dotazy od pacientů (61)

• Pauza, kde být neměla

Dobrý den, u antikoncepce Violetta mam v pribalovem letaku napsano, ze se antikoncepce bere bez pauzy. A ja jsem si nevzala hned další plato, ale vynechala jsem 7 dní pauzy po 7 dnech pauzy jsem nacla další plato. Je možné , ze bych byla těhotná, kdyz jsem hned nezačla brat hned další plato ? ( v 7 denní… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Luděk Fiala

Dobry den uz jsem Vam jednou odpovidal- tedy pokud nejde o velmi podobny dotaz.
    Je teba cist zodpovedne pribalovy letak- tato antikoncepce je 24 denni nektera jina je 21 denni- ve Vasem pripade jsou… Více

• Sádra a antikoncepce

Dobrý den, od 3.1. mám na 6 týdnů sádru pod koleno. Na ředění krve jsem dostala Fraxiparine. Zároveň užívám dlouhodobě (10 let) antikoncepci Yadine (poslední 4 roky). Mám antikoncepci po dobu sádry vysadit?
    V září tohoto roku jsem navíc plánovala antikoncepci kvůli těhotenství úplně vysadit.… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Luděk Fiala

Dobry den dostal jsem Vas dotaz- ano napr. pri znehybneni koncetin po urazech operacich apod se vetsinou nasazuje nektery z vysokomolekularnich heparinovych preparatu na redeni krve, ma-li ale pacientka… Více

Podívejte se na všechny(61) odpovědi

Poliklinika Mazurská
    180 00 Praha, hl. město Praha

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí
  • Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Ke Karlovu 460/11
    120 00, Praha 2

Služby

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami
  • Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví - IPVZ, katedra sexuologie

Ruská 85

• Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - ředitelství Praha

Vinohradská 2577/178
    130 00 Praha 3

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• Gynekologie
    Sexuologie
    - vyšetření ejakulátu, poruchy erekce, léčba předčasné ejakulace, bolesti při pohlavním styku, léčba neplodnosti, ochranná léčba
    Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

• velmi dobrý

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

• slabý

Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

• velmi dobrý

Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online