MUDr.

Luděk Fiala , MBA

Gynekolog, Sexuolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Gynekologie Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření Sexuologie Mužská neplodnost -... Více

• Prosim o radu

Dobry vecer bral. Som antidepresiva. Kktore som zapijal alkoholom mal som tazky zivot bpjim sa. Ci sa to neodrazilo na mojej erekcii.uz velmi dlhu dobu nemozem bral som inekcie karon a snimi to slo no je to bolestive lieky na erekciu mi nezabrali ziadne a skusil som toho dost. Pri pohlavnom styku s mojou… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Luděk Fiala

Dobrý den, určitě by bylo zapotřebí, abyste tyto věci nekonzultoval jen po mailu, protože je nutné, aby se na Vás podíval sexuolog a vyšetřil Vás. Samozřejmě, při léčbě antidepresivy dochází k poruchám… Více

• Obvod penisu

Dobrý den,

mám jeden dotaz, chtěl bych si zvětšit obvod penisu, ale chci se Vás zeptat jestli jsou různé doplňky jako Vaimax opravdu funkční?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Luděk Fiala

Vazeny pane to je jako byste si nechal zvetsit nohu ze mate malou slapku- samozrejme zvetseni penisu se provadi- plasticky jako jiny ukon plasticke chirurgie ale vetsinou z duvodu lekarskych nebo kosmetickych… Více

Adresy

• MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Poliklinika Mazurská
    180 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí
  • Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze

Ke Karlovu 460/11
    120 00, Praha 2

Služby

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami
  • Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví - IPVZ, katedra sexuologie

Ruská 85

• Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra - ředitelství Praha

Vinohradská 2577/178
    130 00 Praha 3

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Gynekologie
    Sexuologie
    Mužská neplodnost - vyšetření ejakulátu
    Mužské a ženské sexuální dysfunkce- poruchy erekce, léčba předčasné ejakulace, bolesti při pohlavním styku apod.
    Diagnostika a léčba parifilií
    Ochranná sexuologická léčba
    Soudně-znalecké posudky v oboru sexuologie a andrologie

Revizní lékař pro gynekologii a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

• Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

• Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online