Poliklinika Mazurská, Praha

Kateřinská 32,
1.lékařská fakulta University Karlovy v Praze

Alej Svobody, Plzeň
Psychiatrická klinika FN Plzeň-Lochotín a LF Plzeň

Gynekologie Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření S...

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Poliklinika Mazurská, Praha

Cena není uvedená

MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Ke Karlovu 460/11,

Cena není uvedená

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze sexuologické poradenství

Po velmi dlouhé době skutečně lékař který má velmi příjemné vystupování a hlavne skutečně se zajímá a naslouchá pacientům.
Mám v něho velkou důvěru

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Dysfunkce

Pana doktora vrele doporucuji. Problem resi efektivne a vse vysvetli. Neni duvod se stydet mu cokoliv rict. Pokud potrebujete radu, urcite se na pana doktora obratte.

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Pan doktor je milý, lidský a vše s trpělivostí vysvětlí. Nikdy se nezlobí, když mu kladu dotazy a vždy rád poradí.

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

151 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, s manželem se pokoušíme o miminko, tento měsíc jsem měla špinění v době očekáváné ms, poté se ms dostavila 11.12., silnější krvácení trvalo cca 6 dní, ale doteď špiním, mám bolesti v podbřišku a necítím se ve své kůži. Takovéto komplikace nemívám. Mohou tyto věci signalizovat spontánní potrat? Děkuji za odpověď.

Muze jit o cokoliv- poruchu cyklu , vcasnou graviditu- nejakyzanet napr ku delozniho apod
    Nejlepe je navstivit lekare a nechat se vysetrit
    Drzim palce at se miminko nakonec podari
    Hezke svatky vanocni
    MUDr Ludek Fiala PhD MBA

MUDr. Luděk Fiala

• Nevíte prosím, jestli co se může něco stát, když vás muž surově kopne mezi nohy a cítíte silnou bolest, nemůžete se tam ani dotknout a každý krok vám dělá problém? ????

Souhlasim s kolegou, navic muze jit take o pohmozdeni nebo dokonce zlomeninu symfyzy(spony)v obou pripadech jde o nepříjemné bolestivé postiženi
    Pokud neprejde je treba se nechat vysetrit
    Pekny den
    MUDr Ludek Fiala PhD , MBA