Poliklinika Mazurská, Praha

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví - IPVZ, katedra sexuologie

1.lékařská fakulta University Karlovy v Praze

Alej Svobody, Plzeň
Psychiatrická klinika FN Plzeň-Lochotín a LF Plzeň

Gynekologie Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření S...

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Poliklinika Mazurská, Praha

MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Ke Karlovu 460/11,

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze sexuologické poradenství

Po velmi dlouhé době skutečně lékař který má velmi příjemné vystupování a hlavne skutečně se zajímá a naslouchá pacientům.
Mám v něho velkou důvěru

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Dysfunkce

Pana doktora vrele doporucuji. Problem resi efektivne a vse vysvetli. Neni duvod se stydet mu cokoliv rict. Pokud potrebujete radu, urcite se na pana doktora obratte.

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Pan doktor je milý, lidský a vše s trpělivostí vysvětlí. Nikdy se nezlobí, když mu kladu dotazy a vždy rád poradí.

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

172 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,beru antikocepci,ale zapomnela jsem si ji jeden den vzit.Mela jsem pohlavní styk a koupila jsem si ellaone-nouzovou antikoncepci, abych mela jistotu,nechci nic riskovat.Je mi 16 a bojim se,že budu mít nějaké problémy dekuju

Selhani antikoncepce je nejcasteji z toho ze si pacientka lek nevezme je velmi individualni jak jeji telo reaguje. Mela jste primarne reagovat podle pokynu v přívalové letáku jak je u kazde antikoncepce uvedeno
    Vzdy je ale vynechani tbl spojeno s rizikem zvlast kdyz je sex v obdobi ovulace
    Vyčkejte menstruace a kdyz se nedostavi bezte ke gynekologovi
    Drzim palce
    MUDr Ludek Fiala PhD MBA

MUDr. Luděk Fiala

• Dobry den, mela jsem gynekologicky vytok,tvarohovity,po uziti idelyn beliema,mam velmi mirny neprijemny pocit paleni,s lecbou jsem skoncila pred dvema dny,taky me obcas pali po moceni,nekdy mam klid a nekdy jednou denne,nevim,jestli se to jeste spravi postupne? Dekuji za odpoved.

Mate patrne kvasinkovo plisnove posevni onemocneni nic vazneho ale byva to neprijemne, otazkou je zda si je nepredavate take se svym partnerem
    Zajděte si radeji na gynekologii at Vas pan doktor vysetri odebere kultivaci a nasadí odpovídající lecbu
    MUDr Ludek Fiala PhD MBA

MUDr. Luděk Fiala