Poliklinika Mazurská, Praha
MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika (mapa)

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Ke Karlovu 460/11,
Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (mapa)

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Ruská 85,
Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví - IPVZ, katedra sexuologie (mapa)

Kateřinská 32,
1.lékařská fakulta University Karlovy v Praze (mapa)

Alej Svobody, Plzeň
Psychiatrická klinika FN Plzeň-Lochotín a LF Plzeň (mapa)

Gynekologie Preventivní prohlídky, dispenzarizace všech gynekologických onemocnění, poradna pro těhotné, léčba neplodnosti, sonografické vyšetření S...

Ordinace má smlouvu se všemi pojišťovnami, za ošetření se neplatí

Poliklinika Mazurská, Praha

Cena není uvedená

MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Ústav má smlouvy se všemi pojišťovnami

Ke Karlovu 460/11,

Cena není uvedená

Umístění: Sexuologický ústav 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Dysfunkce

Pana doktora vrele doporucuji. Problem resi efektivne a vse vysvetli. Neni duvod se stydet mu cokoliv rict. Pokud potrebujete radu, urcite se na pana doktora obratte.

Umístění: MEDA spol. s r.o. - soukromá gynekologicko-porodnická klinika

Pan doktor je milý, lidský a vše s trpělivostí vysvětlí. Nikdy se nezlobí, když mu kladu dotazy a vždy rád poradí.

Pan doktor Fiala je neuvěřitelně milý a vstřícný. Nemám nic, co bych mu vytkla. Vše vysvětlí, upozorní na případné komplikace a problémy řeší rychle. Je opravdu profesionální, ráda se k němu vracím a když mám nějaký problém (a že jich není málo), nemusím mít strach k němu jít. Myslela jsem, že předešlý lékař byl dobrý, pan Fiala je ovšem skvělý. Sestra je též velice ochotná a tak jsou návštěvy radost.

Bohužel mám s panem doktorem nemilou zkušenost. Zpočátku byl opravdu velice milý a vstřícný, když jsem přišla s problémem, vzal mě i když jsem nebyla objednaná. Když jsem ale přišla zhruba za týden a půl s tím, že problémy přetrvávají, tak jsem dostala docela ledovou sprchu - aniž bych řekla více než, že to problémy přetrvávají, dostala jsem kázání, že přece musím dbát hlavně o prevenci (o tu jsem dbala už před tím, než jsem tyto problémy vůbec měla) a proč vlastně do ordinace chodím, že se to stejně bude vracet. V průběhu jeho promluvy jsem si připadala jako prvňáček v ředitelně, po tom, co ukradl bonbon spolužákovi. Měla jsem pocit, že pan doktor je naštvaný na všechny ženy a považuje je za bytosti bez mozku. Stejný přístup bohužel měl i o týden později, když jsem si šla pouze vyzvednout recept. Po této negativní zkušenosti jsem se rozhodla změnit gynekologa a zatím jsem spokojená.

Velmi milý a profesionální lékař, který má pochopení i pro zbabělejší pacientky, všechny problémy vysvětlí, upozorní na možnosti, nikomu nic necpe, ale vždycky doporučí. Nešla bych jinam.

137 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 24. Před 2 lety mi našly nález na čípku. V současné době docházím na gynekoonkologii. Nyní již druhy měsíc jsem začala krvácet uprostřed cyklu. Užívám antikoncepci ayreen. Vždy to bývá tak 5-6 dnů celkem silné krvácení . Celou situaci doprovází tmavě zelená stolice a průjem. Děkuji za radu.

Souhlasim s názorem pana kolegy. Jedna vec je stav cipku delozniho druha je uzivani antikoncepce se vsemi klady ale i zápory vcetne nepravidelného krvaceni, zažívací potize nekdy pri antikoncepci byvaji zde to ale spise vypada jako koincidence s nejakym zažívací nebo střevním onemocněním. Je treba se poradit s praktickým lekarem a provest odber stolice pripadne pak dalsi vysetreni dle nalezu.
    MUDr. Ludek Fiala PhD, MBA

MUDr. Luděk Fiala

• Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli se můžu něčím nakazit, kdyz se pritel pri pokusu se do me dostat trochu natrhl. K ničemu dalsimu nedošlo. Bylo to bez ale bez ochrany.

Souhlasím s názorem pana kolegy.
    MUDr.Ludek Fiala PhD, MBA

MUDr. Luděk Fiala