Na Poříčí 12, Praha 1, Praha

Koučování • 2 000 Kč

Psychologické poradenství • 2 000 Kč +2 Více

Skype koučování • 2 000 Kč

Skype psychologické poradenství • 2 000 Kč

Nemáte vážné deprese ani jiná psychická onemocnění, takže nechcete a nepotřebujete docházet za psychiatrem. Přesto byste ale rádi vyhledali odborníka ...

• Nízké sebevědomí
  • Stres
  • Obavy

Ukončené školy

• Magisterský titul: Klinická psychologie a poradenství (Master of Arts in Clinical-Counseling Psychology), LaSalle University; Philadelphia, USA (2012 – 2014)
  • Dvouletý komplexní výcvik v systemickém koučování a supervizi, HERMÉS Institut (2013 – 2015)
  • Bakalářský titul: Komunikace a masmédia (Bachelor of Arts in Communication and Mass Media), Empire State College; New York City, USA (2008 – 2012)

• klinická psychologie

Psychologické poradenství

Skype koučování

Skype psychologické poradenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog a kouč psychologické poradenství

Návštěvy u Lucie mi pomohly srovnat zmatek, který jsem sama v sobě měla. Pomohla mě nasměrovat ke zvyšování sebedůvěry,
naučila mě nepotlačovat své vlastnosti a přijmout sama sebe.
Díky úkolům, které jsem dostávala na každé sezení, jsem se zlepšila i v umění ocenit své schopnosti a i ty nejmenší úspěchy.
Lucie mi také doporučila knížku plnou spousty účinných cvičení a zajímavým pohledem na vnímání vlastních pocitů.
Vnímám v sobě také větší klid, se kterým jsem vždy celkem bojovala.
Děkuji.:)

Lucie Úblová, M.A.

Julie, děkuji vám za pěkné hodnocení plné konkrétních věcí, co vám pomohly. Ještě sem za vás vložím lekci, kterou jste uvedla ve "věcech, co bych si ze spolupráce chtěla pamatovat i za 1 rok" a velmi mě to zaujalo. "Sebevědomí se má budovat činy, ne přemýšlením o něm". Tuto myšlenku se snažím klientům předávat často a vy jste to nejen pochopila, ale ještě z toho bravurně vytvořila jednoduchou formulku. Děkuji! Ráda si to od vás "půjčím". :-)
Přeji vám krásné léto a budu se těšit na nějakou fotku třeba ze semestru v zahraničí. Opatrujte se!

Umístění: Psycholog a kouč psychologické poradenství

Dlouho jsem otálel a rozmýšlel jsem se jestli někam zajít a
nakonec jsem se rozhodl že zajdu právě k Lucii.

Celý život zápasím se sebedůvěrou a navíc jsem za sebou měl náročné období, což mě přimělo vyhledat odbornou pomoc.

Lucie mi pomohla porozumět sobě samému, získat sebedůvěru a hlavně poradit si v případě že budu mít opět těžké období.

Na setkání jsem se vždy těšil, až mi přišlo trochu líto když to skončilo. Snad to v budoucnu nebude potřeba, ale jestli ano tak se rád vrátím.

Mockrát děkuji

Lucie Úblová, M.A.

Klientky jsou většinou sdílnější, co se týče psaní hodnocení po spolupráci. A tak vám mockrát děkuji, že jste se do toho pustil! :-) Co se týče naší společné práce.. Máme toho za sebou docela dost! A já jsem tak ráda, že jste k tomu přijít na sezení odhodlal, protože jsme vás mohli zbavit docela dosti zbytečných úzkostí. Pěkně jste za těch pár měsíců vykvetl. :-) Ke konci spolupráce jste se dokonce odhodlal ke kroku, na který bych si netroufla ani já, a to na úzkosti příliš netrpím. Myslím ten kurz, vy víte. :-) I proto máte můj obdiv. Jsem s velkým pozdravem a ještě jednou děkuji za spolupráci i za milé hodnocení. Opatrujte se!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog a kouč koučování

Přijít za paní Lucií byl můj nejlepší krok v životě. Naučila jsem se mít radost ze života a ze všeho co přichází, zjistila jsem své hodnoty, podle kterých se rozvíjím a učím novým věcem.
Paní Lucii rozhodně doporučuji, vždy mě podpořila a dala pocit důvěry.

Děkuji Vám ????

Lucie Úblová, M.A.

Milá A, děkuji za pěkný komentář! Určování hodnotového systému klienta patří k mým oblíbeným aktivitám při terapii i koučování a jsem nesmírně ráda, že to ve Vás zanechalo tak pozitivní otisk. A nejen to, podnikáte konkrétní kroky, abyste svými hodnotami více žila. Díky tomu jste odvážnější a Váš život probíhá více a více podle vašich představ. Já jsem prostě z vašeho postupu nadšená a jsem moc ráda, že (hlavně) Vy taky. Ať se nadále daří!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog a kouč psychologické poradenství

Vyhledání odborné pomoci a k tomu ještě od Lucie, patří mezi to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Rozhodla jsem se pro návštěvu odborníka z důvodu složitých vztahů v rodině a s tím spojenou nedůvěru, obavy a strach z budoucnosti. Díky společné spolupráci jsem dokázala udělat významné pokroky v mém životě, poznala jsem blíže sebe samu a získala sebedůvěru. Těšila jsem se na každé naše setkání a po každém jsem odcházela s pocitem, že jsem se zase posunula o kus dopředu.

S Lucií jsem byla velice spokojena, považuji ji za odborníka ve svém oboru s profesionálním a lidským přístupem a mohu ji jen doporučit. Jsem přesvědčena, že poznatky a nástroje z terapie ještě využiji ve svém životě, abych mohla spokojeně žít.

Pokud bych v budoucnu potřebovala znovu navštěvovat terapeuta, rozhodně vím, že bych se obrátila opět na Lucii.

Lucie Úblová, M.A.

Milá Martino, u některých spoluprací člověka opravdu zamrzí, když skončí. S Vámi to je přesně tak. V naší společné práci jsem viděla velký smysl. Bylo krásné sledovat, jak jste se stabilně posouvala, zbavovala se jedné obtíže za druhou a podnikala různé věci krok za krokem, den po dni. Vaše vytrvalost a záběr na cíl "spokojený život" byly skutečně obdivuhodné. Během našich sezení jste se osamostatnila, zažila mnoho nových věcí a hlavně lépe poznala samu sebe. Jste fantastická mladá žena a já jsem přesvědčená, že Vás čeká ještě mnoho dobrého. Jen je někdy třeba tomu štěstí jít trochu naproti, ale to Vy už teď víte. :-) Přeji Vám mnoho úspěchů ve studiu i ve všech Vašich dalších činnostech, a hlavně také v jedné konkrétní oblasti (Vy víte)! :-)

Umístění: Psycholog a kouč

Čas strávený s Lucií byl pro můj život v mnoha ohledech zásadním obohacením. Lucie mi pomohla dojít si k řadě zásadních zjištění a “aha momentů”, řadě nejasných věcí lépe porozumět a vyrovnat se s nimi. Díky tomu jsem nyní menší nervák, dokáži mít od věcí víc odstup a neztrácím energii tím, že bych se strachovala ze své budoucnosti. Naopak, mohu se zaměřit na konstruktivní a pozitivní využívání svého času a zdrojů, které mám k dispozici. Lucie mi pomohla také k získání odvahy učinit řadu důležitých životních rozhodnutí. Od našeho seznámení se můj život dost proměnil a já se nyní cítím víc pevně nohama na zemi.

Lucie je velmi inteligentní žena a své práci dobře rozumí, vždy jsem se u ní cítila v bezpečí a přirozeně se všemi svými pocity a rozpoloženími. K práci Lucie používá řadu nástrojů a úkolů, což jsem brala vždy jako výzvu, skrze kterou mohl člověk sám sebe zas o kousek lépe poznat. Nástroje jsou to praktické a lze se k nim vracet a aplikovat je samostatně kdykoliv.

Lucii doporučuji kudy chodím a pokud bude v budoucnosti potřeba, ráda se vrátím.

Lucie, děkuji Vám za vše a přeji jen to dobré!

Lucie Úblová, M.A.

Milá Viki, abych se tady za monitorem nezačala červenat.. Děkuji Vám za tak hezké hodnocení, vážím si času, který jste mu věnovala.
Když je někdo bystrý a vnímavý, jako Vy, tak se pracuje lehce a aha momenty přichází skoro samy. Také ráda čtu o Vašem lepším zacházení s energií. Zdraví a čas jsou dvě naše největší bohatství a energie je s nimi úzce spojena. Kdo s ní zachází moudře, žije dobře. :-)
Viki, mohla bych toho napsat ještě hodně, ale výsledkem by byl jednoduchý vhled - jste skvělá. Moc ráda jsem Vás poznala. Přeji Vám krásné svátky a magický start do nové dekády!

Umístění: Psycholog a kouč koučování

Nezvyknem pisat hodnotenia, ale pri pani Ublovej som musel urobit vynimku. Pohla vecami spravnym smerom, ktore som sam dlhé roky nevedel spravne nasmerovat. Velka profesionalita a opravdu ludsky pristup. Moj zivot dostal kvalitu, ktora mi velmi dlho chybala.

Lucie Úblová, M.A.

Děkuji za Vaše slova! Mám radost, že jsme si krásně sedli a zformovali úspěšný terapeutický vztah, který přináší výsledky. Někdy se opravdu zbytečně trápíme i několik let, než zkusíme vyhledat pomoc. A potom je nám třeba líto, že jsme to neudělali už dřív. :-) Ale vše má svůj čas. Mám radost i za Vás, že vstoupíte do nové dekády s fajn odborníkem, se kterým Vám to klape. :-)

Umístění: Psycholog a kouč

Rozhodnutí navštívit Lucii bylo jedno z nejlepších, co jsem za můj dosavadní život učinila.
Zrovna dnes jsem se dostala k mým starým poznámkám, proč jsem se rozhodla pro terapii (opakované úzkosti, strachy, nestálost v pocitech, nedostatek sebevědomí a asertivity...). Bylo až neuvěřitelné to zpětně číst a uvědomit si, jak velký pokrok jsem ve většině udělala. U několika bodů jsem se dokonce divila, že mě opravdy někdy trápily.
Lucie vystupuje jako naprostý profesionál. Udržuje si zdravý odstup a nadhled, ale zároveň byla schopna navázat krásné propojení mezi námi a otevřenou atmosféru. Nikdy jsem nepocítila strach se s čímkoliv svěřit, Luciiny reakce byly vždy na místě a vždy mi pomohly / otevřely oči.
Každé sezení v průběhu třičtvrtě roku bylo něčím přínosné. A můj život se díky této terapii výrazně posunul k lepšímu a stabilnějšímu. Terapii jako takovou bych doporučila úplně všem. A terapii u Lucie doporučuji obzvlášť. :) Ještě jednou Vám, Lucie, děkuji za všechno!

Milá Moniko,
děkuji Vám za krásnou zprávu - skoro až chvalozpěv! Takový bych mohla vyseknout i já Vám. Na úspěšné výsledky terapie totiž musí být dva. Vy jste byla moudrá a pojala naši spolupráci ideálním způsobem. Nepřišla jste za mnou zcela spokojená, ale ani ne v čase za pět minut dvanáct. Měly jsme tedy prostor pracovat strategicky, udržitelně a bez většího tlaku.
Také jste mě brala jako odborníka, ale zároveň i člověka. Tedy ne jako pouhého poskytovatele služby, který Vás má za peníze napravit. Spíš jako osobu, která má stejně jako Vy za cíl, aby se Vám dařilo lépe, a ráda po té cestě půjde s Vámi. Díky tomuto lidskému přístupu jsme byly schopné rychle a přirozeně navázat silný, terapeutický vztah, což je pro dobré výsledky terapie zcela klíčové.
No a dále bych chtěla vyzdvihnout Vaši snahu a píli - to je další komponent, který nelze vynechat a ničím nahradit. Nezůstala jste u slov, ale prokládala jste svůj seberozvoj mnoha činy a rozhovory s blízkými, které třeba nebyly vždy jednoduché, ale pokaždé Vás posunuly dál. Jak často v poradně říkám - odvaha není absence strachu, ale jednání i přes strach. Vy jste odvážně vstoupila do terapie a vyšla z ní ještě odvážnější a sebevědomější, než kdy předtím. Gratuluji Vám, byla radost ten posun sledovat. Mějtě se krásně!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog a kouč Úzkosti

Lucii jsem vyhledala v únoru, kdy jsem se potýkala s úzkostmi a byla si jistá, že je sama nezvládnu. Lucie mi pomohla udělat pár zásadních změn v životě, které mi k lepšímu stavu dost pomohly. Byla mojí pravou rukou a naučila mě se na svět koukat realisticky, což považuji za největší přínos, který si od Lucie odnáším. Byla ke mně upřímná, a i když to bylo občas bolestivé, vedlo to k lepším dnům.

Moc Vám Lucie děkuji za péči a čas, který jste mi věnovala. Vřele Vás doporučuji ať se Vám i nadále daří.

Michaela

Milá Míšo,
děkuji za Vaše slova, vážím si jich. Větší zásluhy jsou však na Vašem kontě, odvedla jste na sobě velký kus práce. Moje maminka vždycky říká, že se "nelze v kozla obrátit", čímž asi myslí, že ze sebe nelze udělat někoho úplně jiného. Třeba někoho, kdo nezná úzkosti a sebevědomí by mohl ostatním rozdávat po pytlech (mimo jiné poznávací znamení psychopatů). Mně se líbilo, že i Vy jste byla v mnohých ohledech realistická. Nečekala jste výsledky hned po prvním sezení, ani to, že bez práce budou koláče. V každém mezidobí jste z četby a úkolů vytěžila, co se dalo, a odvážně jste podnikala konkrétní kroky pro zlepšení své situace. Bylo mi velkou radostí s Vámi pracovat. To, že někdo zažívá úzkosti, neznamená, že je s ním něco špatně. Často to znamená i jen to, že bere život vážně, záleží mu na tom, aby svůj čas zde prožil důstojně a smysluplně a chce dosáhnout nejen spokojenosti, ale i se stát lepším člověkem.
Přeji Vám krásné léto (a i všechny další roční období). :-)

Umístění: Psycholog a kouč

Již delší dobu jsem uvažovala nad návštěvou odborníka a s výběrem slečny Lucie jsem byla velmi spokojená. Byla milá a trpělivá. Pomohla mi se v sobě více zorientovat, najít své “já” a sebevědomí, které mi chybělo. Na sezeních jsem si rovněž uvědomila, jak je důležité umět vyjádřit svůj názor a své pocity, nebát se s lidmi komunikovat a občas vystoupit z komfortní zóny. Doporučila mi také zajímavou literaturu, dala spoustu skvělých rad a námětů na zamyšlení. Na návštěvy jsem se vždy těšila i z důvodu příjemného prostředí. Za totu spolupráci jsem velice vděčná.

Lucie Úblová, M.A.

Milá M, děkuji za pěkný komentář. I já jsem se na vás vždy těšila, nejen proto, že jste přirozeně milá osoba. Bavilo mě sledovat vaši zvyšující se sebejistotu, častější úsměvy, schopnost podívat se na obtížné věci i s humorem. Zvlášť vidět vás po delší odmlce bylo opravdu něco. Jste skvělá, moc ráda jsem vás potkala a přeji do dalšího života jen to nejlepší. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog a kouč koučování

K Lucii jsem se objednala z potřeby dostat se z vleklé stagnace. S objednáním jsem velmi váhala také proto, že se již blížím důchodovému věku a říkala jsem si, že bych měla mít už dost svého rozumu. Rozhodně musím říci, že jsem měla štěstí a "vsadila na správného koně". Kromě rychle fungujících doporučení jak se vyrovnat s pocity úzkosti mi Lucie pomohla dojít k rozhodnutí o ukončení několik let nefungujícího manželství, přehodnotit plány na budoucí pracovní uplatnění, orientovat se ve složitém vztahu s již dospělou dcerou a začít pracovat na svém osobním rozvoji. Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost se s ní setkat a přeji jí hodně štěstí v životě i práci.

Lucie Úblová, M.A.

Milá M, pracovat s vámi byla jedna velká radost. Bylo vidět, že jste návštěvu dobře promyslela, a tak vám nechybělo odhodlání zkusit něco nového, ani chuť na sobě pracovat. Pokud má člověk toto, pak je z poloviny vyhráno. Velmi mne také bavil dialog s vámi. Někteří lidé mají různé komunikační zlozvyky, například zálibu v "dohadování se" nebo nekonečném "stěžování si", a je jedno, zda jde o jejich partnera, kolegu nebo psychologa. U vás se nic takového nedělo (poklona!) a tím byla cesta k úspěchu rychlá a příjemná. Máte hodně toho, co můžete sobě i svému okolí nabídnout, a já jsem moc ráda, že jsem mohla kousek vaší cesty sdílet. Mějte se krásně a jsem s velkým pozdravem. :-)

• Nízké sebevědomí
  • Stres
  • Obavy

Ukončené školy

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Stáže

• Hermés Group Praha (individuální a párová terapie, koučování); MUDr. František Matuška (2013)
  • U Apolináře (středisko pro psychoterapii, rodinnou a párovou terapii); Mgr. Jarmila Tolimatová (2013)
  • The City Practice Prague (poradenství a podpora pro nadnárodní organizace a jejich zaměstnance); PhDr. Craig McNulty (2013)

Znalost jazyků

Angličtina