Dermatolog Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
L DermaMedEst s.r.o
Roentgenova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ambulance všeobecné a estetické dermatologie zaměřena na prevenci, diagnostiku, léčbu kožních nemocí, nádorových projevů na kůži a korekci jizev po ak...

• dermatovenerologie

Pani doktorka je velmi schopna a profesionalni, poradi, doporuci a lecba je vzdy uspesna. Naprosto doporucuji. Simova

S paní doktorkou jsem moc spokojená, ona i sestra jsou velmi milé, vstřícné a léčba mi pomáhá. S radostí doporučuji všem :)

Paní doktorka je velice šikovná,jemná,příjemná a má cit pro estetickou medicínu.Dělá skvělé výplně,botox a další.Doporučuji,jsem velice spokojená.Šindelářová

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko, je v CR specialista na syndrom červené kůže po vysazení kortikoidů. Moje snacha od 16 let brala kortikoidy na atopický ekzém, ve svých 35 letech je vysadila. Po vysazení před 8 měsíci, prochází neskutečnými stavy, čímž trpí celá rodina. Můžete mi prosím poradit, kam se obrátit. O tomto syndromu jsem se dočetla jen v zahraničí a nikoliv zde. Děkuji za nasměrování - budu velice vděčna.

specialista pro tento druh potíží není, ale záleží samozřejmě na typu poškození kůže, pokud převládají roztažené cévky, tak je možné navštívit laserové pracoviště, které mají přístroje k ošetření kůže. Nutné je tedy vyšetření kožním lékařem, který zhodnotí stav, Lucie Jarešová

MUDr. Lucie Růžičková Jarešová

za 1 den mi prws noc vyskocila vyrazka po celem tele a nejsem si jista z ceho. Jelikoz mam problem s prsem, dobrala jsem dme 16.2. Augmentin antibiotika. V praci jsem si namazala ruce desinfekci s Aloe Vera - uplne novou a hned druhy den jsem se osypala nejprve na rukou z obou stran a na nahou, i na ploskach. Flicky vypadají obdobne jako koprivka. Zarudle, svedive... Na obliceji, usich, kolenou, obou stehnech, nohach a ploskach, rukou z obou stran.... V případě potřeby dolozim fotografie.
Je mozne, ze by se takhle mohla projevit pozdejsi alergie na Antibiotika?
Moc dekuji

Dobrý den, to co popisujete vypadá na alergickou reakci na antibiotika, je to typická zpožděna reakce. Je potřeba navštívit lékaře , projevy se mohou zhoršit.Celkove se užívají antihistaminika popr se dává injekce s kortikoidem dle stavu. Lucie Jaresova