Orlí 14, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Nejúžasnější paní doktorka jakou znám. K paní doktorce chodí celá naše rodina. Vždy nás ošetřila, i když byl stav akutní a vždy nám velmi pomohla. Paní doktorka má naši 100% důvěru. Je to odborník a člověk se srdcem na pravém místě. Jsme velmi vděční za paní doktorku.

Skvělá zubařka a profesionální přístup (velmi trpělivá, asi šestkrát zabrusovala plombu, aby opravdu do ře seděla :))

Pani doktorka je veľmi milá a príjemná, čo je pre mňa u zubára asi najdôležitejšie. Okrem toho je samozrejme aj šikovná a je vidieť, že sa snaží poradiť najlepšie riešenie a nie len z Vás zbytočne ťahať peniaze. Dokonca mi dnes opravila zub zadarmo, lebo to bolo približne tri mesiace odkedy mi ho robila. Takže máte právo na "záruku" bez toho, že by ste sa museli dohadovať- čo sa mi teda u iného doktora nestalo. Jednoznačne odporúčam.

Paní doktorka je tou nejlepší stomatoložkou jakou jsem kdy poznala. Dříve jsem měla velký strach chodit k zubaři, jelikož mě při každé návštěvě nezdůvodně vrtal a šťoural se mi v zubech. Jednou se dokonce netrefil do zubu,ale do dásně, tak mně maminka doporučila paní doktorku a nemohu si ji vynachválit

Paní doktorka je velmi milá i hodná, ale rozhodně není profesionál. Mám se zuby trochu větší problémy než jen dvakrát ročně jít na preventivní prohlídku a musím říct, že mi jeden zub léčila tak "úspěšně", že po roce musel pryč. Také plomba u jiného zubu mi rychle vypadla a musela jsem k paní doktorce znovu. Obrovského profesionála jsem měla v Pardubicích, tak mohu srovnat. Bohužel dojíždět často do Pic je časově i finančně nákladné, proto jsem změnila zubaře neb už trvale bydlím v Brně. Kdo nemá větší problémy se zuby určitě doporučuji, ale sama hledám jiného stomatologa.

Je to super lékařka, se skvělým přístupem. Ochotná, trpělivá profesoníálka. Jen sestřička mi tam nesedí.

Tez bych chtel moc podekovat pani doktorce.Jsem moc rad,ze jsem nasel stomatologa,tak profesionalniho,pecliveho a lidskeho.Prisel jsem k ni v hroznem stavu a od te doby me nic neboli a muj chrup vypada opet skvele.vrele doporucuji a moc dekuji.P.K.

Velice milá,ochotná,ještě nikdy jsem nebyla u tak dobré a hodné zubařky.Všem doporučuji

Tato paní doktorka je naprosto úžasná, jsem moc ráda, že mi ji kamarádka doporučila. Je velmi profesionální, milá a usměvavá, stejně jako sestřička. Vše Vám perfektně vysvětlí. Odteď žádný strach ze zubaře!

Mohu jen a jen doporučit. Skvělá paní doktorka, velmi ochotná, vše krásně vysvětlí a udělá vše potřebné. Člověk nemusí vůbec dlouho čekat a hlavně k ní chodím bez stresu a obav. Super