Privátní stomatolog, stomatochirurg
Kneslova 5, Brno

Umístění: Privátní stomatolog, stomatochirurg Jiný

Od me zubní lékařky mi byl doporučen pan doktor s tím, že se specializuje na trhání osmicek. Bohužel mi rostla jedna do kosti, tím pádem byla v dásni tudíž ne celá venku. Netušila jsem že mě čeká sekání zubu. Musel mi pripichavat druhou lokální anestezii, protože bolest byla nesnesitelná. Po zákroku jsem byla jak přejeta parním válcem. Odcházela jsem z ordinace bez odezvy na mojí větu nashledanou a s odmítnutím na vyžádání neschopnosti kvůli práci. Jsem po zákroku 3 den, tvar mam oteklou čím dál více a bolest mi vystreluje až do klíční kosti. Za mě opravdu špatná zkušenost. Rozhodně si příště raději zajdu někam jinam.

Umístění: Privátní stomatolog, stomatochirurg Jiný

U pana doktora jsem byla dnes podruhé a teda tak strašně arogantního a neempatického člověka už jsem dlouho nepotkala. Mám nízký práh bolesti, takže i po umrtvení mě trhání zubu docela bolelo, snažila jsem se vydržet, nicméně asi dvakrát mi uniklo zasténání, pan doktor se mě arogantně zeptal co mi jako udělal ? A po mé omluvě že jsem citlivá na bolest jen odfrkl. Svou práci odvedl dobře, ale po vytržení zubu mi řekl, že příště mě má paní doktorka poslat někam jinam. Na mé ,, nashledanou” mi odpověděl sbohem. Vyšla jsem z ordinace docela překvapená a upřímně jsem se cítila dost ponížená. Doufám, že k panu doktorovi už nebudu nikdy muset jít.

Umístění: Privátní stomatolog, stomatochirurg Trhání zubů

Můj zubní lékař mě poslal na stomatochirurgii s tím, že bude nutné osmičky vysekavat od kosti a navrhoval Bohunice... jsem ráda,že jsem neposlechla a zašla k p.doktoru Štětkovi...velice sympatický člověk a zub byl za 2 minuty venku a úplně normálně, žádné sekání ????

Umístění: Privátní stomatolog, stomatochirurg extrakce zubu

Pan doktor Štětka byl absolutně úžasný. Za 30s vytrhnuté 2 osmičky. Zákrok byl bez problémů, bez bolesti. Úžasná zkušenost. Kdybych měla více osmiček, nebála bych se ho navštívit znovu ;-)

Pan doktor mi vytrhl osmičku a bolelo to měsíc. Byly potrebne dalsi 3 navstevy aby to dodělal.

Přišla jsem s problémem nateklých a krvácejících dásní (infekce). Chápu, že je důležité chodit na pravidelné prohlídky, ale to, že jsem jednu zmeškala, neberu jako důvod, aby mne doktor odmítnul prohlédnout. Podíval se mi jen na přední zuby- konstatoval infekci dásní a na otázku zda-li nemám kazy? Odpověděl: Rozhodně ne. Zuby ale neprohlédl. Nevšiml si tedy ani toho, že mi roste nakřivo osmička, což je zrovna jeho specializace. V žádném případě nedoporučuji jako klasického zubaře. Měla jsem problémy už dříve s plombami. Možná umí trhat zuby, ale jeho chování beru za krajně neprofesionální.

Pan doktor mne veice pomohl, osmicku vytrhl takovou rychlosti, vse bez komplikaci. Uzasny!

Mudr. Luboš Štětka je opravdu nejlepší specialista.R.M.

Vřele doporučuji! Dušan Veselý