Adresa

Krčská 59/1079, Praha
Oční plastiky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Oční plastiky už mi bylo 70 let, měl jsem problémy s převislými očními víčky víčky

Docent Šplíchal je vynikající odborník , prostě "machr" ve svém oboru a navíc skvělý a velice sympatický člověk se smyslem pro humor. Plastika očních víček, kterou jsem u něj absolvoval, dopadla nad mé očekávání, nadšená je i moje rodina. Líp vidím a navíc i líp vypadám, nemám už takový unavený výraz. I známí říkají, že po zákroku, jsem hodně omládl. Nevěřil bych, že tento zákrok tak moc změní i vzhled člověka k lepšímu, to jsem před zákrokem vůbec neřešil.
K docentu Šplíchalovi mám plnou důvěru a nechám si od něj upravit i váčky pod očima, už jsme domluveni. Tohoto vynikajícího odborníka si velice vážím a vřele ho doporučuji! Báječné byly i asistující sestřičky.
Václav S.


Š
Ověřeny pacient

Vybírala jsem dlouho a vybrala jsem dobře :-)
Naprostá spokojenost ve všech směrech ! Plastika horních víček dopadla naprosto skvěle !
DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!


F
Ověřeny pacient

Velmi šikovný lékař specialista, přístup pana doktora a celého týmu k pacientovi vysoko přečnívá nad standard udržovaný v našem zdravotnictví. Doporučuji!! VT


A
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora již podruhé a opět veliká spokojenost. Je velice šikovný a milý stejně jako sestřičky. S takovým empatickým přístupem se člověk málokdy v jiných ordinacích setká. Všem mohu jen a jen vřele DOPORUČIT! Moc děkuji...


U
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu milí i sestřičky ale já spokojená nejsem dělal mi plastiku víček,a výsledek žádný .Tak jsem za ním byla znovu aby mi je opravil a výsledek opět žádný tak poraďte co dál a hlavně jsem za to zalatila a na jiného již nemám peníze.


L
Ověřeny pacient

Skvělý, velice šikovný a milý pan doktor, byla jsem u ně s 6-letou dcerou a musím moc a moc pochválit! Výsledek na 1*************.
S čistým srdcem jen a jen doporučuji! A ještě jednou DĚKUJEME!


V
Ověřeny pacient

Úžasný lékař a člověk!!!!!!!!!!!!! Léta jsem chodila k různým očním lékařům a nedokázali mi pomoci, byla jsem zoufalá a vyčerpaná. Měla jsem bolesti, pálení a slzení očí tak strašné, že jsem ani neviděla při chůzi na cestu. Každé ráno pro mne bylo utrpení, přála jsem si, aby byl večer. Musela jsem mít oči co nejvíce zavřené. Když jsem je otevřela, šílela jsem bolestí. Po lehké operaci p. doktorem Šplíchalem je tahle hrůza již minulostí. Oči mám v naprostém pořádku. Doktora Šplíchala VŘELE VŠEM DOPORUČUJI!!!!!!!!!


H

Výborný lékař a dobrý kolař...


Velmi hezký přístup k pacientovi. Profesionální výkon s perfektním výsledkem. Milá sestřička. Vřele doporučuji


Nanejvýš příjemné jednání s pacientem, velice komunikativní,nedělá mu problémy naprosto srozumitelně zodpovědět jakékoliv dotazy. Jako laik nemohu sice přesně posoudit jeho odborné kvality, ale veškeré jeho zákroky zcela bezproblémové a účinné.Kdyby bylo takových lékařů víc...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti