Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krčská 59/1079, Praha
Oční plastiky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Šplíchal je strašně srdečnej Doktor.Svoji práci děla s citem.23.2.2020 mne operoval spadlé horní víčka.Mám klaustrofobii s doktoru.Ale u Mudr Šplíchala sem byla v naprostém klidu.Moc mu děkuji. Z ordinací někdy uteču.

P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Maximální spokojenost. Vysoká profesionalita z hlediska přístupu i samotného zákroku. Perfektní výsledek. Děkuji panu doktorovi za jeho obdivuhodnou práci, díky které se cítím přesně tak, jak mi popsal před zákrokem. Rozhodně doporučuji.

M
Umístění: Oční plastiky Jiný

Měla jsem velké štěstí, že jsem byla doporučena panu Mudr Luborovi Šplíchalovi, když jsem se dozvěděla, že mám nádor na očním víčku .Po všech negativních zkušenostech na různých klinikách jsem byla nadšena už při první návštěvě u pana doktora. Má velmi příjemný přístup k pacientovi a hned mi nabídnul operaci velmi šetrnou a výsledek byl skvělý .Je to skutečně nejlepší specialista v tomto oboru mohu ho jen doporučit. Jsem nadšená s výsledkem a hlavně uzdravená. Moc mu děkuji.

V
Umístění: jiné místo Jiný

Po zákroku na horních i dolních víčkách vypadám skvěle a hlavně i mnohem lépe vidím, jsem nadšená. Pan doktor je šikovný, pečlivý, chválím i velice vstřícnou a velmi milou atmosféru po celou dobu operace. Rozhodně vřele doporučuji!!!

Ověřeny pacient
Umístění: Oční plastiky už mi bylo 70 let, měl jsem problémy s převislými očními víčky víčky

Docent Šplíchal je vynikající odborník , prostě "machr" ve svém oboru a navíc skvělý a velice sympatický člověk se smyslem pro humor. Plastika očních víček, kterou jsem u něj absolvoval, dopadla nad mé očekávání, nadšená je i moje rodina. Líp vidím a navíc i líp vypadám, nemám už takový unavený výraz. I známí říkají, že po zákroku, jsem hodně omládl. Nevěřil bych, že tento zákrok tak moc změní i vzhled člověka k lepšímu, to jsem před zákrokem vůbec neřešil.
K docentu Šplíchalovi mám plnou důvěru a nechám si od něj upravit i váčky pod očima, už jsme domluveni. Tohoto vynikajícího odborníka si velice vážím a vřele ho doporučuji! Báječné byly i asistující sestřičky.
Václav S.

Š
Ověřeny pacient

Vybírala jsem dlouho a vybrala jsem dobře :-)
Naprostá spokojenost ve všech směrech ! Plastika horních víček dopadla naprosto skvěle !
DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!

F
Ověřeny pacient

Velmi šikovný lékař specialista, přístup pana doktora a celého týmu k pacientovi vysoko přečnívá nad standard udržovaný v našem zdravotnictví. Doporučuji!! VT

A
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora již podruhé a opět veliká spokojenost. Je velice šikovný a milý stejně jako sestřičky. S takovým empatickým přístupem se člověk málokdy v jiných ordinacích setká. Všem mohu jen a jen vřele DOPORUČIT! Moc děkuji...

U
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu milí i sestřičky ale já spokojená nejsem dělal mi plastiku víček,a výsledek žádný .Tak jsem za ním byla znovu aby mi je opravil a výsledek opět žádný tak poraďte co dál a hlavně jsem za to zalatila a na jiného již nemám peníze.

L
Ověřeny pacient

Skvělý, velice šikovný a milý pan doktor, byla jsem u ně s 6-letou dcerou a musím moc a moc pochválit! Výsledek na 1*************.
S čistým srdcem jen a jen doporučuji! A ještě jednou DĚKUJEME!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti