Gynekologická ordinace
Nové náměstí 20/1431, Praha 22 , Praha

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Empatie, odbornost, vstřícnost, přátelská atmosféra a žádné dlouhé vysedávání v čekárně. Paní doktorka má přesah, vidí pacienta jako celek, umí poradit a nasměrovat k dalším specialistům, pokud je třeba. Komunikace po telefonu, emailu je samozřejmostí. Dojíždím přes celou Prahu, ale rozhodně nelituji. Sestřička má stále otevřené dveře do čekárny, na rozdíl od jiných doktorů tady mám pocit, že jsem vítána.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Ja pani doktorku miluju . Chodim k ni uz od puberty a jsem za to opravdu vdecna. At uz se jedna o bezne kontroly nebo reseni neprijemnosti, at uz jsem zaplatila 1000 Kc, nebo ne, vzdy jsem se setkala se stejnym pristupem: Profesionalita, ochota, dostatek informaci, empatie. Nikdy jsem nebyla odbyta ani ve chvili, kdy jsem si o radu volala telefonicky, prave naopak. Uzasnym zpusobem me provazela prijemnymi i neprijemnymi okamziky tehotenstvi, bez jeji pomoci a podpory by bylo vsechno mnohem tezsi. Dekuji za to!

K paní doktorce chodím od chvíle, kdy odešel její předchůdce Mudr. Stanslický. Jeho ordinace byla též privátní, poplatky žádné navíc nikdy nepožadoval, odborník byl vynikající. Myslím si, že po odborné stánce je Mudr. Břešťáková na velmi dobré úrovni, též její přístup je vcelku sympatický. Ovšem požadavek na 1.000,- Kč "dobrovolného" příspěvku od každé pacientky, se mi zdá být také velmi přemrštěný. I přes to, že vybavení ordinace ultrazvukem je jistě výborné, nelze snad přenášet finanční zátěž za vybavení vlastní ordinace na pacientky. Pokud by všichni lékaři měli stejné požadavky, to bychom potom mohli platit u kardiologa za to, že zde mají funkční přístroj EKG a ECHO, na plicním za RTG přístroj a nakonec třeba i na stomatologii za to, že si paní doktorka pořídila moderní vrtačku a krásné nové vybavení ordinace ??? Proto požadavek těchto úhrad zde (kdy si všichni povinně platíme zdravotní pojiětění a pojišťovny za to poskytují lékařům plnění) platba v této požadované výši, navíc specifikovaná jako dobrovolný príspěvek se mi zdá být nemorální. Pokud jde o platbu za použití jednorázových gynekologických zrcadel - (přičem mi není nabídnuta alternativa použití zrcadel klasických, samozřejmě bez dalšího placení) - ve výši 100,-Kč při jednom vyšetření, je požadavek na tuto částku také přinejmenším "nadstandartní" a diskutabilní. Pokud výslovně použití jednorázovek nepožaduji, mám být vyšetřena zrcadly klasickými bez jakýchkoliv dalších plateb. Tato jednorázová zrcadla jsou v pořizovacích cenách cca 25 - 30,- Kč, přičemž dodavatelé lékařům poskytují ještě množstevní slevy. Takže zdejší požadavky na tyto platby snižují u mne jinak velmi dobré hodnocení paní doktorky . Bohužel to ale k hodnocení také velmi patří... Hana

K paní doktorce Břešťákové chodím již několik let. Setkala jsem se vždy s milým a příjemným přístupem,vždy profesionálním,ale i skoro kamarádským, dokáže se věnovat pacientce i ze širšího hlediska,než je jen gynekologické, Snaží se vždy pomoci. Má perfektně vybavenou ordinaci a i za těch 1000,-Kč ročně přece naše zdraví stojí!!!!! Jinde zaplatíte i více a nedostanete takovou péči. Takových doktorů ve všech oblastech by mělo být více. Lada

S paní doktorkou jsem maximálně spokojena. Ikdyž se mi za těch 11 let, co je mojí gynekoložkou, několikrát přestěhovala, raději za ní dojíždím, než abych chodila k někomu jinému. Mohu říct, že mi díky své profesionalitě doslova zachránila život a jsem ji vděčná za pomoc v mých nemalých zdravotních potížích.

K paní doktorce jsem přestala chodit z jednoho jediného důvodu, a to proto, že přestěhovala ordinaci a stala se pro mě poměrně nedostupnou. Ovšem za ty roky, co jsem k ní měla tu čest chodit, ji hodnotím jako velice empatickou bytost a odborníka na svém místě. Kdyby byla trochu blíž, neměnila bych. Je skvělá, vždy pacientku vyslechne, člověk si vždycky připadá, že je tam jen pro něj...pokaždé mi s problémem pomohla, a to nemluvím o tom, že je možné si s ní promluvit skoro jako s kamarádkou. Já jsem byla naprosto spokojená.
Monika

Velice mě zarazilo negativní hodnocení paní doktorky Břešťákové. Já osobně tedy musím říct, že je odborníkem ve svém oboru!!!!!!!!!!!!!!! O tom není pochyb!!!! Pokaždé, když mám nějaký problém, i mimo dobu, kdy jsem objednaná, mě paní doktorka ochotně prohlédne a hlavně pomůže. A v době kdy jsem byla těhotná, byla ona ta jediná, která viděla, že je nějaký problém a ne jako v porodnici, kde to odbili a pak se divili. Nejen že je paní doktorka velmi milá, ale hlavně je opravdu skvělý odborník. Nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbala nebo mi nepomohla.
Jana

moderni

Byla jsem překvapená z negativního hodnocení paní doktorky Břešťákové. Já nemám jedinou výtku, a to si myslím, že jsem na doktory dost náročná.

Já se setkala vždy s milým přístupem, a to i když jsem původně nezaplatila 1000,-Kč, ale hradila si každou návštěvu zvlášť, což bylo 100,-Kč/návštěva. Chodila jsem 2x ročně, takže 200,- za rok.
Když jsem otěhotněla, tak jsem příspěvek zaplatila a nelituji. Každou návštěvu jsem dostala vyčerpávající informace o průběhu těhotenství o nevolnostech atd. Po vlastním výběru porodnice v Podolí mě upozornila na nepříjemné dámy v registraci, abych se obrnila trpělivostí, protože pro má dvojčátka bylo Podolí nejlepším řešením.
Měsíc před porodem si mě Podolí převzalo a byl mi přidělen doktor Zikmund (stařičký nerudný pán), naštěstí mě nerodil, fungoval jen v poradně. Hrůza děs, žádné informace, několika hodinové čekání k němu, i na ultrazvuk. Kluci byli v kolizní poloze, která je neodroditelná, ale o tom se se mnou vůbec nechtěli bavit, na ultrazvuku doporučili okamžitý monitor, pan doktor řekl, že mám dost času. Neustálé dohadování, příšernost.
Neměla jsem žádné informace a zoufalá jsem přišla na radu k paní doktorce. Přijala mě, vše vysvětlila. Já vynervovaná ze špatné polohy, málo plodové vody atd. Povídala si se mnou dlouho, vysvětlila, co znamená to a to a já klidná odcházela.
Panu doktorovi jsem říkala, že kluci se určitě narodí dřív, měla jsem malou dělohu a cítila to. Díval se na mě pomalu s opovržením s tím, že mu nemám radit. No a kluci se nakonec opravdu narodili o měsíc dříve. Stihli jsme jeden monitor, který jsem si vydupala. Myslím, že pak doktor Zikmund už by měl opravdu odejít do důchodu.

Po porodu mi paní doktorka Břešťáková i radila takové ty soukromé věci, abych nezanedbávala manžela. Zvolili jsme vhodnou antikoncepci. No prostě super, já tam chodím na pokec s kamarádkou :)

A poplatek 1000,-Kč již platí všechny mé kamarádky i jinde. Když hold pojišťovny nevycházejí vstříc a vybavení má nějak vypadat, tak se hold nedá nic dělat. Já moc uvítala ultrazvuk, který paní doktorka má. Nemusela jsem lítat jinam, což některé mé kamarádky i s poplatkem 1000,- Kč ročně musí.

Nevím dámy, možná je to nedostatek komunikace, možná se málo ptáte. Já jsem moc spokojená ;-)

Kateřina

Paní doktorka je sice velice milá, ale nedej bože aby jste mela nejaky problem. Je sice hezke, ze se usmiva...aby ne, za 1000kc o ktere si rekne, ale kdyz mate problem a potrebujete ho resit a navic se to tyka obdobi jineho stavu, tak ji to absolutne nezajima a neresi nic,jedina jeji odpoved je, ze v jinem stavu nic nesmite a nic vam poradit nemuze a ani Vas neodesle k jinemu odbornikovi a Vy diky ni ztratite vic jak rok zivota kdy je Vam neskutecne zle, skoro umrete a nakonec diky jeji peci se ani nemuzete starat o narozeneho potomka ani kojit!!!
Jeste, ze existuji i jini, schopní lékaři a hlavne se zajmem o svuj obor!!! A to nemluvim o tom, že i když nechcete vedet pohlavi, tak Vam ho klidně sdělí!
Terka