Adresa

Bratislavská 2, Brno
Ordinace zubního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace zubního lékaře Prevence a opravy zubů

Nejlepší zubní lékař s kterým jsem se za celý život setkala, dnes už k němu chodí většina členů z mé rodiny. Ze zubařů jsem neměla nikdy dobrý pocit, díky panu MUDr. Žižlavskému už strach ze zubaře nemám. Chodím do jeho ordinace cca 18 let.


Ověřeny pacient

zubařů jsem se odjakživa bál, už jen zvuk vrtačky by pro mne neúnosný, ovšem teď, po bezesném víkendu musím říct že pan doktor je naprostá jednička ve svém oboru a klobouk dolů, neskutečně mi pomohl a vím že další návštěvi se už bát nemusím, doporučuji naprosto všem a Vám pane doktore nesmírně děkuji


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila před více jak dvaceti lety na polikliniku U pošty, v mezičase jsem měla také výborného stomatologa,ale z praktických důvodů jsem se k dr. Žižlavskému vrátila a nelituju. Je velice jemný, šikovný,ano-téměř bezbolestný, zbavil mě strachu ze zubního křesla.S výsledky jeho práce jsem velmi spokojena.


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila sice téměř před dvaceti lety (ještě na polikliniku v Komarovově ulici, nevím, jak se jmenuje teď), ale mám ty nejhorší zkušenosti. Vysmíval se mému strachu, řekl mi, že bych měla sedět dlouho v čekárně, abych mu odehnala všechny pacienty a aby toho měl míň... Dokonce mi doporučil odstřihnutí uzdičky, když jsem odmítla, vyhrožoval mi, že mi hrozí paradontóza... A zákrok jsem si nenechala udělat, bude to už dvacet let a paradontózu jsem ještě nedostala...


Maximální spokojenost a všechna úcta k panu doktoru Mudr.Žižlavskýmu Liborovi


Jsem jeho dlouholetá pacientka a jsem s ním velmi spokojena.
Škoda, že takový nejsou všichni doktoři.


První stomatolog, kterém plně důvěřuji.


Ověřeny pacient

S Dr. Žižlavským jsem spokojena. Jen je škoda, že mají stomatologové tolik pacientů a proto málo času. Problém s dlouhým objednáváním je bohužel u všech zubařů. Avšak v akutním připadě jsem vždy byla ošetřena.


Velmi dobrý a příjemný doktor, vysvětlí o co jde a má citlivý přístup k pacientovi.


Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti