Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha (mapa)

Plaňanská 573/1, Praha
Poliklinika Malešice (mapa)

Umístění: Poliklinika Malešice

K p. dr. som šla na doporučenie frustrovaná skúsenosťami u iných lekárov. Hneď na prvej návšteve som mala veľmi dobrý pocit - nepredstieraný záujem o pacienta, maximálne milé a príjemné vystupovanie. Veľmi príjemná zmena oproti doteraz zažitému stavu. Doporučujem.

Umístění: GynCentrum Praha gynekologické vyšetření

S panem doktorem mam Jen skvele zkusenosti. Je to odbornik na slovo vzaty, Moc prijemny pan, u ktereho se citim prijemne. Nechce se mi verit negativnim komentarum, ktere zde ctu, protoze uz k panu doktoru chodim nekolik let. Kazdemu se muze stat, Ze nema den :) jinak urcite Doporucuji!

Milé dámy, věřte mi, že po mé zkušenosti bych nejraději hodnotila žádnou hvězdou, pokud by to šlo .((( Pan doktor Kliment ml. je velmi arogantní, po příchodu do ordinace vždy na všechno honem honem, hlavně, abych už byla pryč. Navíc mi předepsal antikoncepci, kterou jsem vůbec nesměla užívat!!! Na toto jsem ho upozorňovala, ale on na to nic. Těžko jsem se pak zbavovala dalších zdrav. potíží. Můj nynější lékař řekl, že nechápe, jak mi mohl tuto antikoncepci předepsat. Již jsem se přehlásila a sem už nikdy více!!!

MUDr. Lev Kliment

Dobrý den, obecně nejsem zastánce hormonální antikoncepce takže je pro mě překvapením, že bych ji někomu vnutil, natož "honem,honem". Budu rád, když se mi paní "anonym" ozve a rád to s ní proberu.U nás v ambulanci jsme žádnou stížnost nezaznamenali.

U pana doktora Klimenta mladšího jsem byla zatím jednou s velkým problémem (na doporučení mé kamarádky). Můj problém řešilo mnoho gynekologů a u všech jsem si připadala jako kus masa a všichni mě nutili do operace a nikoho nezajímalo, jak to chci já...Jen tento doktor mě vyslechl,poradil,vysvětlil a pomohl.V životě pro mě žádný doktor neudělal to co on.A pokud byl k někomu odměřěný, nebo snad byl na někoho nepříjemný, tak možná byla chyba i v pacientce - vždy se také nechováme podle představ doktorů...A jak my,tak i lékaři jsou jen lidi :) Takže tohoto lékaře vřele doporučuji!!!

Nechapu negativni zkusenosti s panem doktorem. Ja mohu za sebe napsat , ze jsem velmi s panem doktorem spokojena.Profesionalni pristup,i v dobe meho tehotenstvi.

V těhotenství stále opakuje zaplaťte si těhu balíček, jasně kdekdo má 2500,- na balíček a pak by rád ještě vitamínky za litr a vyšetření za 1500,- , lékař pouze pro bohaté, jakmile jsem se zmínila o mé neveselé finanční situaci , klesl úsměv a změnil přístup.

MUDr. Lev Kliment

Dobrý den, tento příspěvek se zcela nezakládá na pravdě. jako jedna z mála ambulancí v Praze si neúčtujeme žádné poplatky, vyjma použítí jednorázových zrcadel( na přání pacientky lze použít železná zrcadla zdarma).Standartní vyšetření jsou taktéž plně hrazena pojišťovnou a NEJSOU připlácena. Za ultrazvuky navíc(mimo rámec hrazených vyšetření ZP) s uložením obrázků na USB s přítomností otce či jiných rodinných příslušníků jsou zpolatněna částkou 2000kč.I bez zaplacení této částky je pacientce poskytnuta standartní prenatální péče zdarma v rozsahu danném pojišťovnou. Pacientku jsem po tomto hodnocení kontaktoval a sama uznala že informace neuvedla pravdivě. S přáním hezkého dne LK

Pan Primář Kliment se o naše Ženy v rodině stará déle než čtvrt století,můžu mu jen poděkovat za skvělý přístup,děkuji a pozdravuji.L.Vokounová

Dnes jsem byla u pana doktora podruhé, je velmi milý a vyšetření od něj není vůbec bolestivé. Zjistil, že jsem v pátém tt a ultrazvuk mi hned ukázal.Já jsem opravdu spokojená a po dvaceti letech nejsem vynervovaná, když mám jít na gyndu.Veronika Š.

Pan doktor Kliment ml. mi byl pridele potom, co ma doktorka odesla do duchodu. Davejte si velky pozor na poplatky, ktere od vas vybira. Chtel po me nekolikrat 30kc za recept na antikoncepci ackoliv je to bez poplatku. Stezovala jsem si na VZP, kde zjistili, ze mu proplatili vysetreni, ktere mi nebylo provedeno. Jestli nepravem vybira takto poplatky na vsech, tak bue mit tato ordinace pekne Vanoce :). Take se me pan doktor ptal jake chci zrcatka, rikam ty normalni a po vysetreni povida jee ja jsem zapomnel, tak mi to uhradte u sester. Nehorazny pristup, po tom VZP si me zavolal na koberecek a hezky se mi snazil vysvetlit, ze me okrada pravem a VZP nema nejmensi poneti jak to chodi :D. Nedoporucuji a jdu od neho pryc. Davejte si pozor na svoje penezenky :).

Pan doktor Lev Kliment ml. je úžasný lékař. Kladně hodnotím jeho osobní přístup, profesionalitu, umění naslouchat a smysl pro humor. V současné době jsem těhotná a péče, kterou od pana doktora i od sestřiček mám je opravdu velmi ojedinělá. Během každého vyšetření mi vše velmi podrobně vysvětluje a ukazuje na ultrazvuku. Rozhodla jsem se u pana doktora rodit v Kladně a potěšilo mě, když mi navrhl sepsání porodního plánu. Mám zkušenosti i s jinými gynekology a pan doktor Kliment ml. je zatím ze všech nejlepší. Těším se na každou návštěvu a vím, že jsem v nejlepších rukách.