Privátní zubní ordinace
Údolní 16, Brno

Umístění: Privátní zubní ordinace Prevence

k paní doktorce chodíme celá rodina už zhruba 20 let a nemohu absolutně nic vytknout. Pečlivá, citlivá, milá a vše vysvětlí. Jediný lékař, ke kterému chodím opravdu ráda :)

Umístění: Privátní zubní ordinace

K paní doktorce již chodím minimálně 15let. Za tu dobu jsem nevynechal ani jednu preventivní prohlídku, ne-li 2x do roka. Poslední dobou už mě ale její preciznost, péče a citlivost začaly být podezřelé (např. při strhávání zubního kamene, nebo čištění zubní nití - byla dost hrubá) a měl jsem pocit, že se mi už nevěnuje tolik jako dřív (a to sem neměl nikdy vážnější problém, měl jsem jen 1 plombu a v podstatě po každé preventivní prohlídce jsem odcházel po 15minutách). Nyní mi na poslední prohlídce sdělila, až mě to totiž zabolelo, že ono sledované místo nakonec vyvrtá, že jej sleduje už dlouho, ale nechtěla prý do toho zasahovat (byl to mezizubní kaz)... To už jsem se teda naštval a objednal se potom k soukromému lékaři na vstupní prohlídku. A zde jsem naštval ještě víc a hlavně dozvěděl spoustu důležitých informací, které mi doktorka Felklová neposkytla.. protože např. ta 1 amalgámová plomba, co ji mám už dlouho, tak se pod ní krásně zvětšuje kaz a za chvíli by byl u nervu.. dále tu novou plombu, kde byl mezizubní kaz, tak nechala kaz na druhém zubu a vyvrtala jen na jedné straně.. potom třeba, že amalgámové plomby jsou nebezpečné právě proto, že se pod nimi po čase začne tvořit kaz a vy s tím nic nenaděláte a že by se měly kontrolovat.. myslíte si, že mi paní doktorka za celou dobu tu plombu vyvrtala a podívala se na ni? ne.. takže tohle byla poslední návštěva u paní doktory a musím říct, že mě hluboce zklamala, protože vždy byla fajn.. člověk si myslí, že když tam pravidelně chodí, tak se o něj budou starat.. no hold to se děje až nyní u soukromého lékaře...

Mohu jen potvrdit předchozí komentáře. Paní doktorka je opravdová profesionálka. Jsem nadmíru již 8 let spokojený pacient. :-)

Paní doktorka Felklová je výborná lékařka, u které je vidět, že tomu rozumí a svou práci dělá maximálně precizně. I přes strach ze zubaře jsem s ní naprosto spokojený a chodím k ní opravdu rád. Je vidět že to není jen její práce, ale že jí to baví - což je dnes důležité.

velmi příjemná a vstřícná, která vždy najde dobré řešení

Dnešní návštěva u paní doktorky byla pro mě zážitkem tak úžasným, že se z něj nemohu vzpamatovat - bezbolestný zákrok - v akutním bolestivém stavu, trhání nervů,..a vše jemně a precizně provedeno - dokonale aplikovaná injekce a následně žádné bolesti. Těším se na další návštěvu, Všem mohu jen přát, aby se s tak skvělou paní doktorkou také někdy setkali.

Paní doktorka je komunikativní a veškeré zákroky pacientovi podrobně vysvětlí a zdůvodní. Dbá velmi na to, aby byla vždy při práci odpočatá. Velmi často je mezi zákroky v ordinaci sama a odmítá větší zatížení. V pátek nepracuje vůbec. Pacienti se tak mohou těšit na její zákroky dlouhé měsíce.

Velmi dobrá a milá lékařka. Pečuje mi o chrup již takřka 20 let a určitě bych neměnil. Jakékoliv zákroky provádí vždy šetrně, takže u ní snad ani neplatí to obecně známé, že se člověk zubaře bojí.

Paní doktora je velmi milá, ochotná, skutečný profesionál. Mohu jenom doporučit.

Doporučuji.