GENNET, s.r.o.
Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha

Paní doktroka byla první a asi i poslední, kdo ve mě v oblasti reprodukční medicíny vzbudil důvěru. Proč? Hlavně proto že do ničeho netlačila, narozdíl od ostatních, ze kterých jsem měla vždycky dojem, že se snaží z pacientky vytřískat co nejvíc peněz. Měla jsem z ní pocit, že si je moc dobře vědoma etických problémů, které se s umělým oplodněním pojí.

Já jsem paní doktorkou Vykysalou nadšená. Upřímně mi sdělila svůj názor a všechny kroky léčby se mnou pečlivě probírala. Určitě doporučuji.

Slabá odbornost,další odborná vyšetření jsem si musela doslova vydupat. Přitom mi bylo pořád vnucováno jen IVF, které stejně nemělo šanci uspět, vzhledem k výsledkům vyšetření.Nedoporučuji

u této lékařky jsem párkrát již byla a musím plně souhlasit s většinou názorů.....nemám erudici zpochybňovat ji jako odborníka, ale faktem je, že působí na pacienty studeně, neosobně, někdy až nepříjemně. asi jí moc nedochází, že většina z nás jsou laici, kterým je nutno věci pěkně vysvětlit (a kor v této oblasti, že...), a to primárně musí udělat lékař, pacientku ani nemusí napadnout se na spoustu věcí zeptat a pak přijde domů a diví se, co všechno vlastně neví. připadá mi, že má sama se sebou nějaký problém a neumí jednat s lidmi....lidi, kteří neumí nebo nechtějí vycházet s ostatními lidmi by s nimi ani neměli pracovat....a jít třeba do výzkumu....

K pani doktorce Vykysalé jsme začali chodit v srpnu 2012, vše s náma podrobně probrala a doporučila nám vhodnou léčbu.Teď jsem ve 22 týdnu a moc se těšíme na miminko, takže paní doktorku mohu jen doporučit.Až budeme chtít malému pořídit sourozence určitě se znovu obrátíme na ni.

Paní doktorka nebude špatná, ale jak je již několikrát zmíněno... nemastná ,neslaná a moc se od ní nedozvíte.
Trošku mi připadá, že jí chybí osobní přístup.Ale asi ví, co dělá. Docházím do Gennetu necelý rok a už jsem tam navštívila i jiné doktorky. Kdybych si teď měla vybrat, šla bych do jiných dveří

U paní doktorky jsem již byla dvakrát, s jejími vyšetřeními jsem nebyla nikdy spokojená. Velmi neochotná, až arogantní, jako kdybych ji svoji přítomností obtěžovala. Není schopna nic konkrétně vysvětlit, takže jsem vždy odcházela bez jasné informace, abych jako laik alespoň něčemu porozuměla. Rozhodně trochu lisdkého přístupu by neuškodilo, obzvlášť když se jedná o lidské zdraví a každodenní práci s pacienty.

Pani doktorka je mila, citliva, vzdelana, zkusena a vzdy ochotna pomoci. Doporucuji velmi ... takovych lekaru neni moc!

Chodila jsem k této paní doktorce a přesně to odpovídá předchozímu hodnocení : neslaná-nemastná.
Moc vám toho neřekne, takže prakticky odcházíte vždy s tím, že nic nevíte. Možná by to nebyla špatná doktorka, ale ta komunikace s pacientkami hodně vázne. Když vás léčí, tak tohle je zásadní problém, který vás po několika návštěvách doslova odradí. Všichny nejsme takové, že se pořád dokola ptáme a chceme znát odpovědi - i když u paní doktorky se jich ani já občas prostě nedočkám. kpouká na mě , něco si myslí, ale téměř neodpoví, nebo se odpovědi vyhne ..............

Paní doktorka možná není příliš upovídaná. Já k ní přistupovala s naprostou důvěrou a ona mě přesvědčila, že jako odborník ví, co dělá. Svoji práci odvedla skvěle, moc mi pomohla.