Ordinace PL pro děti a dorost
Střelničná 1284, Praha

Y
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

V případě že se jedná o vážnější příznaky onemocnění než “rymička a vyrážka” pani doktorka netuší co dělat.
Požádala o zaslání fotek a popisu na mail ( at k ni ani nechodíme), pak na ten mail ani neodpovedela jelikož v “atlasu nemoci tohle nenašla”.
Mezitím jak se dítě trápí v teplotách “mile” Vám řekne že nic nevymyslela a že vlastně ani neví co dal.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost návštěva pediatra

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Navštěvují ji obě mé dcery a jsem velmi ráda, že máme právě ji v místě našeho bydliště. Všechny postupy detailně vysvětlí, na léčbě se vždy domluvíme. Má velmi individuální přístup k dětem, čehož si velice cením. Nejede podle ,,tabulek,, , ale podle rozumu.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Přiznám se, že já zdejší nadšení z paní doktorky nesdílím. Chodila jsem k ní s dcerou, než jsme se přestěhovali a už předtím jsem několikrát měla nutkání najít jiného pediatra. Když bylo dceři deset dní a objevily se u ní zdravotní potíže, vydala jsem se s ní k paní doktorce, která mě nezapomněla několikrát pokárat, že jsem si měla nejdřív zavolat. Ordinační doba jí končila za půl hodiny a já jsem byla ráda, že jsem ji vůbec stihla, opravdu jsem se nechtěla zdržovat telefonováním. Navíc se paní doktorka tvářila, že dceřinu zdravotní komplikaci zbytečně řeším...no nevím, ale myslím, že jsem měla nárok na péči o novorozence, který měl oko opuchlé tak, že ho nemohl otevřít... Dodávám, že jsem se samozřejmě chovala slušně, několikrát jsem se paní doktorce omluvila, že jsem se neobjednala předem telefonicky, ale stále se tvářila, že jsem se dopustila něčeho strašného, přestože čekárna byla prázdná a naše návštěva ji zdržela deset minut. Dále mě zapomněla upozornit na důležitý bod v péči o dceru, až při kontrole ve dvou měsících se zeptala, zda to dělám a když jsem přiznala, že ne, tak jenom poznamenala, že mi to asi říkala... Ne, neříkala. Když jsem k ní přišla s tím, že dcera v měsíci trpí zácpou, tak se většinu času divila, že s něčím takovým se ještě nesetkala a že teda neví... Nakonec mi doporučila kapky, o kterých se zmínila, že jsou ale strašně hořké a že je zřejmě stejně nebude chtít... Díky bohu za paní na Nutrilon lince, která mi během dvou minut ochotně poradila a díky které se dceři konečně ulevilo. Čekací doba 45 minut, přestože jste objednání na určitý čas, je zde naprosto normální. Navíc je v čekárně slyšet každé slovo z ordinace, takže něco jako "diskrétní zóna" zde neexistuje, všichni čekající slyší všechno, co s doktorkou probíráte. Sestřička, jak už tady bylo zmíněno, by opravdu mohla být příjemnější, nikdy jsem ji neviděla se na některé dítě aspoň usmát. Jsem ráda, že jsme přestoupili k jiné doktorce.

Výborná lékařka, pečlivá, ochotná. Neřeší nepodstatné záležitosti, příliš se nezabývá hodnotami v tabulkách apod., ale všímá si spíše jednotlivce (ne nějaké obecné normy). Má příjemné vystupování a dobře se domluví i s malými dětmi. Byli jsme velice spokojeni.

Paní doktorka je velmi pečlivá a vše vždy podrobně vysvětlí. Při kojeneckých prohlídkách je důkladná, kontroluje poctivě i psychomotorický vývoj. K dětem má citlivý a laskavý přístup. V ordinaci v případě potřeby provádí CRP vyšetření. Případ ochotně konzultuje i po telefonu, což občas pozdrží v ordinačních hodinách vyšetření, ale pokud potřebujete radu zrovna vy, oceníte to. Respektuje bez zbytečných připomínek i odklad očkování, pokud to rodič požaduje. Sestřička je spíš taková odměřená. Jedinou výtku mám k propojeným čekárnám s vedlejší ordinací, jelikož pokud jdete se zdravým dítětem na povinnou prohlídku a do vedlejší čekárny procházejí nemocné děti, není to nejlepší. Celkově jsme s péčí paní doktorky velmi spokojeni.

Pani Doktorka je vyborna. Dokaze uklidnit jak dite, tak i rodice. Na jeji odbornou radu se muzu kdykoliv spolehnout. Respektuje muj nazor rodice, vsechno vysvetli po odborne strance. Naopak, pani sestricka, i kdyz je na prvni pohled uzavrety clovek, se nam zda uplne v poradku. Mam zkusenosti, kdy sestricka povida vice nez lekar, nebo se plete do rozhovoru. U pani doktorky mate 100% spolehnuti, ze se Vam plne venuje :) Cekaci doba take neni dlouha, a i kdyz je treba uvnitr pacient dlouho, je to opravdu peclivym vysetrenim, ktere oceni kazda maminka s nemocnim ditetem.
Vrele doporucuji !

paní doktorka je nám velmi sympatická,příjemná a vstřícná.i když má 6 letá dcera nechce injekci nebo jen crp a vyvádí jak pominutá... paní doktorku to nerozhodí a spíš se snaží uklidnovat.vždy poradí a není problém volat o radu i o víkendu."nová" sestřička se mi zdá celkem neutrální..ani otrávená ale ani moc k detem vstřícná

Paní doktorka je super. Doporučuji. Pečlivě kontroluje děti a snaží se neustále vzdělávat. Výborně přistupuje k miminkům i starším dětem. Důkladně si vede záznamy a když řekne, že příště půjdeme na odborné vyšetření, tak to splní. Mohu jen doporučit.

Znám paní doktorku již 15 let a k jiné lékařce bych své dítě nedala jsem ráda že mé 4 děti jsou v její péči je laskavá a velice ochotná a děti jí mají rádi.

Paní doktorku Švecovou milují moje 3 děti a já také :) Je výborná, pečlivá, klidná. Vždy přemýšlí, jak dětem maximálně pomoci, nedopuje je zbytečně antibiotiky, posílá na odborná vyšetření, ověřuje si své názory, stále se vzdělává. Vždy se snaží vyjít vstříc s dobou objednání. Ordinaci má plnou hraček a v zásuvce vždy dáreček pro statečné pacienty :-) Poté, co jsme se přestěhovali, dojíždíme k paní doktorce přes 30 km. Moje děti často marodí a péče, kterou jim Dr. Švecová poskytne, mi za dojíždění stojí. Děkujeme!