Zubní centrum Durďákova
Durďákova 11, Brno-sever, Brno

Umístění: Zubní centrum Durďákova Jiný

Velice příjemná, lidská,díky paní doktorce jsou mé obavy z návštěvy na stomatologické klinice daleko menší, všem doporučuji

Umístění: Zubní centrum Durďákova Jiný

Paní doktorka mě zbavila mého velkého strachu ze zubařů a neustálého odkládání preventivních prohlídek. Je velice precizní a šikovná paní zubařka. S její kvalitní prací a profesionálním přístupem jsem naprosto spokojená! Je velice vstřícná a ochotná, vše srozumitelně vysvětlí, dokáže si poradit v každé situaci, proto ji mohu jedině doporučit!

Umístění: Zubní centrum Durďákova Jiný

Jako hromada dalších lidí mám strach ze zubařů, ale po první návštěve u paní doktorky strach přešel. Paní doktorka je naprosto perfektní! Příjemná, šikovná, pečlivá, ochotná a starostlivá. Všechno mi vysvětlila a řešila můj problém. U žádného lékaře jsem se ještě nesetkala s takovým přístupem. Velmi Doporučuji!!

Umístění: Zubní centrum Durďákova Vypadlá plomba

U paní doktorky jsem byla zatím poprvé, ale byla to má doposud nejlepší zkušenost se zubařem. Přístup profesionální a zároveň velmi lidský. K zubaři chodím obvykle strašně vystrašená, ale po této návštěvě jsem byla nadšená. Zub krásně spravený, žádná bolest, příjemná atmosféra. Možná se i přestanu bát chodit k zubaři ????