Soukromý zubní lékař
Veveří 55, Brno

Nejlepší zubařka co znám a to jsem jich vystřídal asi pět. Jakožto studentovy dokáže dát i pár korun slevu. Zachránila mi mrtvý zub, který mě chtěl minulý zubař hned vytrhnout. I když podle ní byla šance nějakých 20%, zub drží už asi 3 roky :). I ostatní plomby drží jak přibité a to mám na každém zubu min. jednu. Sestříčka i Zubařka maximálně příjemné, navrhnou kolikrát různé postupy, řeknou rizika, vy už se jen rozhodnete. Zubařů se nebojím, ale k ní chodím vyloženě rád, dokonce i na preventivní prohlídky! Nechápu že ačkoliv nemá o klienty nouze (dostal jsem se k ní jen díky přímluvě u známého) Čekárna vždy prázdná, byl jsem u ní 8x a čekal nejdéle 20min! Maximální spokojenost, díky!!

Paní doktorko, děkuji za Vaši péči.
Kéž by všichni páni doktoři byli tak poctiví, vstřícní, milí, ochotní a uznalí jako vy.
Vřele doporučuji.

rád bych reagoval na zde psané texty, nechápu "lidi" kteří paní doktorku takto pomlouvají. Je velmi milá, příjemná, vždy se snaží vyjít maximálně vstříc. Když jsem měl problém se zubem před odjezdem na dovolenou, vzala mne bez objednání a s jejím přístupem k léčení jsem byl nadmíru spokojen, zub mám, nebolí...prostě super, na dovolenou jsem mohl v klidu odletět. Děkuji Vám jste velmi milá paní doktorka. Mohu jen doporučit...

Já paní doktorku nemohu doporučit - má neuvěřitelný přístup typu "držte jí sestro hlavu", "umrtvení nepotřebujete, to vydržíte", "no vy určitě budete rodit s epidurálem" apod, což mě velice uráží a nechá si vše zaplatit, i to, co je hrazené pojišťovnou a dokonce jsem zjistila na IZIP, že si účtuje i zákroky, které mi neprovedla.
Jsem ráda, že chodím jinam, kde se o mé zuby skutečně postarají!!! a to s lidským přístupem!!!

Lékařka s lidským přístupem, vstřícná, laskavá, pečlivá a soucítící.
Co víc si přát?
Jen víc takových jako je ona.
Kéž by takové ordinace byly standardem...

K pani doktorce chodim uz dlouho a jsem s ni spokojena. Je mila, ohleduplna a vysvetli mi, co potrebuju. Rozhodne doporucuju.

Vážení, nejlepší paní doktorka, s lidským přístupem k pacientům. Vždy jsem byl velmi spokojen s jejím zákrokem. Nikdy se mi nestalo, že by mne odmítla, nebo mne nechtěla příjmout. Profesionální přístup. Nesetakal jsem se s tím, ajk tady někdo zniňoval, že by paní doktorka nedávala stvrzenky... Určitě doporučuji...

nechává si všechno tuplovaně platit ( bez stvrzenky) i když má výkony hrazeny pojišťovnou!

Po dlouhých letech návštěv zubařů a klinik - jednoznačně nejpleší zubař!Vždycky navrhne řešení s cenou a časovou náročností,protože je výborný odborník s praxí, zná spoustu věcí i mimo,umí poradit,řekne svůj názor a pacient se vždycky rozhodne sám,kterou možnou variantu si vybere. Takže přesně víte co Vám bude dělat,kolik to bude stát a kolik návštěv bude potřeba.Termíny objednávek má perfektně plánované díky své odbornosti,tudíž čekací doba je nic nebo minimum.Doporučuji,skvělá doktor!

Paní zubařka je velice příjemná a citlivá. Zbavila mě strachu ze zubařů:-) Další velké plus jsou její ordinační hodiny.