Lenka Rücková, gynekolog Praha

MUDr. Lenka Rücková

Gynekolog

4 názory

Uložit


Adresa

Národní třída 25, Praha
GONA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

V roce 2002 jsem promovala na 2.LF UK, poté jsem do roku 2008 byla zaměstnaná na gynekologicko-porodnické klinice fakultní nemocnice v Motole. Od roku...

Více

Specializace

 • gynekologie a porodnictví
 • dětská gynekologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
H
Umístění: GONA s.r.o. Jiný

Úžasný profesionální a lidský přístup. Velmi pečlivá, klidná a citlivá, vše dokáže dobře vysvětlit a zodpoví všechny dotazy. Určitě mohu doporučit.


S
Umístění: GONA s.r.o. Jiný

dnes jsem byla u paní doktorky Rückové na 1. screeningovém vyšetření. Už když mě uvítala v kanceláři, tak jsem měla příjemný pocit, že všechno dopadne určitě dobře. Miminko trpělivě zkoumala, i když teda vůbec nechtělo spolupracovat :-). Doufám, že se k ní někdy ještě dostanu. Jsem moc spokojená! Víc takových lékařů!


M
Ověřeny pacient
Umístění: GONA s.r.o.

Paní doktorka je skvělá. Vždy je velmi milá, se vším poradí a pomůže. Vždy se při vyšetření cítím velmi pohodlně a nemám strach. A to díky paní doktorce.


R
Ověřeny pacient
Umístění: GONA s.r.o.

K paní doktorce chodím více než 8 let a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je profesionálka, ale přesto je velmi lidská. Kdykoliv a s čímkoliv poradí, pomůže bez jakéhokoliv náznaku obtěžování. Vždy je usměvavá a milá. Je to jediná návštěva lékaře na kterou se vždycky těším. Děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den, vím že bych s tímto problémem měla okamžitě běžet k lékaři, ale problem je ze jsem se na vse vykašlala 5-6 let a ted ani nevim zda nejsem vyloučená od pana doktora ;( nikdy jsem nemela problem s menstruací ale ted 8.10.2017 jsem ji dostala ve svuj cas jen s tim ze mě začal bolet leví vaječník ale od menstruovala jsem do 15.10 což je tak u mě normální, jenže problem nastal v tom že me najednou z ničeho nic začalo bolet v kříži a bolí do ted a ja stále špiním, když to rvalo tak tři dny tak jsem si říkala možná hormony, je mi 39 let ale ted už ten pocit nemám.Myslíte že to bude něco velice vážného? Předem děkuji za odpovědi.

  Dobrý den, příčin bolestí v kříži a špinění po menstruaci může být více. Může se jednat o cystu na vaječníku, zánět dělohy, vejcovodů nebo vaječníků. O hormonální poruchu by se mohlo jednat také, ale nejsou pro ni typické bolesti. Při krvácení a bolestech u ženy v plodném věku, musíme také vždy myslet na možnost mimoděložního těhotenství. Jednoznačnou odpověď Vám dá ale jen návštěva a vyšetření u gynekologa.

  MUDr. Lenka Rücková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

V roce 2002 jsem promovala na 2.LF UK, poté jsem do roku 2008 byla zaměstnaná na gynekologicko-porodnické klinice fakultní nemocnice v Motole. Od roku...

Více

Specializace

 • gynekologie a porodnictví
 • dětská gynekologie