Zubní ordinace
Nádražní 1, Brno

Za sebe můžu paní doktorku jedině doporučit :) Chodím k ní bezmála 9 let a pokaždé mi dokázala pomoct, když už se u mě objevil nějaký problém. Dle mého názoru je to odbornice, která si dokáže poradit i s mou zubní anomálií, a navíc je ještě i milá :) Bratr je s ní taky spokojený. Ale každý ať si udělá názor sám.

MUDr Lenka Kostelníková - jsem velmi nespokojena s jednáním této lékařky. Přešla jsem k jinému lékaři.Kalivodová

Mohu jenom chválit. Jsem velmi spokojená, stejně jako dalších 6 členů mé rodiny. Všechny problémy byly vyřešeny a pokud byly nad možnosti její ordinace, byli jsme doporučeni do specializovaného zařízení. Na prvním místě hodnotím její férovost a pocit, že jí mohu ve všem důvěřovat. A co je pro mne také důležité, nikdy jsem neplatila za něco, co nebylo nutné a pokud byla nějaká reklamace, vždy byla náprava zdarma (a ne jako u mé tchýně, která chodí jinam a které se náhrada láme po několika málo týdnech a ona znovu a znovu platí celou cenu...)

K paní doktorce lépe radno se nevyjadřovat. Její lékařský přístup mě velmi zklamal. Poté, co jsem po jejích opakovaných lékařských zásazích skončila v brněnské úrazovce, kde byli tamní lékaři velmi ,,překvapeni'' , že jsem se až tam vůbec dostala a mohla skončit s opravdu nepěknými doživotními následky. Myslím, že předešlé řádky vystihují ,,skvělou'' péči paní doktorky a je nadále zbytečné cokoli více komentovat.

Já můžu paní doktorku jenom doporučit. Její přístup je odborný, vstřícný a velice laskavý. Vždy mi velmi pomohla a poradila co a jak. Když s nečím ohledně zubů potřebuji poradit, tak se obracím jenom k paní Dr. Kostelníkové. Má velké odborné znalosti před kterými já- laik jenom smekám.

Paní doktorka má sice velice přátelský přístup a pěknou ordinaci, ale po několika návštěvách, kdy mne trápil nějaký problém a neustále jsem odcházela s odpovědí: Musíte víc čistit. jsem přešla k jinému lékaři. Nezaplněný kanálek a na něm amalgán způsobil že mi zub prasknul. Moje známá k ní chodí taky a pokaždé odchází s naprosto stejnou větou. Nový zubař mi udělal rentgen, ihned na PC viděl co a jak do detailu, což u paní Kostelníkové rozhodně nehrozí. Věta- víc čistit, vám zuby asi nezachrání, když už i tak čistíte jako o život. Předchozí pozotivní reakce jsou podle mne výplodem samotné paní doktorky..

Uzasna doktorka. Bezvadny pristup k detem. Vycerpavajici vysvetleni pri zakroku.

Vyborna lekarka. Sla jsem k ni ze synem a pak presla sama. Manzel chronicky nesnasi zubare a take zacal chodit k pani doktorce. Jsme velice spokojeni.

Mohu velice doporučit! Velmi kladný přístup k pacientům,dbá na prevenci pacientů.
Prostředí ordinace na velice slušné úrovni!Příjemné přátelské vystupování. Vše na 1*.

Výborná