Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
KOŽNÍ ORDINACE s.r.o.
Stamicova 1968/21, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • dermatovenerologie

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá, ale sestra se má v přístupu k pacientovi ještě hodně co učit.

H
Ověřený profil
Umístění: KOŽNÍ ORDINACE s.r.o. Jiný

MUDr. Horáčková je sympatická, ale ne zodpovědná. Při mé první návštěvě celkem správně odhadla později potvrzenou Dg. vyrážky na obličeji, přesto mi jen doporučila koupit si drahé krémy pro citlivou pleť. Když nepomohly, předepsala postupně několik různých mastí. Stav se stále horšil a já našla na internetu pravděpodobnou Dg. a doporučená antibiotika. To už jsem měla opuchlou celou pravou část obličeje, ale Mudr.H. zapochybovala o své původní diagnóze a odmítla mi antibiotika předepsat. Když jsem jí nechala po nějaké době vzkaz, aby mi zavolala (za což jsem zaplatila XXXX Kč na rok), už se neozvala a odjela na 2 týdny na dovolenou. Protože mi už oteklo i oko a bála jsem se, že se mi zánět přenese i do něj, šla jsem na ambulanci UVN. Tam mi předepsali ta antibiotika, která jsem našla na internetu, dermatitida se vyléčila a obličej mi splaskl. Bohužel mi na tváři zůstaly ze zánětu a otoku hluboké vrásky. Od prvních příznaků nemoci do vyléčení uběhlo totiž pět měsíců!!! Nedoporučuji!

K
Umístění: KOŽNÍ ORDINACE s.r.o. Jiný

S první návštěvou u paní doktorky jsem byla velice spokojená, s druhou již tolik ne. Přišla jsem do ordinace, paní doktorka stále ťukala něco do počítače, poté četla záznam z lékařské zprávy z minulé návštěvy. Mezi tím vyřešila soukromý telefonát. V okamžiku, kdy jsem chtěla začít řešit problém, kvůli kterému jsem za paní doktorkou přišla, řekla mi, že můj čas již vypršel, že má na pacienta 5 minut, ať se objednám na termín za 3 měsíce. Nakonec předepsala mastičku, kterou jsem musela po 4 dnech vysadit. Spálila mi pleť na obličeji, kůže pálila, svěděla, byla zarudnutá a po pár dnech se z mého obličeje stal jeden velký strup. No nevím tedy. Nejvíce mě mrzí, že dnes není na pacienta a léčbu čas dle potřeby ale že se ze zdravotnictví stal jeden obrovský byznys.


P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Kontrola pih, bradavice u dětí, další kožní potíže

Velmi příjemná, milá, u dětí jsem ocenila léčebný postup - přišli jsme s tím, že bude nutné vypálit bradavice na noze, nakonec se to vyřešilo Verumalem. Paní doktorka zkrátka volí postupy i s ohledem na pacienta. Jinde mi po telefonu řekli bradavice na noze = vypálit. Před několika lety jsem u ní byla poprvé kvůli akné a nokonec sem chodíme celá rodina.


N
Ověřený profil

Byla jsem u paní doktorky poprvé a odcházela jsem s úsměvem, ačkoli jsem se v čekárně klepala strachy. Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.


M
Ověřený profil

Paní doktorka Horáčková je nejen vynikající odborník,ale také skvělý člověk.Má smysl pro humor a je s ní legrace.Odcházím vždy s úsměvem a těšením se na to jak ji zase navštívím.Chodíme k ní už celá naše rodina.
Díky moc,za tak vzácnou lékařku a všem vřele doporučuji.


J
Ověřený profil

Paní doktorka zachránila mé 10 měsíční miminko před špatnou diagnozou atopického ekzému. Rozpoznala, že se jedná pouze o dermatitidu, takže hororový scénář od jiné doktorky v podobě drsných celoživotních omezení úplně popřela a moc nám tím pomohla. Byla ochotná nás vzít okamžitě, šlo o akutnější situaci. Vstřícná, lidská.


Velmi vstricna a mila doktorka. Vsem ji doporucuji.


Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu velice příjemná a po odborné stránce velmi schopná lékařka. Než jsem k ní šla, tak jsem si na ni tady četla samé pozitivní reakce. Jsem moc ráda, že se můžu také připojit!!!


Velmi příjemná a milá paní doktorka, vždy poradí s úsměvem na tváři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu