Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
KOŽNÍ ORDINACE s.r.o.
Stamicova 1968/21, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • dermatovenerologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: KOŽNÍ ORDINACE s.r.o. Jiný

S první návštěvou u paní doktorky jsem byla velice spokojená, s druhou již tolik ne. Přišla jsem do ordinace, paní doktorka stále ťukala něco do počítače, poté četla záznam z lékařské zprávy z minulé návštěvy. Mezi tím vyřešila soukromý telefonát. V okamžiku, kdy jsem chtěla začít řešit problém, kvůli kterému jsem za paní doktorkou přišla, řekla mi, že můj čas již vypršel, že má na pacienta 5 minut, ať se objednám na termín za 3 měsíce. Nakonec předepsala mastičku, kterou jsem musela po 4 dnech vysadit. Spálila mi pleť na obličeji, kůže pálila, svěděla, byla zarudnutá a po pár dnech se z mého obličeje stal jeden velký strup. No nevím tedy. Nejvíce mě mrzí, že dnes není na pacienta a léčbu čas dle potřeby ale že se ze zdravotnictví stal jeden obrovský byznys.

P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Kontrola pih, bradavice u dětí, další kožní potíže

Velmi příjemná, milá, u dětí jsem ocenila léčebný postup - přišli jsme s tím, že bude nutné vypálit bradavice na noze, nakonec se to vyřešilo Verumalem. Paní doktorka zkrátka volí postupy i s ohledem na pacienta. Jinde mi po telefonu řekli bradavice na noze = vypálit. Před několika lety jsem u ní byla poprvé kvůli akné a nokonec sem chodíme celá rodina.

N
Ověřený profil

Byla jsem u paní doktorky poprvé a odcházela jsem s úsměvem, ačkoli jsem se v čekárně klepala strachy. Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.

M
Ověřený profil

Paní doktorka Horáčková je nejen vynikající odborník,ale také skvělý člověk.Má smysl pro humor a je s ní legrace.Odcházím vždy s úsměvem a těšením se na to jak ji zase navštívím.Chodíme k ní už celá naše rodina.
Díky moc,za tak vzácnou lékařku a všem vřele doporučuji.

J
Ověřený profil

Paní doktorka zachránila mé 10 měsíční miminko před špatnou diagnozou atopického ekzému. Rozpoznala, že se jedná pouze o dermatitidu, takže hororový scénář od jiné doktorky v podobě drsných celoživotních omezení úplně popřela a moc nám tím pomohla. Byla ochotná nás vzít okamžitě, šlo o akutnější situaci. Vstřícná, lidská.

Velmi vstricna a mila doktorka. Vsem ji doporucuji.

Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu velice příjemná a po odborné stránce velmi schopná lékařka. Než jsem k ní šla, tak jsem si na ni tady četla samé pozitivní reakce. Jsem moc ráda, že se můžu také připojit!!!

Velmi příjemná a milá paní doktorka, vždy poradí s úsměvem na tváři.

Vzdy mi se vsim pomohla. Je velmi vstricna a mila k pacientum.

Výborná dermatoložka - oboru rozumí, stanoví správnou diagnozu a s úspěchem léčí. Příjemná je i po lidské stránce, zodpoví všechny dotazy. Vybrala jsem si jí náhodně, když jsem byla už úplně zoufalá z léčby závažného problému na obličeji jinou (naprosto neschopnou) doktorkou, která ani nedokázala správně stanovit diagnozu, natož správně léčit. Paní doktorka Horáčková se mě ujala a pomohla. S důvěrou se na ní obracím i nyní a s výsledky jsem naprosto spokojená. Každopádně doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • dermatovenerologie