Stamicova 21/1968,, Praha

Stamicova 1968/21, Praha
KOŽNÍ ORDINACE s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Názor přidán dne 19.03.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Kontrola pih, bradavice u dětí, další kožní potíže

Velmi příjemná, milá, u dětí jsem ocenila léčebný postup - přišli jsme s tím, že bude nutné vypálit bradavice na noze, nakonec se to vyřešilo Verumalem. Paní doktorka zkrátka volí postupy i s ohledem na pacienta. Jinde mi po telefonu řekli bradavice na noze = vypálit. Před několika lety jsem u ní byla poprvé kvůli akné a nokonec sem chodíme celá rodina.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a odcházela jsem s úsměvem, ačkoli jsem se v čekárně klepala strachy. Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.

Paní doktorka Horáčková je nejen vynikající odborník,ale také skvělý člověk.Má smysl pro humor a je s ní legrace.Odcházím vždy s úsměvem a těšením se na to jak ji zase navštívím.Chodíme k ní už celá naše rodina.
Díky moc,za tak vzácnou lékařku a všem vřele doporučuji.

Paní doktorka zachránila mé 10 měsíční miminko před špatnou diagnozou atopického ekzému. Rozpoznala, že se jedná pouze o dermatitidu, takže hororový scénář od jiné doktorky v podobě drsných celoživotních omezení úplně popřela a moc nám tím pomohla. Byla ochotná nás vzít okamžitě, šlo o akutnější situaci. Vstřícná, lidská.

Velmi vstricna a mila doktorka. Vsem ji doporucuji.

Paní doktorka je opravdu velice příjemná a po odborné stránce velmi schopná lékařka. Než jsem k ní šla, tak jsem si na ni tady četla samé pozitivní reakce. Jsem moc ráda, že se můžu také připojit!!!

Velmi příjemná a milá paní doktorka, vždy poradí s úsměvem na tváři.

Vzdy mi se vsim pomohla. Je velmi vstricna a mila k pacientum.

Výborná dermatoložka - oboru rozumí, stanoví správnou diagnozu a s úspěchem léčí. Příjemná je i po lidské stránce, zodpoví všechny dotazy. Vybrala jsem si jí náhodně, když jsem byla už úplně zoufalá z léčby závažného problému na obličeji jinou (naprosto neschopnou) doktorkou, která ani nedokázala správně stanovit diagnozu, natož správně léčit. Paní doktorka Horáčková se mě ujala a pomohla. S důvěrou se na ní obracím i nyní a s výsledky jsem naprosto spokojená. Každopádně doporučuji.

• dermatovenerologie