Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Stamicova 1968/21, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Umístění: KOŽNÍ ORDINACE s.r.o. Jiný

MUDr. Horáčková je sympatická, ale ne zodpovědná. Při mé první návštěvě celkem správně odhadla později potvrzenou Dg. vyrážky na obličeji, přesto mi jen doporučila koupit si drahé krémy pro citlivou pleť. Když nepomohly, předepsala postupně několik různých mastí. Stav se stále horšil a já našla na internetu pravděpodobnou Dg. a doporučená antibiotika. To už jsem měla opuchlou celou pravou část obličeje, ale Mudr.H. zapochybovala o své původní diagnóze a odmítla mi antibiotika předepsat. Když jsem jí nechala po nějaké době vzkaz, aby mi zavolala (za což jsem zaplatila XXXX Kč na rok), už se neozvala a odjela na 2 týdny na dovolenou. Protože mi už oteklo i oko a bála jsem se, že se mi zánět přenese i do něj, šla jsem na ambulanci UVN. Tam mi předepsali ta antibiotika, která jsem našla na internetu, dermatitida se vyléčila a obličej mi splaskl. Bohužel mi na tváři zůstaly ze zánětu a otoku hluboké vrásky. Od prvních příznaků nemoci do vyléčení uběhlo totiž pět měsíců!!! Nedoporučuji!

Umístění: KOŽNÍ ORDINACE s.r.o. Jiný

S první návštěvou u paní doktorky jsem byla velice spokojená, s druhou již tolik ne. Přišla jsem do ordinace, paní doktorka stále ťukala něco do počítače, poté četla záznam z lékařské zprávy z minulé návštěvy. Mezi tím vyřešila soukromý telefonát. V okamžiku, kdy jsem chtěla začít řešit problém, kvůli kterému jsem za paní doktorkou přišla, řekla mi, že můj čas již vypršel, že má na pacienta 5 minut, ať se objednám na termín za 3 měsíce. Nakonec předepsala mastičku, kterou jsem musela po 4 dnech vysadit. Spálila mi pleť na obličeji, kůže pálila, svěděla, byla zarudnutá a po pár dnech se z mého obličeje stal jeden velký strup. No nevím tedy. Nejvíce mě mrzí, že dnes není na pacienta a léčbu čas dle potřeby ale že se ze zdravotnictví stal jeden obrovský byznys.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Kontrola pih, bradavice u dětí, další kožní potíže

Velmi příjemná, milá, u dětí jsem ocenila léčebný postup - přišli jsme s tím, že bude nutné vypálit bradavice na noze, nakonec se to vyřešilo Verumalem. Paní doktorka zkrátka volí postupy i s ohledem na pacienta. Jinde mi po telefonu řekli bradavice na noze = vypálit. Před několika lety jsem u ní byla poprvé kvůli akné a nokonec sem chodíme celá rodina.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a odcházela jsem s úsměvem, ačkoli jsem se v čekárně klepala strachy. Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.

Paní doktorka Horáčková je nejen vynikající odborník,ale také skvělý člověk.Má smysl pro humor a je s ní legrace.Odcházím vždy s úsměvem a těšením se na to jak ji zase navštívím.Chodíme k ní už celá naše rodina.
Díky moc,za tak vzácnou lékařku a všem vřele doporučuji.

Paní doktorka zachránila mé 10 měsíční miminko před špatnou diagnozou atopického ekzému. Rozpoznala, že se jedná pouze o dermatitidu, takže hororový scénář od jiné doktorky v podobě drsných celoživotních omezení úplně popřela a moc nám tím pomohla. Byla ochotná nás vzít okamžitě, šlo o akutnější situaci. Vstřícná, lidská.

Velmi vstricna a mila doktorka. Vsem ji doporucuji.

Paní doktorka je opravdu velice příjemná a po odborné stránce velmi schopná lékařka. Než jsem k ní šla, tak jsem si na ni tady četla samé pozitivní reakce. Jsem moc ráda, že se můžu také připojit!!!

Velmi příjemná a milá paní doktorka, vždy poradí s úsměvem na tváři.

Vzdy mi se vsim pomohla. Je velmi vstricna a mila k pacientum.