Lenka Hlinková, neurolog Praha

Neurolog Více

Chmelová 6/2920, Praha
NEU-HLI, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: NEU-HLI, s.r.o. Jiný

MUDr Hlinkova and her medical staff made a good impression. Comparing with other doctors who I have already met in the Czech republic, she is incredibly kind and able to listen to her patient. She is a doctor who is well versed in her field. If you have any problem I recommend you to visit her.

Umístění: NEU-HLI, s.r.o. Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě,jak po stránce odborné,tak lidské.Je
absolutním vzorem,jak by měl lékař provozovat svou praxi.
Děkuji.

Umístění: NEU-HLI, s.r.o. Akutní stav

Paní doktorka je nejen erudovaný odborník, ale i člověk s lidským přístupem.
Hlavně ale se snaží hledat souvislosti a nalézt původní příčinu obtíží, což není dnes zcela běžné.
Děkuji za svou maminku, která byla u Vás pečlivě vyšetřena a další dovyšetrení ji ještě čeká.

Umístění: NEU-HLI, s.r.o. ošetření

Pokud někdo má špatný názor na tuto lékařku , pak neví co by si ještě přál.Jsem u paní doktorky řadu let a nikdy jsem neodcházel nespokojen,neošetřen nebo odbytý.Naopak ,ordinace poskytuje více než když jsem byl poprvé léčen.

Dobrý den většinou nepíši komentáře ale musím reagovat na nynější komentáře které jsem si přečetla a paní Mudr.Hlinková je výborná doktorka jak po stránce profesní tak etické chodím k ní už pár let a jsem velmi spokojena i se sestřičkami vždy mi vyjdou vstříc děkuji p.doktorce za jeji péči a sestřičkám za vždy bezva náladu Rosenbaumová Zdenka

K paní doktorce chodím tři roky a jsem velmi spokojená. Je velmi příjemná, vždy mi vše pečlivě vysvětlí. Kladně hodnotím i možnost objednávání přes internet.

jako pacient docházím do ordinace MUDr. Hlinkové několik let, od první návštěvy až do dnešního dne mohu konstatovat, že přístup, péče, vstřícnost a odbornost této lékařky jsou na velmi vysoké úrovni.
Velmi mne překvapilo hodnocení v kategorii " velmi slabé" , z mého hlediska jej mohl napsat pouze člověk nevzdělaný, který neví co sám se sebou a vylévá si vlastní neschopnost a zlobu na někom, jehož kvalit nikdy nemůže dosáhnout.
Ve své podstatě je mi oné paní líto.....
Ale vraťme se k hodnocení: všem budoucím potencionálním pacientům doporučuji ordninaci MUDr. Hlinkové a to nejen kvůli paní doktorce samotné, ale i vzhledem k báječnému kolektivu sestřiček, které jsou milé, vstřícné ochotné a mají s námi nervozními pacienty neuvěřitelnou trpělivost.

Poznala jsem paní doktorku Hlinkovu jako lékařku mající zájem o pacienta.Jsem moc vážně postižená,závislá na druhé osobě s 90%.Nemluvící.Nikdy jsem se s takovým zájmem ke své osobě nesetkala.Kdybych na tento zájem narazila v začátcích svého onemocnění,mohla jsem žít jinak!Nevěřím velmi slabým názorům zde ani zbla!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka mi stanovila diagnózu,ač veškerá vyšetření ji vyvrátila. A nebyla schopná akceptovat,že nejspíš mi bude něco jiného. Paní sestřička je na obranu moc milá. Leč k této paní doktorce již nepůjdu.

Já byla s přístupem paní doktorky velmi spokojená, je milá, ochotná, poradí... Nechápu zdejší negativní reakce...