Lenka Hlinková, neurolog Praha

MUDr. Lenka Hlinková

Neurolog

23 názorů

Uložit


Adresa

Chmelová 6/2920, Praha
NEU-HLI, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
23 názorů

M
Umístění: NEU-HLI, s.r.o. Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě,jak po stránce odborné,tak lidské.Je
absolutním vzorem,jak by měl lékař provozovat svou praxi.
Děkuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: NEU-HLI, s.r.o. Akutní stav

Paní doktorka je nejen erudovaný odborník, ale i člověk s lidským přístupem.
Hlavně ale se snaží hledat souvislosti a nalézt původní příčinu obtíží, což není dnes zcela běžné.
Děkuji za svou maminku, která byla u Vás pečlivě vyšetřena a další dovyšetrení ji ještě čeká.


P
Ověřeny pacient
Umístění: NEU-HLI, s.r.o. ošetření

Pokud někdo má špatný názor na tuto lékařku , pak neví co by si ještě přál.Jsem u paní doktorky řadu let a nikdy jsem neodcházel nespokojen,neošetřen nebo odbytý.Naopak ,ordinace poskytuje více než když jsem byl poprvé léčen.


Z
Ověřeny pacient

Dobrý den většinou nepíši komentáře ale musím reagovat na nynější komentáře které jsem si přečetla a paní Mudr.Hlinková je výborná doktorka jak po stránce profesní tak etické chodím k ní už pár let a jsem velmi spokojena i se sestřičkami vždy mi vyjdou vstříc děkuji p.doktorce za jeji péči a sestřičkám za vždy bezva náladu Rosenbaumová Zdenka


H
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím tři roky a jsem velmi spokojená. Je velmi příjemná, vždy mi vše pečlivě vysvětlí. Kladně hodnotím i možnost objednávání přes internet.


D
Ověřeny pacient

jako pacient docházím do ordinace MUDr. Hlinkové několik let, od první návštěvy až do dnešního dne mohu konstatovat, že přístup, péče, vstřícnost a odbornost této lékařky jsou na velmi vysoké úrovni.
Velmi mne překvapilo hodnocení v kategorii " velmi slabé" , z mého hlediska jej mohl napsat pouze člověk nevzdělaný, který neví co sám se sebou a vylévá si vlastní neschopnost a zlobu na někom, jehož kvalit nikdy nemůže dosáhnout.
Ve své podstatě je mi oné paní líto.....
Ale vraťme se k hodnocení: všem budoucím potencionálním pacientům doporučuji ordninaci MUDr. Hlinkové a to nejen kvůli paní doktorce samotné, ale i vzhledem k báječnému kolektivu sestřiček, které jsou milé, vstřícné ochotné a mají s námi nervozními pacienty neuvěřitelnou trpělivost.


J
Ověřeny pacient

Poznala jsem paní doktorku Hlinkovu jako lékařku mající zájem o pacienta.Jsem moc vážně postižená,závislá na druhé osobě s 90%.Nemluvící.Nikdy jsem se s takovým zájmem ke své osobě nesetkala.Kdybych na tento zájem narazila v začátcích svého onemocnění,mohla jsem žít jinak!Nevěřím velmi slabým názorům zde ani zbla!!!!!!!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi stanovila diagnózu,ač veškerá vyšetření ji vyvrátila. A nebyla schopná akceptovat,že nejspíš mi bude něco jiného. Paní sestřička je na obranu moc milá. Leč k této paní doktorce již nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Já byla s přístupem paní doktorky velmi spokojená, je milá, ochotná, poradí... Nechápu zdejší negativní reakce...


Ověřeny pacient

Přiznám se, že vlastně nevím, jestli paní doktorku doporučit nebo ne. Pravda je, že mi pokaždé pomohla a pravda je, že ordinace i díky sestřičce výborně klapala. Nicméně asi hodně záleží i na jiných okolnostech. A to především zřejmě na množství pacientů. Objednací doba se nezřídka nedodrží o hodinu i více. A sestra si dle mého může nohy ušoupat. Měří tlak, zvedá telefony, vyřizuje akutní případy, přebírá od pacientů požadavky na léky.... Nechápu, jak se při tom všem ještě stíhá usmívat. I paní doktorka je milá, když se k ní člověk nakonec dostane. A když čekárna není nabitá k prasknutí, vše mi trpělivě vysvětluje. Takže pokud budete mít štěstí a trefíte se do poloprázdné čekárny, pak paní doktorku jednoznačně doporučuji. V opačném případě je třeba se obrnit......


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti