Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Klinika Laser Plastic Jiný

Profesionálny prístupu s citom pre prirodzenosť . Dostatok času na pacientku - vysvetlenie, odporúčanie.. A hlavne záujem a ochota

MUDr.Faltová je příjemná a oboru rozumí, mohu ji jen doporučit.JELIKOŽ PRACUJE V NESTÁT. ZAŘÍZENÍ V PRAZE, KDE SI PACIENTŮ VÁŽÍ NEBOŤ JE PAC. PLATÍ A NE LEVNĚ, NEDIVTE SE, ŽE PODÁVÁ RUKU, JE TO TAK VE VŠECH OBDOBNÝCH KLINIKÁCH.

Velmi pečlivá. Milá.

Nádherná milá doktorka.

Velmi příjemná....

Paní doktorka je milá, ochotná, všechno mi krásně vystvětlila a poradila. Doporučuji!

Příjemná lékařka,vše vysvětlí,zná problematiku,spokojenost,pečlivá.

Skvělý přístup, vše mi srozumitelně vysvětlila, řekla různé způsoby léčby a zdůraznila jejich klady a zápory... No prostě báječné! Oceňuji i krátkou čekací dobu.

Na kliniku LaserPlastic jsem šla za účelem odstranění tetováže. Paní doktorka byla příjemná, usměvavá, představila se a podala mi ruku, což už dnes považuji pomalu za vzácnost. Nic mi nezatajovala, mluvila naprosto upřímně a poskytla mi veškeré informace, o které jsem žádala. První zákrok vykonala ihned. Celkově vytvářela velice pozitivní prostředí.

Doporučuji!!

Perfektní přístup, krátká čekací doba , velmi příjemná a milá.