Praktický lékař pro děti a dorost
Čumpelíkova 7/1011, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem docházela celých 18 let a nedáme na ni doma dopustit! Doufám, že i já budu moci k paní doktorce chodit se svým dítětem nebo alespoň najít stejného odborníka :)
100% doporučuji !

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Navštěvuji s dětmi paní doktorku cca 13 let a jsem s ní spokojená. Trvalo 2 roky než jsem našli schopnou doktorku, která jen nehledá co děláte špatně a bez dalšího pošle domu.

Doktorku i její dětskou sestru doporučuji. Chodíme tam se 3 dětmi a brzy přidáme čtvrté. Vždy jsou obě dámy ochotné. Jsou i dobře rozdělené ordinační hodiny tak, aby miminka a nemocní nebyli ve stejnou dobu v čekárně. Kristýna Holubová

Mam chore dieta uz cez tyzden a vzdy ked ku nej dojdem tak ma posle do lekarne si kupit sirup na kasek. Povedala mi ze to neni na antibiotika a to ja mam cakat kym s mojim dietatom bude jak zle aby mi dala konecne lieky?Cele noci sa mi syn dusi ale strasne,ale tak doktorka povedala ze mu mam zmenit sirup na kas

Výborná dětská lékařka, jsme s ní i se sestřičkou naprosto spokojeni, chodíme tam s oběma dětmi a nemáme s nimi žádný problém. Děti je mají rádi.

Tuto lékařku nedoporučuji.Jednoho dne (v pátek) jsem k ní šel s bolestí hlavy teplotou a s mírným kašlem.Paní doktorka se ani neobtěžovala mi vzít krev.Tak mi napsal atibiotika na angínu.Přes víkend se můj stav strašně zhoršil.Kašlal jsem tak až jsem se dusil.Nakonec jsem k ní zašel hned to pondělí kde mi takto né moc mile oznámila diaknozu ´´No...máš asi zápal plic´´!!NEDOPORUČUJI!!

mnohaletá výborná zkušenost

Jsme velmi spokojeni. Paní doktorku i sestřičku všem rodičům doporučujeme.

Paní doktorku nedoporučuji, u dítěte nepoznala zápal plic, řekla, že je to jen viróza. Naštěstí jsme na ni nedali a jeli s dítkem ještě ten den na pohotovost. Tam na nás koukali, že to snad neni možné, že nám pani doktorka nepoznala velmi agresivní zápal plic!!! Po těchto zkušenostech kní již nechodíme. Rozhodně tohle neni dobrý pediatr, absolutně nedoporučuji.

Nase zkusenosti jsou jen velmi pozitivni, ocenuji objednavani na presne terminy a to ze nemusime cekat pri preventivni prohlidce v cekarne plne nemocnych deti. Velmi mila pani doktorka a sestricka, kazdy dotaz zodpovi a jsou mile k detem i rodicum.