Doc. MUDr.

Ladislav Krofta

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Ordinace

  Podolské nábřeží 157
  147 10 Praha, hl. město Praha

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

 • Canadian Medical Care

  Veleslavínská 30/1
  16200 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
22 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Pan dokor Krofta je clovek na spravnem miste. Skveli a velmi peclivy lekar, pro ktereho je pacientka a jeji zdravi to nejdulezitejsi. Jako clovek je velmi lidsky, chapajici a empaticky. Okamzite si ziska pacientky duveru. Nemohla jsem si prat lepsiho, peclivejsiho operatera a gynekologa. Je videt, ze jeho prace je mu tez konickem a nesmirneho ho bavi. Pro me udelal pan doktor maximum na 110% a ja jsem mu nesmirne vdecna za jeho skvelou peci.

 • Jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se v životě setkala. Naprosto fantastický porodník, empatický a přitom vysoce profesionální. Má citlivý přístup k mamince a dítěti, dokáže projevit lidskost a přesto si dokáže zachovat profesionalitu.

 • U pana doktora jsem odrodila starší dceru i dvojčata. Odborník na ultrazvuk, skvělý přístup. Pečoval o mě během těhotenství, pomáhal mi v době, kdy jsem měla problémy so otěhotněním. Skvělý doktor. Za sebe zcela doporučuji. Veronika K.

 • Vážené dámy, MUDr. Ladislav Krofta CSc. je elitní odborník na urogynekologii a gynekologii. Jsem jeho klientkou řadu let, odrodil mi zdravého syna a jsem naprosto přesvědčená, že v lepších rukou nemohu být. Na stupnici spokojenosti dávám 200%!!! :-) Mockrát děkuji za všestrannou super péči, PANE DOKTORE! Drtivá většina lékařů v ČR se od něj může po lidské i odborné stránce jen a jen učit!
  Jitka Fritzová, Praha 5

 • Stím to doktorem mám velké skušensti...Rodila uněj moje máma dvakrát a potom já a teta... Jé velice milý,upřimný a klidný a své pacientky si velmi hlídá aby nic nezanedbal! Je to jeden nejlepší doktor a rozhodně doporučiji!!!

 • Mudr Krofta is very professional and keeps constant development of his knowledge within gynecology and urology which makes him easily comparable to any international specialist. It is a pleasure to be his patient as there is a possibility to easily discuss broad aspects of birth and assess risks together. One area of improvement which I see is his light arrogance which is probably driven by his popularity in Czech R.

 • MUDr. Krofta se o mne staral při dvou těhotenstvích a porodech. Vždy byl naprosto profesionální.

 • Nejlepší pan doktor:-)))) Co více dodat... Je to profík.....

 • Pana doktora Kroftu mohu jen doporucit. Je profesionalni, mily, vtipny a ochotny. Pro doplneni info: je jak zastupcem sefa Podolske porodnice tak externista kliniky CMC na P6. Pokud ho zde nekdo kritizuje za to, ze vyjma jeho prace v ramci prednasek a dalsich cinnosti nelze najit na webu jeho kompletni CV, coz u nekterych vzbuzuje neduveru, pak jen mohu dodat, ze neni myslim nici povinnost zverejnovat prehled sveho profesniho zivota na internetu a o jeho odbornosti svedci nejen jeho funkce a post v Podoli, ale take vice nez nadmerny pocet pacientek.

 • Dobrý den,
  MUDr. Krofta byl u mého porodu císařským řezem a mohu říci, že jsem nadmíru spokojená. Během spontánního porodu se objevily komplikace a já jsem vděčná, že mi pak doktor nabídl možnost císařského řezu. Jsem týden po porodu, cítím se dobře, malý je krásný a v pořádku a jizva je uz skoro zahojená. Pan doktor se choval velmi mile, byl velmi profesionalni a jednal hlavne rychle a nekomplikovane. Já bych ho u svého dalšího porodu chtěla na 100 % znovu.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online