Doc. MUDr.

Ladislav Krofta

Gynekolog

Kontaktní informace

• A

Doc.Mudr.Ladislav Krofta neni jen "Lekar od boha". To, ze je naprosta spicka ve svem oboru, je davano zname, ale je to take uzasny clovek, klidny (coz pri jednani s prvorodickou je dost dulezite:)))), vstricny, vtipny,......... Se svou sestrickou, Lydii Bilovou, tvori skvely profesionalny tym.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: OrdinaceSlužby: těhotenství

Pan doktor Krofta působí jako sympatický lékař, který mi však nepodal úplné informace při mém těhotenství dvojčat. Pokud bychom s manželem poslouchali jen jeho, naše dvojčátka by tu nebyla. Přišlo nám, že prostě rád operuje a není pro konzervativní přístup (čekat, jak se vše vyvine). K panu doktorovi bych už nikdy nešla.

• A

Pan dokor Krofta je clovek na spravnem miste. Skveli a velmi peclivy lekar, pro ktereho je pacientka a jeji zdravi to nejdulezitejsi. Jako clovek je velmi lidsky, chapajici a empaticky. Okamzite si ziska pacientky duveru. Nemohla jsem si prat lepsiho, peclivejsiho operatera a gynekologa. Je videt, ze jeho prace je mu tez konickem a nesmirneho ho bavi. Pro me udelal pan doktor maximum na 110% a ja jsem mu nesmirne vdecna za jeho skvelou peci.

• D

Jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se v životě setkala. Naprosto fantastický porodník, empatický a přitom vysoce profesionální. Má citlivý přístup k mamince a dítěti, dokáže projevit lidskost a přesto si dokáže zachovat profesionalitu.

• U pana doktora jsem odrodila starší dceru i dvojčata. Odborník na ultrazvuk, skvělý přístup. Pečoval o mě během těhotenství, pomáhal mi v době, kdy jsem měla problémy so otěhotněním. Skvělý doktor. Za sebe zcela doporučuji. Veronika K.

• Vážené dámy, MUDr. Ladislav Krofta CSc. je elitní odborník na urogynekologii a gynekologii. Jsem jeho klientkou řadu let, odrodil mi zdravého syna a jsem naprosto přesvědčená, že v lepších rukou nemohu být. Na stupnici spokojenosti dávám 200%!!! :-) Mockrát děkuji za všestrannou super péči, PANE DOKTORE! Drtivá většina lékařů v ČR se od něj může po lidské i odborné stránce jen a jen učit!
      Jitka Fritzová, Praha 5

• Stím to doktorem mám velké skušensti...Rodila uněj moje máma dvakrát a potom já a teta... Jé velice milý,upřimný a klidný a své pacientky si velmi hlídá aby nic nezanedbal! Je to jeden nejlepší doktor a rozhodně doporučiji!!!

• Mudr Krofta is very professional and keeps constant development of his knowledge within gynecology and urology which makes him easily comparable to any international specialist. It is a pleasure to be his patient as there is a possibility to easily discuss broad aspects of birth and assess risks together. One area of improvement which I see is his light arrogance which is probably driven by his popularity in Czech R.

• MUDr. Krofta se o mne staral při dvou těhotenstvích a porodech. Vždy byl naprosto profesionální.

• Nejlepší pan doktor:-)))) Co více dodat... Je to profík.....