Ladislav Krofta, gynekolog Praha

Doc. MUDr. Ladislav Krofta

Gynekolog

25 názorů

Uložit


Adresy (2)

Podolské nábřeží 157, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Porod v UPMD

Uzasny profesional. Skvela pece i podpora pred porodem i nekolik dni po porodu, kdy se me chodil osobne ptat, jak se mi dari. Sam byl rad, ze byl porod cisarsky, nebot syn byl veliky a byla bych nadosmrti roztrhana a mela nasledky. Bylo to nejkrasnejsich 7dni v porodnici, uzila jsem si cisare i syna ;-)


A
Ověřeny pacient

Doc.Mudr.Ladislav Krofta neni jen "Lekar od boha". To, ze je naprosta spicka ve svem oboru, je davano zname, ale je to take uzasny clovek, klidny (coz pri jednani s prvorodickou je dost dulezite:)))), vstricny, vtipny,......... Se svou sestrickou, Lydii Bilovou, tvori skvely profesionalny tym.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace těhotenství

Pan doktor Krofta působí jako sympatický lékař, který mi však nepodal úplné informace při mém těhotenství dvojčat. Pokud bychom s manželem poslouchali jen jeho, naše dvojčátka by tu nebyla. Přišlo nám, že prostě rád operuje a není pro konzervativní přístup (čekat, jak se vše vyvine). K panu doktorovi bych už nikdy nešla.


A
Ověřeny pacient

Pan dokor Krofta je clovek na spravnem miste. Skveli a velmi peclivy lekar, pro ktereho je pacientka a jeji zdravi to nejdulezitejsi. Jako clovek je velmi lidsky, chapajici a empaticky. Okamzite si ziska pacientky duveru. Nemohla jsem si prat lepsiho, peclivejsiho operatera a gynekologa. Je videt, ze jeho prace je mu tez konickem a nesmirneho ho bavi. Pro me udelal pan doktor maximum na 110% a ja jsem mu nesmirne vdecna za jeho skvelou peci.


D
Ověřeny pacient

Jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se v životě setkala. Naprosto fantastický porodník, empatický a přitom vysoce profesionální. Má citlivý přístup k mamince a dítěti, dokáže projevit lidskost a přesto si dokáže zachovat profesionalitu.


U pana doktora jsem odrodila starší dceru i dvojčata. Odborník na ultrazvuk, skvělý přístup. Pečoval o mě během těhotenství, pomáhal mi v době, kdy jsem měla problémy so otěhotněním. Skvělý doktor. Za sebe zcela doporučuji. Veronika K.


Vážené dámy, MUDr. Ladislav Krofta CSc. je elitní odborník na urogynekologii a gynekologii. Jsem jeho klientkou řadu let, odrodil mi zdravého syna a jsem naprosto přesvědčená, že v lepších rukou nemohu být. Na stupnici spokojenosti dávám 200%!!! :-) Mockrát děkuji za všestrannou super péči, PANE DOKTORE! Drtivá většina lékařů v ČR se od něj může po lidské i odborné stránce jen a jen učit!
Jitka Fritzová, Praha 5


Stím to doktorem mám velké skušensti...Rodila uněj moje máma dvakrát a potom já a teta... Jé velice milý,upřimný a klidný a své pacientky si velmi hlídá aby nic nezanedbal! Je to jeden nejlepší doktor a rozhodně doporučiji!!!


Mudr Krofta is very professional and keeps constant development of his knowledge within gynecology and urology which makes him easily comparable to any international specialist. It is a pleasure to be his patient as there is a possibility to easily discuss broad aspects of birth and assess risks together. One area of improvement which I see is his light arrogance which is probably driven by his popularity in Czech R.


MUDr. Krofta se o mne staral při dvou těhotenstvích a porodech. Vždy byl naprosto profesionální.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti