Ordinace specialisty - chirurgie
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Jiný

Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu doktorovi a jeho kolektivu za vstřícnost , ochotu ,profesionální přístup . Mohu všem pacientům vřele doporučit , vše proběhlo rychle a mé velké spokojenosti

Umístění: Ordinace specialisty - chirurgie Zraneni

Pana doktora znam od detstvi...tedy cca 30 let. Vzdy velice peclive osetril. Kdyz jsem mela dotaz, rad odpovedel. Jedine doporucuji. Je mily, peclivy, zodpovedny a zkuseny.

Výborný! Jeho kolegové mi léta vyřezávali kuří oko, on řekl, že je to bradavice, dostala jsem na to hned vodičku a po letech řezání, stehů, jizev a kulhání, bylo po problému. Navíc cením skvělý přístup!

Pana doktora Kindla jsme navštívili s 3,5 letým synem s tím, aby mu odstranil 3 stehy v obočí. Jak to tak bývá děti u lékařů příliš nespolupracují. Museli jsme syna zafixovat, aby pan doktor mohl úkon provést. Syn plakal a cukal hlavou, což chápu, že se panu doktorovi moc nezamlouvalo. Po skončení akce mě však odzbrojila věta, cituji: "Nemám tě rád, jsi ostuda, i menší děti to zvládnou líp, vem si brýle a běž!" Myslím, že jako profesionál si toto mohl odpustit. S dětmi to zřejmě moc neumí.

Veliká spokojenost! Takhle příjemného a veselého doktora jsem ještě neviděla a má pokousaná noha se krásně zahojila :)

Pan doktor Kindl je nejlepší doktor kterého jsem doposud poznal... Vstrícnost, ochota, dobrá nálada a snaha o bezbolestné vyšetření mu nechybí. Velké díky i jeho sestřičce :-)

Za společnost www.bezpeci-pro-dite.cz

Schneider Jakub

Já jsem s teamem MUDr. Kindla více než spokojená, chodím sem pravidelně s různými problémy už 2 roky. Co mě zaráží je to, že zde lidé píšou, že má věčně prázdnou čekárnu, protože kéž by to tak bylo. Naopak čekaárna je vždy narvaná a speciálně ponděli dopoledne je to k nepřežití.

Milý, lidský, schopný a každým coulem profík.

pan doktor byl velice prijemny, sestra totez, vyresili mi narychlo prusvih, kdyz jsem odjizdela do zahranici k me naproste spokojenosti. ohledne spatnych recenzi, ne kazdy ma vzdy super dobry den, obcas se prece nezadari kazdemu. soucasna doba neni snadna a nalada lidi je pod psa, coz ma na pristup vliv.

S panem doktorem mam dve zkusenosti, bohuzel obe skutecne tragicke.
Pri lecbe bradavic na noze mi elektrocauterem urizl cele brisko a zpusobil naprosto silenou popaleninu, nad cimz pak na pohotovosti ve Stresovicich jenom kroutili hlavou. Nekolik mesicu jsem chodila o berlich.

Letos jsem se bohuzel zase dala zlakat tim, ze Dr. Slavatova mela naproti uplne plno a u Dr. Kindla nebyl nikdo - opet se smutnym koncem, jelikoz se mi pan doktor pri snaze domluvit si s nim termin na mensi zakrok vysmal s tim, ze si mam srovnat priority a jestli je mi chozeni na kaficko a do kina prednejsi nez moje zdravi, je to muj problem...