Zubní lékařka
Rokytova 10, Brno

Umístění: Zubní lékařka

Už k paní MUDr. Brzobohaté chodím několik let a je naprosto skvělá! Každá prohlídka probíhá rychle a za to jsem moc ráda.

Umístění: Zubní lékařka Zalomený nástroj v kanálku zubu atd..

Paní dr. Je moc empaticka. Chodila jsem k ní několik let. Ale doufám, že už neordinuje. 3.roky dávám dohromady me zanedbané zuby po její úkonech. Zastaralá škola, asi se nevzdelava.zaplneni kanálku dopadlo katastrofalne. Místo do kanálku mi cosi stříkla do kosti. Takže implantat(aspoň že po nátlaku chybu přiznala, její pojist.mi 26.000proplatila.).dnes proměnu další hrůzné zjištění špatně zaplněný kanálky, zalomeny nástroj v jednom z nich. 5000kc mě bude stát mikroskopické operace.. Snad zub zachrání. Jinak další implantat. EMPATICKA, ALE NEMÁ UŽ DÁVNO VE STOMATOLOGIE CO DĚLAT.

Pani doktorku bych nedoporucila ani svemu nepriteli. Musim uznat, ze je sice velmi sympaticka, ale to zubare nedela.
Umrel mi zub a udelala se mi bulka hnisu na hornim patre. Po rezani hnisu a mackani mi nasadila penicilinova antibiotika, na ktere jsem alergicka (s touto informaci jsem ji obeznamila a jeste mu rika, ze predepiseme tedy neco jineho). Po precteni pribalove informace a opetovne ceste do ordinace mi dali jina s komentarem, ze priste ji to musim oznamit, ze jsem alergik. Aniz by mi udelala rentgen mi zub zadelala a nastalo beleni. Toto beleni mi vydrzelo v zubu asi tak 4 dny a pak jsem mily peroxid spolkla. Vse jsem tolerovala. Zlo nastalo, kdyz mi vyvrtala z ctyrky kaz a zadelala jej. Nasledne mi zjistila podkazenou plombu vedle. A pak uz je to jen vezlo. Pri kazdem beleni zubu jsem pani doktorku upozornovala, ze mi ta opravena ctyrka boli. Indikace byla zanet dasni. Kdyz jsem ale uz nemohla chodit ani ven, jak me to bolelo, tak jsem znovu nalehala, ze to neni normalni. Na temto podnet mi zjistila ustipnutou sklovinu na sestce. Po tydnu se to ale moc nezlepsovalo. Pani domtorka me ale ubezpecovala, ze je to zanet dasni a spolecne s tou opravenou ustipnutou sklovinou bude bolest ustupovat (asi predpokladala, ze zem to vsechno zem vytahne...). Pak nastali Vanoce a Silvestr. Od Silvestra me "zanet dasni" nenechal spat ani v noci, nemohla jsem pit nic studeneho ani tepleho. Tato bolest pretrvala do to doby bez jsem hned v pondeli vyhledala jinou pani doktorku, ktera mi udelala rentgen (, ktery byl muj prvni v mem zivote) a nasledne zjistila ze ctyrka, kterou mi pani doktorka Brzobohata zaplombovala a rikala, ze u nej mam zanet dasni, je mrtva. Na jednicku, kterou jsem mela take mrtvou a zadelanou mi nova pani doktorka rekla, ze je tam stale zanet a budeme muset opet otevirat...

Pokud tato recenze nekomu pomuze, aby k pani zubarce nesel, tak budu velice rada. Ty bolesti a bezesne nici, bych neprala opravdu nikomu :'(

vystřídala jsem dost zubních lékařů,ale paní doktorka Lada Brzobohatá je nejlepší.Je empatická,příjemná a já jsem s její prací nadmíru spokojena.Magdalena Plisková

Velmi bolestivé zákroky, které normálně při anestezii bolestivé nejsou. Nedoporučuji!
Vím, že mé zuby nejsou v úplně perfektním stavu, nicméně si snad i tak zasloužím respekt a dobré zacházení u zubaře.
Začnu od začátku. K paní doktorce jsem se objednala na vrtání pravé spodní sedmičky s větším kazem. Dohodly jsme se na bílé zubní výplni. Upozornila jsem doktorku na to, že mám citlivější zuby a prosím tedy o větší dávku nebo raději i o dvě injekce anestetika. Dostala jsem jednu injekci, která k mému překvapení asi vůbec neúčinkovala. Ptala jsem se, zda je to normální, protože mám zkušenost s tím, že po injekci mám ještě pár hodin vždycky půlku pusy naprosto necitlivou. V tomto případě to tak nebylo, cítila jsem stále všechno. Byla jsem ujištěna, že je to takto v pořádku. Už když jsem do ruky dostala mačkací zub na uklidnění jsem měla tušit, že to bude pecka... Paní zubařka začala vrtat a můžu říct, že větší bolest jsem u zubaře nikdy nezažila. A to jsem byla na opakovaném čištění a plnění kanálků u problémového velmi citlivého zubu a mám za sebou také několik plombování i extrakci zubu. Ve všech případech jsem necítila žádnou, maximálně VELMI mírnou bolest. Ihned jsem požádala o druhou injekci, ale NEBYLO mi vyhověno. S odpovědí "to vydržíte, jsou horší věci" začala zubařka i přes mé protesty opět vrtat. Hlava se mi cukala, snažila jsem se nekřičet bolestí na celou ordinaci a sestřička musela zakročit a držet mě, abych se při vrtání moc nehýbala. Jsme snad stále ještě ve středověku? Plombování také bylo velmi nepříjemné a po zjištění, že je v plombě krev, mi ji paní zubařka musela vyrýpnout a celý koloběh začal nanovo. Jedním slovem úžasné.
Nikdy předtím jsem se necítila tak ponížená a absolutně nerespektovaná. Ale pozor, tímto to nekončí. Ten samý den jsem obvolala snad dalších 10 zubařů v Brně a přehlásila jsem se. Týden po plombování jsem absolvovala návštěvu u jiného zubaře. Výmluvy paní zubařky, že vrtání spodních zubů bolí více než vrtání horních absolutně neberu, protože mi dneska pan doktor vrtal právě spodní zub. Pečlivě mi ho opíchnul ze dvou stran a já absolutně ŽÁDNOU bolest necítila! Také mě informoval, že dolní sedmička, kterou mi ošetřovala paní zubařka před týdnem, má stále velký kaz a bude ji muset opravit celou znovu!!! A to prosím nepotřeboval ani rentgen k tomu, aby viděl, že je tam kaz.
U paní zubařky jsem naprosto zbytečně trpěla, vyhodila nemalé peníze za plombu a málem si vyvinula fobii ze zubařů. Děkuji mockrát!
Mimochodem, reakci paní doktorky "To jste snad spadla z višně" na jednu z mých otázek ohledně extrakce osmičky považuji také za krajně neprofesionální.

Paní doktorka Lada je naše rodinná zubařka a nedám na ni dopustit. My tedy nikdy nepořebujeme nic moc krom prevence (mí rodiče už rozhodně ne a taky jsou velmi spokojení), ale pro mě je navíc pozitivní, že obě děti k ní chodí od prvního roku života, zažili i vrtání a byli úplně v pohodě, k naší paní zubařce se dokonce znova těší !! Prostě nikdy bych neměnila a doporučuju všem! Irena

výborná a pečlivá lékařka, každý zákrok vysvětlí, informuje pacienta o možnostech výběru vzhledem k jeho finanční situaci. Chodíme k ní téměř celá rodina.

K paní doktorce chodím cca 10 let a postupně jsem k ní přihlásila celou rodinu včetně dětí a rodičů, protože jsme maximálně spokojeni. Jiná lékařka mi chtěla nechat zbytečně vyoperovat osmičky, díky paní doktorce Brzobohaté mám všechny a všechny zuby zdravé. Děti k ní vodím pravidelně od prvního roku života a nikdy se nebály. Je milá, vstřícná, vše vysvětlí..., a to, že se u ní musí platit? a kde ne?! Musím souhlasit s jiným komentářem, co jsem tu četla, až díky této lékařce jsem se naučila chodit pravidelně na prohlídky, a to bez zbytečného stresu.

K paní doktorce chodím mnoholet a jsem velice spokojená. Její přístup jevelmi lidský a příjemný. Všechny zákroky byly v pořádku. Jsem ráda, že mám takového zubaře.

Jsme s paní doktorkou velice spokojeni zaslouží si jedině 1.