Krčská 59/1079, Praha
Ordinace specialisty - oční

Elišky Přemyslovny 449, Praha-Zbraslav , Praha
Ordinace specialisty - oční

Paní doktorka špatně manželovi změřila dioptrie, přes brýle které musel zaplatit neviděl.

Pani doktorka Kveta Krcilova je fundovana ve svem oboru.Ucastni se lekarskych kongresu a tim se dale vzdelava,aby jeji pacienti dostali tu nejlepsi peci.Je velice trpeliva,ochotna a SVEDOMITA.Ma naprosto profesionalni vzhak ke svym pacientum.Takze davam 5 hvezdicek.

paní doktorka za standardní změření dioptrie a vydání zkušebních konktatních čoček - bez nácviku aplikace či jiného odborného výkladu - neboť se jednalo jen o to, že mi dosavadní čočky přestaly vyhovovat, ale manipulovat s nimi již umím, požadovala zaplacení 500,- kč. Pokud vím, firmy vzorky svých kontaktních čoček dodávají do očních ordinací zdarma. Tudíž 500 kč požadovala za změření dioptrie - v ordinaci jsem byla včetně dohadování o ceně cca 15 minut. Pro nové pacienty tuto paní doktorku nedoporučuji, pochopila jsem (ze slov sestřičky směrem k paní doktorce: "bude něco?"), že kdybych byla "známá" tuto cenu bych neplatila :-(
Nevadí mi připlatit si za odpovídající servis. Ten se zde bohužel nekoná. Objednaná jsem byla na konkrétní hodinu. V tu samou hodinu dorazila i jiná paní (přivítání se setřičkou bylo velmi vřelé) a paní šla do ordinace přede mnou. Bez jediné omluvy či slova (i bych pochopila, že paní třeba pospíchá, nebo má něco naléhavého) mě nechaly čekat dalších 20 minut. Takhle by se myslím v dnešní době nemělo k pacientům chovat a pacienti by si to již neměli nechat líbit! To že jsou tyto lidé doktoři je nad ostatní nepovyšuje a v jakékoli jiné branži by jim to neprošlo...

Paní doktorka je p e č l i v á, ochotná, ..., stručně řečeno naprostý profesionál. Doporučujeme ji všem.

výborná, pečlivá lékařka, má lidský přístup k pacientům, ...

Výborná lékařka naprosto fundovaná, používá i nové postupy a přístroje. Je skutečně vynikající.Jam Kraámek.

Chodím tam již několik let,je ochotná,vše v pohodě vysvětlí a má supr kontakt na optika,ke kterému jezdím stejně dlouho.

Chodím tam již několik let,vždy má trpělivost a supr kontakt na optika.