Ordinace specialisty - oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Ordinace specialisty - oční
Elišky Přemyslovny 449, Praha-Zbraslav , Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka špatně manželovi změřila dioptrie, přes brýle které musel zaplatit neviděl.

Pani doktorka Kveta Krcilova je fundovana ve svem oboru.Ucastni se lekarskych kongresu a tim se dale vzdelava,aby jeji pacienti dostali tu nejlepsi peci.Je velice trpeliva,ochotna a SVEDOMITA.Ma naprosto profesionalni vzhak ke svym pacientum.Takze davam 5 hvezdicek.

paní doktorka za standardní změření dioptrie a vydání zkušebních konktatních čoček - bez nácviku aplikace či jiného odborného výkladu - neboť se jednalo jen o to, že mi dosavadní čočky přestaly vyhovovat, ale manipulovat s nimi již umím, požadovala zaplacení 500,- kč. Pokud vím, firmy vzorky svých kontaktních čoček dodávají do očních ordinací zdarma. Tudíž 500 kč požadovala za změření dioptrie - v ordinaci jsem byla včetně dohadování o ceně cca 15 minut. Pro nové pacienty tuto paní doktorku nedoporučuji, pochopila jsem (ze slov sestřičky směrem k paní doktorce: "bude něco?"), že kdybych byla "známá" tuto cenu bych neplatila :-(
Nevadí mi připlatit si za odpovídající servis. Ten se zde bohužel nekoná. Objednaná jsem byla na konkrétní hodinu. V tu samou hodinu dorazila i jiná paní (přivítání se setřičkou bylo velmi vřelé) a paní šla do ordinace přede mnou. Bez jediné omluvy či slova (i bych pochopila, že paní třeba pospíchá, nebo má něco naléhavého) mě nechaly čekat dalších 20 minut. Takhle by se myslím v dnešní době nemělo k pacientům chovat a pacienti by si to již neměli nechat líbit! To že jsou tyto lidé doktoři je nad ostatní nepovyšuje a v jakékoli jiné branži by jim to neprošlo...

Paní doktorka je p e č l i v á, ochotná, ..., stručně řečeno naprostý profesionál. Doporučujeme ji všem.

výborná, pečlivá lékařka, má lidský přístup k pacientům, ...

Výborná lékařka naprosto fundovaná, používá i nové postupy a přístroje. Je skutečně vynikající.Jam Kraámek.

Chodím tam již několik let,je ochotná,vše v pohodě vysvětlí a má supr kontakt na optika,ke kterému jezdím stejně dlouho.

Chodím tam již několik let,vždy má trpělivost a supr kontakt na optika.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravím, myslím si, že mám náběh na ješné zrno už asi 2 dny, čím mám zamezit tomu aby se z toho nestala taková ta boule ?
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, je dobré na hygienu víček použít Blephagel- na tamponek kosmet. trochu gelu a při zavřených očích přejet a vyčistit okraje víček zevně,neboť mezi řasami jsou meib. -žlazky,když se ucpou,vznika tzv. chalazeon/něco jako ječné zrno ale zevniř sliznice víčka.Doporučuji mast Tobrex 4x denně,můžete zatelefonovat a mast Vám napíšeme,Jsme zde dopol. a ordinujeme po telefonu,Tobrex pošleme SMS zprávoua.Zdravím Květ Krčilová,oční centrum ,Zbraslavprakticky po telefonu,Tobrex pošleme SMS zprávou

Jinak se obraŤte na svého očního lék,ten Vas třena zná.

MUDr. Květoslava Krčilová

je mi 46 let a mám problémy s levým okem. Jde o to, že v noci při spaní se mi často přilepí rohovka k víčku a při otevření oka si docela bolestivě poraním rohovku. Dávám si do oka na noc mast Vita Pos, ale někdy se rohovka přilepí, i když je v oku mast. Tyto problémy jsem začal mít po tom, co mě do oka vlétlo větší množství prachu a nečistot, jinak problémy mám více než rok. Můj dotaz zní, jestli jde např. operací vrátit oko do normálního stavu, aby i v noci dobře mazalo. Přes den, i když dělám u počítače, nemám s mazáním resp. se syndromem suchého oka problémy. Děkuji.

Dobrý den,tak jak to popisujete se jedná o tzv. recidivující erosi,která může vzniknout opravdu po poškození rohovky prachem nebo cizím tělískem,Nemusí to vzniknout hned,ale i o několika týdnech i měsích- Doporučuji Vám Recugel,gel s dexpantenolem,který bych při potížích davala 3-4 denně,jinak určitě dlouhodobě na noc.Vsledjte si nejdelší interval,kdy se Vám uleví. Bude pak stačit a časti stačí pak na no.RECUGEL dostane v lékárně,není na recept. Zdravím Květa Krčilová

MUDr. Květoslava Krčilová