MUDr.

Klára Milotová

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• GynVin s.r.o. Gynekologie Vinohrady

Vinohradská 176
    130 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

K paní doktorce jsem chodila rok. Ona i sestřička byly milé, v tomto směru jim nemohu nic vytknout.
    S čím mám trošku problém je chod ordinace obecně. Chápu, že volba doktora je osobní volba každého. Moje kritika tedy nepadá primárně na to, že roční poplatek ("dar") ordinaci je 1000,- Kč, ale na to, že úplně nerozumím tomu, v čem tkví nadstandard, který si ženy platí. Jediné, co jsem za rok použila, bylo zaslání laboratorních výsledků pomocí SMS. Také mě trochu překvapil jejich postup, když jsem si v doma nahmatala v intimních partiích bulku, následně volala do ordinace, abych se objednala, a sestřička, které jsem sdělila, že mám potíže, mě objednala až bezmála za měsíc. Jinak v případě konzultace mě neodbyla, i když čas vyměřený na konzultaci nebyl zase tak velký a podané informace člověk musel vstřebat hodně rychle. Opět ne úplně to, co bych čekala od nadstandardu. Třeba mi ani nesdělila svůj názor na HA. Tady jsou pro a proti a rozhodněte se sama...
    Nakonec jsem se rozhodla doktorku změnit z přesvědčení, že kvalitní péče by měla být samozřejmostí i bez tak vysokého poplatku. Takže spíše doporučuji, ale nečekejte za své peníze žádný velký nadstandard. Možná jej žena využije v době těhotenství, ale v tomto případě je asi k mání (podle webovek) ještě jiný placený "balíček služeb", takže další peníze navíc...

• T

Do dnešního dne jsem si myslela, že paní doktorka je skvělá. A ač respektuji, že je také jen člověk, po poslední zkušenosti s jejím vystupováním jsem velice zklamaná. Když jsem se u paní doktorky chtěla informovat o možnostech antikoncepce (nehormonálních) paní doktorka na mě div nezačla řvát, že tohle si můžu vygooglovat, že plýtvám jejím časem, a že za mě dostane od pojišťovny pouhých 35Kč. Na jakoukoli konkrétní otázku odpovídala velice neochotně, a stále se oháněla vizitkami s internetovými adresami kde si to mám najít sama. Celkově konzultace byla velmi nepříjemná, paní doktorka neudržela nervy na uzdě, a já své dotazy po pár minutách vzdala a odešla bez jakékoli rady od osoby, která by měla být tou nejpovolanější.

• L

Paní doktorka Milotová mi v Thomayerově nemocnici Krč prováděla plánovaný císařský řez. Vše proběhlo za úžasné atmosféry, rychle a hladce, narodila se nám zdravá holčička. Velmi jsem ocenila její lidský přístup. Dva týdny po operaci funguji bez problémů, jizva se krásně zahojila. Paní doktorka mě pak ještě navštívila na pokoji, i když to bylo nad rámec jejích povinností, bylo to od ní milé gesto, kterého si vážím.

• M

U paní doktorky Milotové jsem byla na pohotovosti s problémem na začátku těhotenství. Nemohu posoudit její odborné schopnosti, každopádně z "lidského" hlediska mi její chování přišlo velmi neprofesionální a byl to pro mě opravdu nepříjemný zážitek. Od začátku se chovala velmi podrážděně, po popsání problému mi vynadala, že co s takovou banalitou lezu vůbec na pohotovost a zabíjím její čas, když podobný problém má spoustu těhotných. Ale když jsem se ptala, nakolik by se to muselo zhoršit, aby to bylo dostatečným důvodem pro pohotovost, na to už mi neodpověděla, respektive opět mi pouze vynadala. Chápu, že zkušené doktorce může přijít něco jako banalita, ovšem zároveň ona by měla chápat, že pacient nemá lékařské znalosti, je v dané situaci většinou poprvé, tudíž těžko může sám posoudit závažnost situace. Kdybych věděla, že to není vážné, rozhodně bych daleko radši zůstala doma, než se vlekla na pohotovost. Podle mě jednou z povinností lékaře je slušným tónem informovat a poučit pacienta, nikoliv se na něm vybíjet třeba po náročné noci. Jinak ať se potom doktoři nestěžují, že většina lidí si místo u doktora hledá raději informace v internetových diskusích (což jsou bohužel většinou neověřené informace typu "jedna paní povídala" bez rozumné výpovědní hodnoty), ztrácí v lékaře důvěru a chodí potom s požadavky na různé nesmysly, co na internetu vyčte.

• B

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a empatická, nemám strach se jí na cokoliv zeptat, vždy vše vysvětlí. Po zkušenostech s mou bývalou gynekoložkou, která neměla ani ultrazvuk v ordinaci a byla odměřená je pro mne tato paní doktorka s velmi lidským přístupem obrat o sto stupňů.

• L

Pani doktorka je velice prijemna a lidska. Skoro bych rekla, ze jedna z nejmilejsich lekarek, ktere jsem kdy navstivila. Je svedomita a empaticka. Davam oba palce nahoru :)

• Opravdu dobrá doktorka. Milá, příjemná, pečlivá, všechno vysvětlí.
    I sestřičky v ordinaci jsou super.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online