Národní 9, Praha
Poklinika na Národní (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod
222 07.....

Krátká konzultace s pychologem, 30 min. (cena včetně 21% DPH) • od 1 210 kč

Individuální psychologická konzultace, 60 min. (cena včetně 21% DPH) • od 1 850 kč

Konzultace v osobnostním rozvoji, 60 min. (cena včetně 21% DPH) • od 1 850 kč +2 Více

Diagnostika v psychologii, 90 min. (cena včetně 21% DPH) • od 2 662 kč

Psychologické vyšetření, 90 min. (cena včetně 21% DPH) • od 2 662 kč

Vítejte na mém profilu. / Welcome and please scroll down for the English version. Specializuji se zejména na klienty z korporátního prostředí (na vrc...

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy
  • emocionální bolest

Ukončené školy

• La Salle University, Philadephia, P.A., USA (nostrifikováno Masarykovou universitou) (dokončeno 2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA intenzivní trénink pro léčbu depresí a suicidalit (dokončen 09/2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu afektivních poruch (dokončen 02/2015)
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština

А
Umístění: Poklinika na Národní problemy puberty

Spolupracujeme cca 2 mesice. Mluvi perfektni anglicky, rusky. Ma humanitni pristup. Rada navstevuji pani doktorku i moje dite i ja.

Dobrý den, Aleno,
srdečně děkuji za krásné hodnocení. Naše společná práce přináší Vaší rodině užitek zejména díky důvěře, motivaci a otevřenosti, kterou do společných konzultací přinášíte. Teším se na další setkání.
Klára

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poklinika na Národní Rozhodování se o novém zaměstnání

Navštívil jsem paní Gajduškovou, abych si srovnal myšlenky při volbě nového zaměstnání. Musím ocenit hlavně profesionální přístup a velmi příjemně nastavené možné časy návštěv, díky kterým jsem byl schopen zajít na návštěvu i po práci.

Dobry den, Vojtěchu,
Moc děkuji za hodnocení. Mám radost, že Vám konzultace byla užitečná. Držím palce a přeji hodně úspěchů a radosti v novém zaměstnání.
Srdečně
Klára

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. Konzultace s psychologem

I felt very relaxed and able to open up to her about my problems,also was thankful her english language skills were excellent.I look forward to my next appointment and will happily recommend Klara.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Thank you so much for the kind words. I highly appreciate your openness, dedication and motivation. All are critical for a successful therapeutic dialogue. Looking forward our next session.
Klara

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Ke Kláře chodím už asi půl roku, ne s nějakým jedním závažným problémem, ale popovídat si a slyšet objektivní názor na moje různé subjektivní starosti a problémy. Velmi dobře se s ní mluví nejen o osobních starostech a o emocích, ale i o práci, stresu a byznysu. Nebojí se pokládat přímé otázky, které nutí k zamyšlení, a plynule se přepíná mezi koučinkem, terapií, a povídáním. S Klárou se velmi příjemně povídá, ale přitom je vždy profesionální a rozhovor vždy vede tak, aby měl smysl. Vřele ji doporučuji každému, kdo potřebuje pomoct vypořádat se se stresem a/nebo pracovat na vlastním rozvoji a slabinách.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Marku, moc děkuji za hodnocení. Vážím si toho a těším se na další práci s Vámi. Srdečně Klára

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Svoboda je to, co v životě hledám. O to více si vážím svobody, kterou cítím při sezení s paní Klárou. Naše hodiny mi přinášejí klid do života a pomáhají mi se posunout dál. Oceňuji její profesionální a otevřený přístup a navíc krásné prostředí.
Veronika

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Veroniko, moc Vám děkuji. Je radost pracovat s tak motivovanou klientkou, jako jste Vy. Těším se na další setkání s Vámi. Klára

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. psychoterapie

Klára je špičkový profesionál a báječný člověk. Ačkoliv typický skeptik, brzy jsem si uvědomila, že mě setkávání s Klárou posouvají směrem ke mně samotné, k možnosti existovat sama se sebou v klidu a najít, byť i křehkou, rovnováhu. S Klárou mi nepřipadá zbytečné hovořit o sobě. Děkuji jí za okamžiky úlevy a pocit nových šancí.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Marcelo, moc Vám děkuji. Odvedla jste na sobě ohromný kus práce. Těším se na další setkání s Vámi.

Krátká konzultace s pychologem, 30 min. (cena včetně 21% DPH)

od 1 210 kč

od 1 210 kč

Poklinika na Národní

Individuální psychologická konzultace, 60 min. (cena včetně 21% DPH)

Poklinika na Národní

Konzultace v osobnostním rozvoji, 60 min. (cena včetně 21% DPH)

Poklinika na Národní

Diagnostika v psychologii, 90 min. (cena včetně 21% DPH)

Poklinika na Národní

Psychologické vyšetření, 90 min. (cena včetně 21% DPH)

А

Veronika

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. psychoterapie

46 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

podle toho krátkého popisu se mi nezdá, že byste trpěl narcisistní poruchou osobnosti, už jen proto, že máte zjevně sebereflexi a že Vás Vaše chování trápí.

Lidé s tímto problémem trpí zejména pocity vlastní vyjímečnosti a důležitosti v nejrůznějších kontextech (talent, úspěchy, nadřazenost...), aniž by to bylo opodstatněné. Věří také ve svůj nekonečný úspěch, moc, dokonalost, krásu. Požadují, aby byli neustle obdivováni a aby se k nim okolí vztahovalo přesně tak, jak oni vyžadují - s bezbřehým obdivem a úctou. Oni jsou naopak k jiným lidem arogantní a jednají nadřezeně. Jsou závistiví anebo jsou přesvědčeni, že někdo jiný závidí jim.

A ano, chybí jim i schopnost empatie, kterou zmiňujete, ale to je jen jeden z mnoha rysů této poruchy.

Možná je za Vaším chováním skrytá spíše nějaká úzkost nebo obava.

Pokud Vás to trápí, určitě neuděláte chybu, když se poradíte s psychologem nebo terapeutem z čeho asi Vaše chování pramení (dá se i udělat psychologické vyšetření na potvrzení nebo vyvrácení obav z poruchy osobnosti).

Držím Vám palce
    Kg

• dobrý dem, manžel má 82let, našel si --ženu z veřejného domu-,
    a je zlý, a dává ji - tisíce-, peněz, co mám dělat?
    obvodní lékař říká - jsem lékař a nebudu vám řešit problémy, kam se v Brně obrátit?

Dobrý den, musí být velmi těžké, čím procházíte. Nejsem si jistá, zda je to dotaz jen na psychologa, možná budete potřebovat i právní pomoc. Napadají mne proto dvě varianty:
    a) Můžete se zkusit obrátit na diecézní Charitu v Brně, řeší potíže seniorů, mají i právní a sociální poradnu. tyto služby jsou bezplatné.
    b) Zkuste zároveň vyhledat pro sebe psychoterapeuta (třeba zde na Známém lékaři), kterému budete důvěřovat a se kterým budete moci svoje trápení probrat.
    Přeji hodně sil

Ukončené školy

Zobrazit více

• psychoterapie

Stáže

• Psychiatrické centrum Praha (04-07/2014)
  • Národní ústav duševního zdraví (01-11/2015), Psycholog na oddělení afektivních poruch
  • SANANIM (2013, 2016, 2017), stáž v terapeutické komunitě i v kontaktním centru

Certifikáty

Fotografie