Adresa

Národní 11, 3.patro, Praha
re:spektrum


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod

Individuální psychologická konzultace, 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH) • Od 2 500 Kč

Konzultace v osobnostním rozvoji 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH) • Od 2 500 Kč

Koučink 55 min (cena včetně 21 % DPH) • Od 3 500 Kč +2 Více

Krátká konzultace s pychologem, 30 min. (cena včetně 21% DPH) • Od 1 500 Kč

Psychologické vyšetření (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH) • Od 5 000 Kč


Zkušenosti

O mně

Vítejte na mém profilu. / Welcome and please scroll down for the English version /Добро пожаловать в мой профиль. Русская версия может ниже.
...

Více


Ukončené školy

 • La Salle University, Philadephia, P.A., USA (nostrifikováno Masarykovou universitou v Brně) (dokončeno 06/2014)
 • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA intenzivní trénink pro léčbu depresí a suicidalit (dokončen 09/2014)
 • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu afektivních poruch (dokončen 02/2015)
Zobrazit více

Specializace

 • psychoterapie

Fotografie


Znalost jazyků

 • Angličtina,
 • Ruština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Národní 11, 3.patro, Praha

Od 2 500 Kč

re:spektrumNárodní 11, 3.patro, Praha

Od 2 500 Kč

re:spektrumNárodní 11, 3.patro, Praha

Od 3 500 Kč

re:spektrumNárodní 11, 3.patro, Praha

Od 1 500 Kč

re:spektrumNárodní 11, 3.patro, Praha

Od 5 000 Kč

re:spektrum

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: re:spektrum Individuální psychologická konzultace, 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH)

Opravdový zájem o pacienta a velmi vstřícný přístup paní magistry velmi oceňuji, pravděpodobně budu ve spolupráci s ní pokračovat

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá paní R.,
moc Vám děkuji za laskavá slova, vážím si jich. Pokud se rozhodnete pokračovat, velmi ráda Vám budu k dispozici.
A přeji hlavně, ať se cítíte brzy lépe.

L
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: re:spektrum Individuální psychologická konzultace, 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH)

Pani psycholozka je empaticka, mila a prijemna. Neni to pouze o vyslechnuti ale snazi se s vami proaktivne vyresit vas problem.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá paní L.,
moc děkuji za laskavé hodnocení. Těším se na další společné setkání a držím palce, ať je Vám čím dál tím lépe. :)

I
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: re:spektrum

Byla to prvni navsteva a prijdu znovu. Vypada to ze hned napoprve jsem nasla presne co jsem hledala. Dekuji za profesionalni pristup!

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Inno,
srdečně Vám děkuji za názor a laskavé hodnocení. Jsem ráda, pokud Vám naše setkání bylo užitečné a budu se velmi těšit na Vaši další návštěvu.
Srdečně
Klára

А
Ověřený profil
Umístění: re:spektrum problemy puberty

Spolupracujeme cca 2 mesice. Mluvi perfektni anglicky, rusky. Ma humanitni pristup. Rada navstevuji pani doktorku i moje dite i ja.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Dobrý den, Aleno,
srdečně děkuji za krásné hodnocení. Naše společná práce přináší Vaší rodině užitek zejména díky důvěře, motivaci a otevřenosti, kterou do společných konzultací přinášíte. Teším se na další setkání.
Klára

V
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: re:spektrum Rozhodování se o novém zaměstnání

Navštívil jsem paní Gajduškovou, abych si srovnal myšlenky při volbě nového zaměstnání. Musím ocenit hlavně profesionální přístup a velmi příjemně nastavené možné časy návštěv, díky kterým jsem byl schopen zajít na návštěvu i po práci.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Dobry den, Vojtěchu,
Moc děkuji za hodnocení. Mám radost, že Vám konzultace byla užitečná. Držím palce a přeji hodně úspěchů a radosti v novém zaměstnání.
Srdečně
Klára

D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. Konzultace s psychologem

I felt very relaxed and able to open up to her about my problems,also was thankful her english language skills were excellent.I look forward to my next appointment and will happily recommend Klara.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Thank you so much for the kind words. I highly appreciate your openness, dedication and motivation. All are critical for a successful therapeutic dialogue. Looking forward our next session.
Klara

M
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Ke Kláře chodím už asi půl roku, ne s nějakým jedním závažným problémem, ale popovídat si a slyšet objektivní názor na moje různé subjektivní starosti a problémy. Velmi dobře se s ní mluví nejen o osobních starostech a o emocích, ale i o práci, stresu a byznysu. Nebojí se pokládat přímé otázky, které nutí k zamyšlení, a plynule se přepíná mezi koučinkem, terapií, a povídáním. S Klárou se velmi příjemně povídá, ale přitom je vždy profesionální a rozhovor vždy vede tak, aby měl smysl. Vřele ji doporučuji každému, kdo potřebuje pomoct vypořádat se se stresem a/nebo pracovat na vlastním rozvoji a slabinách.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Marku, moc děkuji za hodnocení. Vážím si toho a těším se na další práci s Vámi. Srdečně Klára

V
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Svoboda je to, co v životě hledám. O to více si vážím svobody, kterou cítím při sezení s paní Klárou. Naše hodiny mi přinášejí klid do života a pomáhají mi se posunout dál. Oceňuji její profesionální a otevřený přístup a navíc krásné prostředí.
Veronika

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Veroniko, moc Vám děkuji. Je radost pracovat s tak motivovanou klientkou, jako jste Vy. Těším se na další setkání s Vámi. Klára

Ověřený profil
Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. psychoterapie

Klára je špičkový profesionál a báječný člověk. Ačkoliv typický skeptik, brzy jsem si uvědomila, že mě setkávání s Klárou posouvají směrem ke mně samotné, k možnosti existovat sama se sebou v klidu a najít, byť i křehkou, rovnováhu. S Klárou mi nepřipadá zbytečné hovořit o sobě. Děkuji jí za okamžiky úlevy a pocit nových šancí.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Marcelo, moc Vám děkuji. Odvedla jste na sobě ohromný kus práce. Těším se na další setkání s Vámi.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

53 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je to presne tyden,, co mi manzel zemrel, byla jsem s nim do posledniho vydechnuti. Byly jsme jedna duse, jedno telo. 4 roky bojoval s rakovinou a covid vse zhorsil. Vsude ho vidim, zacala jsem se ztranit lidi a asi potrebuji samotu. Deti maji strach,chteji byz se mnou ale..... Nejde mi to, pritom jsou to moje zlaticka a vnoucatka taky.Myslite, ze je samota vhodna? Dekuji

Vážená paní,
přijměte prosím upřímnou soustrast.
Procházíte nesmírně těžkým obdobím. Můžete pociťovat hněv i beznaděj, Život se změnil, zřejmě máte spoustu otázek, jak to budete nyní zvládat dál.

Pokud máte potřebu být sama, nebraňte se jí. Možná chcete jen být v duchu s manželem, probírat se v soukromí vzpomínkami, fotografiemi ... Zároveň je ale dobré vědět, že společně prožívaný zármutek je snesitelnější, může Vás jako rodinu dál semknout. A není při tom často ani potřeba mluvit, jen být pospolu. Další možností jsou různé podpůrné skupiny pro pozůstalé - zeptejte se v hospici ve Vašem městě, budou Vám umět poradit.

Říká se, že truchlení trvá rok až dva. Nejtěžší jsou první měsíce, první výročí, Vánoce atd. Nespěchejte na sebe tedy. Zkuste vnímat, co Váš smutek dokáže trochu naředit. Možná na to teď nemáte ani pomyšlením ale časem to může být právě čas s vnoučaty. Třeba Vám bude dělat dobře, když jim budete o jejich dědečkovi vyprávět.

Přeji Vám hodně sil v této těžké době.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Dobrý den, cca před měsícem po dlouhodobém cvičení jsem byl poměrně dost unavený. Poslední den jsem cítil poměrně velké vysílení, jak fyzické, tak psychické. Odpoledne jsem byl s rodinou na procházce a jakoby na mě padla taková mlha. Začal jsem mít pocit ztráty radosti a motivace. V jednu chvíli mi jsem měl i pocit ztráty představivosti. Začal jsem se trochu více zajímat o tento stav na internetu, kde jsem si četl o různých diagnozách...a začal jsem se v tom celkem utápět.... V jednu chvíli jsem si myslel, že se jedná o poruchu štítné žlázy, to bylo vyloučeno krevním vyšetřením. Takže jsem si myslel, že jde o depresi...byl jsem smutný, bez nálady, bez motivace a radosti... A neustále jsem si četl různé "odborné" články a všechno se to tak nějak prohlubovalo... Občas mám problém s viděním...nemohu pořádně zaostřit. Na očním však vše v pořádku. Aktuálně se cítím, tak jako bych měl problém s prožíváním...nedokážu pořadně naplno prožít momenty a jsem bez motivace, občas pocit, že jsem ve snu. Jakoby byl mozek přepnuty na nouzový režim, kvůli přehlcení různých informací, jak jsem si všechno hledal a vsugeroval....když se na to nesoustředím, tak je vše v pohodě. Nicméně ty myšlenky se pak zase vracejí a nutkání hledat diagnózy taky... Mám potřebu nad tím pořad moc přemýšlet.

Jak se toho zbavit? :)

Dobry den, co popisujete, zní ze všeho nejvíc jako vyčerpání - zřejmě jak psychické tak dost možná i fyzické (ono to nakonec jinde příliš oddělit). Pokud máte navíc nutkání vyhledávat diagnózy na Internetu, to, co nacházíte, vnitřnímu klidu nepomáhá a zřejmě se i s řadou diagnóza identifikujete. Zkuste se poradit s psychologem nebo psychoterapeutem. Možná, že pravidelná terapie (na úvod třeba 7 - 10 sezení) by mohla pomoci. Držím palce.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vítejte na mém profilu. / Welcome and please scroll down for the English version /Добро пожаловать в мой профиль. Русская версия может ниже.
...

Více


Ukončené školy

 • La Salle University, Philadephia, P.A., USA (nostrifikováno Masarykovou universitou v Brně) (dokončeno 06/2014)
 • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA intenzivní trénink pro léčbu depresí a suicidalit (dokončen 09/2014)
 • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu afektivních poruch (dokončen 02/2015)
Zobrazit více

Specializace

 • psychoterapie

Stáže

 • Psychiatrické centrum Praha (04-07/2014)
 • Národní ústav duševního zdraví (01-11/2015), Psycholog na oddělení afektivních poruch
 • SANANIM (2013, 2016, 2017), stáž v terapeutické komunitě i v kontaktním centru

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

 • Angličtina,
 • Ruština

Účty sociálních médií


Související vyhledávání