Mgr.

Klára Gajdušková, MA

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

5 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 168 návštěv profilu během posledních 30 dní

Vítejte na mém profilu. Specializuji se zejména na klienty z korporátního prostředí (na vrcholové manažery, právníky, bankéře, realitní agenty, IT experty, podnikatele atd.) a na členy… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Poklinika na Národní

Hodnocení pacientů

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poklinika na NárodníSlužby: Rozhodování se o novém zaměstnání

Navštívil jsem paní Gajduškovou, abych si srovnal myšlenky při volbě nového zaměstnání. Musím ocenit hlavně profesionální přístup a velmi příjemně nastavené možné časy návštěv, díky kterým jsem byl schopen zajít na návštěvu i po práci.

Klára Gajdušková, MA2018-05-21

Dobry den, Vojtěchu,
    Moc děkuji za hodnocení. Mám radost, že Vám konzultace byla užitečná. Držím palce a přeji hodně úspěchů a radosti v novém zaměstnání.
    Srdečně
    Klára

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A.Služby: Konzultace s psychologem

I felt very relaxed and able to open up to her about my problems,also was thankful her english language skills were excellent.I look forward to my next appointment and will happily recommend Klara.

Klára Gajdušková, MA2017-10-26

Thank you so much for the kind words. I highly appreciate your openness, dedication and motivation. All are critical for a successful therapeutic dialogue. Looking forward our next session.
    Klara

• M
    Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A.Služby: osobní psychoterapie

Ke Kláře chodím už asi půl roku, ne s nějakým jedním závažným problémem, ale popovídat si a slyšet objektivní názor na moje různé subjektivní starosti a problémy. Velmi dobře se s ní mluví nejen o osobních starostech a o emocích, ale i o práci, stresu a byznysu. Nebojí se pokládat přímé otázky, které nutí k zamyšlení, a plynule se přepíná mezi koučinkem, terapií, a povídáním. S Klárou se velmi příjemně povídá, ale přitom je vždy profesionální a rozhovor vždy vede tak, aby měl smysl. Vřele ji doporučuji každému, kdo potřebuje pomoct vypořádat se se stresem a/nebo pracovat na vlastním rozvoji a slabinách.

Klára Gajdušková, MA2017-10-03

Marku, moc děkuji za hodnocení. Vážím si toho a těším se na další práci s Vámi. Srdečně Klára

• V
    Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A.Služby: osobní psychoterapie

Svoboda je to, co v životě hledám. O to více si vážím svobody, kterou cítím při sezení s paní Klárou. Naše hodiny mi přinášejí klid do života a pomáhají mi se posunout dál. Oceňuji její profesionální a otevřený přístup a navíc krásné prostředí.
    Veronika

Klára Gajdušková, MA2017-09-28

Milá Veroniko, moc Vám děkuji. Je radost pracovat s tak motivovanou klientkou, jako jste Vy. Těším se na další setkání s Vámi. Klára

• Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A.Služby: psychoterapie

Klára je špičkový profesionál a báječný člověk. Ačkoliv typický skeptik, brzy jsem si uvědomila, že mě setkávání s Klárou posouvají směrem ke mně samotné, k možnosti existovat sama se sebou v klidu a najít, byť i křehkou, rovnováhu. S Klárou mi nepřipadá zbytečné hovořit o sobě. Děkuji jí za okamžiky úlevy a pocit nových šancí.

Klára Gajdušková, MA2017-09-20

Milá Marcelo, moc Vám děkuji. Odvedla jste na sobě ohromný kus práce. Těším se na další setkání s Vámi.

Dotazy od pacientů (42)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vítejte na mém profilu. Specializuji se zejména na klienty z korporátního prostředí (na vrcholové manažery, právníky, bankéře, realitní agenty, IT experty, podnikatele atd.) a na členy jejich rodin. Neradím a nehodnotím. Ptám se a naslouchám.
    Sessions can be held in English. Please scroll down for the English intro.

Přijďte, pokud:
    …Vás trápí starosti a únava; málo energie, vnitřní nespokojenost a neklid; někdy hněv na sebe sama; někdy jen “blbá nálada”; jindy vyostřené konflikty s okolím a pocit, že jste na všechno sami; hádky a napětí, až z toho bolí hlava; špatně spíte; často máte pocit, že nevíte, jak dál …
    …anebo jste v životní krizi, která k nevyslovení bolí: rozvod; rozchod; zrada; úmrtí nebo nemoc blízkého člověka; těžká nemoc v rodině nebo když sami onemocníte; anebo jakékoli jiné náročné období…
    …anebo jste v krizi pracovní: máte pocit, že snad musíte mít syndrom vyhoření; točíte se v začarovaném kruhu; nesnesete už další tlak na výkon; zažíváte mobbing v práci; hledáte se; cítíte se jako v pasti; nemáte tušení, jak skloubit profesní a soukromý život; přišli jste o práci …
    …nebo si jen potřebujete ad hoc promluvit s někým nezávislým, přemýšlet nahlas, utřídit si myšlenky nad jedním nebo více tématy.

Věřím, že psycholog musí mít:
    (1) pokoru před tím, co dělá;
    (2) respekt ke svým klientům a
    (3) nesmí mu chybět nadhled a humor.
    Podle těchto principů také přistupuji k práci s klienty.

Jsem přesvědčena, že služby psychologa brzy budou běžnou věcí tak, jako je běžné chodit do fitness nebo k zubaři.

Konzultace mohu vést česky, anglicky nebo rusky. Více o mně a mé práci najdete na www.respektrum.cz.

Rušení termínu: Prosím, vezměte na vědomí, že potvrzený termín je oboustranně závazný. Může se samozřejmě stát, že změníte plány. Pak mi prosím dejte vědět nejpozději 48 hodin před stanoveným termínem naší schůzky. Pokud zrušíte termín v kratším čase než 48 hodin předem anebo nepřijdete, pak Vám musím účtovat storno poplatek ve 100% výši ceny za konzultaci.

Těším se na setkání s Vámi.

-----
    Welcome at my profile. I deal especially with clients from the corporate world (managers, lawyers, bankers, real-estate agents, IT experts, entrepreneurs etc.) and their family members. I do not judge and do not provide advices. I raise questions and listen actively.

Come to see me if:
    …You are tired and worried and lack energy and sense tension and inner unrest; sometimes you are angry with yourself; sometimes it is just a “bad mood”; other times you have conflicts with people around you and you feel alone to deal with everything; quarrels and tension that lead to a headache; bad dreams; quite often there is the feeling that you do not know how to go on …
    …Or you are in the midst of a life crisis which hurts incredibly: a divorce, a break-up, a betrayal, when a dear person dies or is seriously ill, or when you are ill yourself or you simply are through any hard time …
    …Or you are in a career crisis: you feel as if you have a burnout syndrome; your job is like a viscous circle; you cannot stand anymore the pressure for higher output; you have experienced mobbing; you cannot find your place at your job; you feel as if trapped; you have no clue how to match your family life and your profession; or you have just lost your job …
    …Or you simply need to talk to someone independent ad hoc, think aloud, settle your thoughts over one or more topics.
    It does not matter what you need to solve. Do come. We are looking forward to meet

I am convinced that psychologists must:
    (1) feel humbleness for the job they do;
    (2) respect their clients and
    (3) not lacking a sense of humour and the ability to see things from a broader perspective.
    These are my rules when it comes to how I work with clients.

Also, I am convinced that seeing a psychologist will become as common as seeing a dentist or having regular fitness routines.

Consultations can be held in Czech, English or Russian. For more about me, please go to www.respektrum.cz/en.

Cancellation Policy: Please note that once confirmed, the term is binding for both of us. In case you change your plans, which is absolutely all right, just let me know 48 hours before the agreed term. In case of a late cancellation (less than 48 hours before the agreed term) or a no show I will have to charge you 100 % of service fee.

Looking forward to meet you.

• psychoterapie

Ukončené školy

• La Salle University, Philadephia, P.A., USA (nostrifikováno Masarykovou universitou) (dokončeno 2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA intenzivní trénink pro léčbu depresí a suicidalit (dokončen 09/2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu afektivních poruch (dokončen 02/2015)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu poruch osobnosti (dokončen 03/2015)
  • PVŠPS, Praha, ČR, Sebezkušenostní terapeutický daseinanalytický výcvik (dokončen 06/2018)

Znalost jazyků

• angličtina
  • ruština

Stáže

• Psychiatrické centrum Praha (04-07/2014)
  • Národní ústav duševního zdraví (01-11/2015), Psycholog na oddělení afektivních poruch
  • SANANIM (2013, 2016, 2017), stáž v terapeutické komunitě i v kontaktním centru

Certifikáty

• Klára Gajdušková, MA, psycholog ve městě Praha - Certifikáty