Národní 9, Praha
Poklinika na Národní (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod
222 07.....

Krátká konzultace s pychologem, 30 min. (cena včetně 21% dph) • od 1 210 kč

Individuální psychologická konzultace, 60 min. (cena včetně 21% dph) • od 2 239 kč

Konzultace v osobnostním rozvoji, 60 min. (cena včetně 21% dph) • od 2 239 kč +2 Více

Diagnostika v psychologii, 90 min. (cena včetně 21% dph) • od 3 086 kč

Psychologické vyšetření, 120 min. (cena včetně 21% dph) • od 3 993 kč

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy
  • emocionální bolest

Ukončené školy

• La Salle University, Philadephia, P.A., USA (nostrifikováno Masarykovou universitou) (dokončeno 2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA intenzivní trénink pro léčbu depresí a suicidalit (dokončen 09/2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu afektivních poruch (dokončen 02/2015)
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Ruština

А
Umístění: Poklinika na Národní problemy puberty

Spolupracujeme cca 2 mesice. Mluvi perfektni anglicky, rusky. Ma humanitni pristup. Rada navstevuji pani doktorku i moje dite i ja.

Dobrý den, Aleno,
srdečně děkuji za krásné hodnocení. Naše společná práce přináší Vaší rodině užitek zejména díky důvěře, motivaci a otevřenosti, kterou do společných konzultací přinášíte. Teším se na další setkání.
Klára

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poklinika na Národní Rozhodování se o novém zaměstnání

Navštívil jsem paní Gajduškovou, abych si srovnal myšlenky při volbě nového zaměstnání. Musím ocenit hlavně profesionální přístup a velmi příjemně nastavené možné časy návštěv, díky kterým jsem byl schopen zajít na návštěvu i po práci.

Dobry den, Vojtěchu,
Moc děkuji za hodnocení. Mám radost, že Vám konzultace byla užitečná. Držím palce a přeji hodně úspěchů a radosti v novém zaměstnání.
Klára

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. Konzultace s psychologem

I felt very relaxed and able to open up to her about my problems,also was thankful her english language skills were excellent.I look forward to my next appointment and will happily recommend Klara.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Thank you so much for the kind words. I highly appreciate your openness, dedication and motivation. All are critical for a successful therapeutic dialogue. Looking forward our next session.
Klara

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Ke Kláře chodím už asi půl roku, ne s nějakým jedním závažným problémem, ale popovídat si a slyšet objektivní názor na moje různé subjektivní starosti a problémy. Velmi dobře se s ní mluví nejen o osobních starostech a o emocích, ale i o práci, stresu a byznysu. Nebojí se pokládat přímé otázky, které nutí k zamyšlení, a plynule se přepíná mezi koučinkem, terapií, a povídáním. S Klárou se velmi příjemně povídá, ale přitom je vždy profesionální a rozhovor vždy vede tak, aby měl smysl. Vřele ji doporučuji každému, kdo potřebuje pomoct vypořádat se se stresem a/nebo pracovat na vlastním rozvoji a slabinách.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Marku, moc děkuji za hodnocení. Vážím si toho a těším se na další práci s Vámi. Srdečně Klára

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Svoboda je to, co v životě hledám. O to více si vážím svobody, kterou cítím při sezení s paní Klárou. Naše hodiny mi přinášejí klid do života a pomáhají mi se posunout dál. Oceňuji její profesionální a otevřený přístup a navíc krásné prostředí.
Veronika

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Veroniko, moc Vám děkuji. Je radost pracovat s tak motivovanou klientkou, jako jste Vy. Těším se na další setkání s Vámi. Klára

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. psychoterapie

Klára je špičkový profesionál a báječný člověk. Ačkoliv typický skeptik, brzy jsem si uvědomila, že mě setkávání s Klárou posouvají směrem ke mně samotné, k možnosti existovat sama se sebou v klidu a najít, byť i křehkou, rovnováhu. S Klárou mi nepřipadá zbytečné hovořit o sobě. Děkuji jí za okamžiky úlevy a pocit nových šancí.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Marcelo, moc Vám děkuji. Odvedla jste na sobě ohromný kus práce. Těším se na další setkání s Vámi.

Individuální psychologická konzultace, 60 min. (cena včetně 21% dph)

Poklinika na Národní

Diagnostika v psychologii, 90 min. (cena včetně 21% dph)

od 3 086 kč

od 3 086 kč

Poklinika na Národní

Konzultace v osobnostním rozvoji, 60 min. (cena včetně 21% dph)

Poklinika na Národní

Krátká konzultace s pychologem, 30 min. (cena včetně 21% dph)

od 1 210 kč

od 1 210 kč

Poklinika na Národní

Psychologické vyšetření, 120 min. (cena včetně 21% dph)

od 3 993 kč

Klara

Veronika

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. psychoterapie

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jako malá jsem byla v dětském domově. Pak sem se seznámila s přítelem, vše bylo krásný pak se nám narodil syn kterému je teď rok a půl a od té doby co se narodil náš vztah klesá ke dnu... Udělala sem jednu velkou chybu za kterou mě teď on i jeho rodina nemají rádi, uvědomují si co sem udělala ale přesto vidim chybu v nich a ve všech v mém okolí... Nevím proč se to děje chci to změnit a potřebovala bych pomoc. Myslím si že mám poruchu osobnosti a bojím se co zase se stane... Chci to změnit a proto Vám píšu.. Zajímá mě jestli mám zajít k psychologovi nebo k psychiatrovi. Prosím o váš názor.
    Děkuji

Dobrý den,

souhlasím s tím, co píše kolegyně, Doplnila bych, že výhodou, pokud vyhledáte psychiatra, je i to, že Vám může předepsat léky, pokud usoudí, že je to pro Vás vhodné. Na druhé straně, diagnozu může stanovit i psycholog. Nejdůležitější je, abyste mluvila s člověkem, ke kterému budete mít důvěru.

Prožít dětství v dětském domově je samo o sobě objektivně velmi těžké. Jedním z hlavních problémů dětských domovů je právě to, že děti často nejsou připraveny na reálný život jak v rovině psychosociální, v rovině mezilidských vztahů, tak v rovině praktických zkušeností. Máte plné právo vyhledat odbornou pomoc a není na tom vůbec nic špatného.
    Moc Vám držím palce a přeji hodně sil.
    Klára Gajdušková

Dobrý den,

podle toho krátkého popisu se mi nezdá, že byste trpěl narcisistní poruchou osobnosti, už jen proto, že máte zjevně sebereflexi a že Vás Vaše chování trápí.

Lidé s tímto problémem trpí zejména pocity vlastní vyjímečnosti a důležitosti v nejrůznějších kontextech (talent, úspěchy, nadřazenost...), aniž by to bylo opodstatněné. Věří také ve svůj nekonečný úspěch, moc, dokonalost, krásu. Požadují, aby byli neustle obdivováni a aby se k nim okolí vztahovalo přesně tak, jak oni vyžadují - s bezbřehým obdivem a úctou. Oni jsou naopak k jiným lidem arogantní a jednají nadřezeně. Jsou závistiví anebo jsou přesvědčeni, že někdo jiný závidí jim.

A ano, chybí jim i schopnost empatie, kterou zmiňujete, ale to je jen jeden z mnoha rysů této poruchy.

Možná je za Vaším chováním skrytá spíše nějaká úzkost nebo obava.

Pokud Vás to trápí, určitě neuděláte chybu, když se poradíte s psychologem nebo terapeutem z čeho asi Vaše chování pramení (dá se i udělat psychologické vyšetření na potvrzení nebo vyvrácení obav z poruchy osobnosti).

Držím Vám palce

Ukončené školy

Zobrazit více

• psychoterapie

Stáže

• Psychiatrické centrum Praha (04-07/2014)
  • Národní ústav duševního zdraví (01-11/2015), Psycholog na oddělení afektivních poruch
  • SANANIM (2013, 2016, 2017), stáž v terapeutické komunitě i v kontaktním centru

Certifikáty

Fotografie