Na Pankráci 57, Praha
Oční ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o. (mapa)

Potřeboval jsem změřit zrak, abych si mohl nechat udělat nová skla do obrouček. Do ordinace jsem volal kolem 9:00 ráno a domluvili jsme se na 11:30 s tím, že pokud jde pouze o změření zraku, tak nebudu platit vstupní poplatek 500Kč. Když jsem v 11:30 dorazil do prázdné ordinace, tak mi na recepci znova zopakovali, že pokud teda chci změřit jenom zrak, tak že nebudu platit vstupní poplatek 500Kč. Asi po 15 min čekání vyšla těhotná paní doktorka a začala pěkně nepříjemně. Že musím vstupní poplatek zaplatit, bez toho mě nevyšetří. Že si myslela, že chci změřit jenom brýle, atd. Jasně jsem jí řekl, že jsme se domluvili na vyšetření zraku, který je krytý pojišťovnou a žádny vstupní poplatek platit nehodlám. Navíc jsem s tím ani počítal a tak jsem u sebe ani 500Kč neměl. Poté si vymyslela, že nejsem ani objednaný. Jasně jsem jí řekl, že jsem se objednal dnes ráno. Snažila se mi vysvětlit, že pokud se objednám ráno, tak se o objednání na vyšetření nejedná. Kecy, kecy, kecy. Řekl jsem jí, že mám u sebe 200Kč na oběd a že jí je můžu dát, to je vše. S tím se nehodlala smířit a tak jsem odešel. Už nikdy více. Doktor není nadčlověk. Velice negativní zážitek. Nedoporučuji.

Umístění: Oční ordinace

Cela nase rodina je dlouholetym pacientem pani doktorky- pecliva, profesionalni, dlouholeta praxe. Jako bonus navic skvela organizace prace a prijemna sestricka k tomu. Nahodou jsme museli kvuli dceri vyhledat jineho lekare s akutnim problemem, ale rekli ji spatne diagnozu, takze se lecba zbytecne protahla, nez jsme se mohli vratit k pani doktorce, ktera pri prvnim kontaktu odhalila zdroj potizi...

Perfektní, hodná, přátelská doktorka. Velká spokojenost.

Skvela, prijemna, ochotna a hlavne skvela lekarka !

Komunikativní, vstřícná a velmi odborně zdatná. Zatím nejlepší oční doktorka, ke které jsem docházel.

Paní doktorku Vám vřele doporučuji, její profesionální přístup k pacientovi a vysoká odborná úroveň je opravdu úctihodná! Shodou okolností mi MUDr. Podzimková pomohla vyléčit i nepříjemný a dlouhodobý ekzém na očním víčku aniž bych byl nucen vyhledat doktora specialistu. Paní doktorko, tímto Vám srdečně děkuji za Vaši pomoc. Jen musím s lítostí konstatovat, že je velká škoda, že takovýchto skvělých lékařů opravdu mnoho nepotkáte.

Paní doktorka Podzimková je příjemná, vstřícná, komunikativní, velmi trpělivá a naslouchající. Pravá profesionálka, díky ní nosím kontaktní čočky a když mám nějaký problém tak vím, že ona ho opravdu vyřeší a navíc s velmi příjemným přístupem. Vážně nejlepší oční kam jsem docházela. Jen mi trochu vadí malá čekárna (klaustrofobie), je ale pravda, že objednaní pacienti se málokdy tísní v místnůstce s několika židlemi, sestra má totiž organizaci v malíčku. Někdy problém s objednáním - někdy i půl roku dopředu, ale když je něco akutního, tak není problém zavolat a sestra najde mezeru třeba hned ten den - btw. mohli by rozšířit ordinační hodiny, ale paní Podzimková prý ordinuje i jinde, tak by to asi nešlo.

Paní doktorka je příjemná, ochotná a odborně zdatná.

Díky této paní doktorce se na oční těším. Je milá, vstřícná a naučila mě nebát se mé docela velké oční vady a nosit kontaktní čočky.

Paní doktorka je velmi ochotná, ve svém oboru velice schopná. Mému synovi zachránila obě oči, tím, že určila správnou diagnozu a včas poslala k odbornému lékaři k operačnímu řešení. Tímto moc děkuji.
Jiná lékařka onemocnění vůbec nezjistila.