Kateřina Janešová, internista Praha

MUDr. Kateřina Janešová

Internista Více

Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ interní konzultace

Velmi doporučuji tuto skvělou, lidskou, ochotnou a milou paní doktorku, ke které docházím již několik let. Snaží se přijít na to co Vám je, hledá, pátrá, vymýšlí, doporučuje, zná mnoho jiných a perfektních odborníků, zajímáte jí, zajímá jí Váš názor, pohled na věc, jedná s Vámi jako se sobě rovným, má smysl pro humor a vše dokáže perfektně vysvětlit. Vždy mám pocit, jako bych komunikoval s blízkou osobou, což je podle mého názoru u lékaře důležité.. Důvěra pacienta ve svého lékaře by měla být prioritou pro každého lékaře. Velmi děkuji! Jan Hannes H.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Bolest

Paní doktorka Janesova je neuvěřitelná,takových kdyby bylo víc,to by jsme k lékaři chodily rádi.Profesionál každým coulem.A v první řadě lidský přístup,který je hodně důležitý.A nesmím opomenout sestřičku,která je též úžasná!!Za sebe moc děkuji za péči.Buryanova Hana

Paní doktorka je úžasná, nejen že je milá, hodná a vždy vstřícná, ale také skvělá lékařka. Má neuvěřitelný záběr, pamatuje si všechny souvislosti i pacienty a jejich anamnézy a dokonce i příbuzné. Přišla I mě na spoustu věcí, které jiní lékaři zanedbaly a když se první možná příčina problému nepotvrdí, nepřestane pátrat, dokud se zjistí co a jak. A vždy posílá pacienty k ověřeným kolegům specialistům, kterým sama věří nejvíc.

Vynikající doktorka se srdcem na správném místě. Vždy vstřícná a lékařsky "puntičkářka", nic nechce zanedbat. Rozhodně doporučuji a za vše moc děkuji! Štolbová

Po doktor je vstřícná, ochotná, snaží se vždy ve všem pomoci. Vždy, když jsem za paní doktorkou přišel s nějakým vážnějším problémem, vždy se snažila najít způsob, jak se toho problému, co nejdříve zbavit. Vřele doporučuji. Carva

Já hodnotím paní doktorku z pozice kolegyně jako nejlepšího lékaře jakého znám-s nesmírně širokým medicínským záběrem, s neutuchajícím zájmem o medicínu a sebevzdělávání,se stálým laskavým přístupem k pacientům,vždy ochotnou a nevyhořelou.Zdraví Z.Jedličková

MUDr. Janešová má skvělou odbornost, snaží se vždy vzít v úvahu vše a zároveň velmi cítí s pacientem. Doporučuji všemi deseti.

Paní Doktorka Janešová je nejen dobrá lékařka,ale i čistá duše .....mohu vřele doporučit.Mullerová