Laurea
Bulharská 29, Brno

Extrakce spodní osmičky. Jsem člověk který má extrémní strach ze zubařů, tady kdybych věděl jak to proběhne, tak bych se jen usmíval. Zub venku cca za 10 vteřin, necítil jsem vůbec nic.

Nečekal jsem, že se během extrakce dvou vodorovně rostoucích osmiček zasměju a doplním si znalosti ze stomatologie. Samotný zákrok byl naprosto bezbolestný a (soudě dle rychlosti hojení) perfektně provedený. Klobouk dolů před kombinací profesionality a lidského přístupu obou dam, kéž by to takhle fungovalo všude. Děkuju a zdravím.

Nejšikovnější paní doktorka Vždy bezbolestná extrakce všech osmiček. Paní doktorka precizní, rychlá, vše vysvětlí a poradí o péči do budoucna.

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Jak píšu ostatní. Je to úkaz v Brne, veľký rozdiel od všetkého čo som kedy v tom kresle zažil. Na pohotovosti mi zachránila akútny stav, drenáž, etc. A bezbolestne, keďže narozdiel od iných sa to nebojí opíchat orálne i vestibulárne, poctivo. Kiež by som bol u nej :(

Paní doktorka mi trhala osmičku, naprosto bezpbolestně, moc šikovná a milá, všechno mi vysvětlovala a celou dobu se mnou komunikovala, co právě dělá... Doporučuju! Ale doufám, že už se s ní neuvidím :-D :-)

Výborná zubařka, příjemná. Byla jsem u ní na chirurgické extrakci osmičky, skoro bezbolestné rychlé ošetření.
Na to, jak vypadá mladě, skvělá...

Poprvé jsem se setkal s paní doktorkou na pohotovosti. Její přístup mě facinoval. Vyhledal jsem si ji na netu a začal jsem k ní hned chodit. Zachráníla mě spoustu zubů. Je milá, příjemná a profesionální. Myslím si, že patří k nejlepším zubařům v Brně. Od té doby co k ní docházím se na návštěvu vždy těším. Jsem ji opravdu vděčný.

Dnes jsem navštívil paní doktorku vzhledem k nesnesitelný bolestem ,které mi způsobovala 8smička a díky paní doktorce je po problému:-)velice vstřícná a empatická !!Profesionál na svém místě:-)

Přidávám další pozitivní ohlas! U paní doktorky se mi dostalo při zákroku velmi kvalitního ošetření, pospolu s velmi profesionálním, příjemným a pozitivním vystupováním. Byl jsem zde na dvakrát na extrakci osmiček (po dvou), a oba zákroky proběhli úspěšně. I přes komplikaci, která během zákroku u jedné osmičky nastala, bylo vše kvalitně ošetřeno, a po obou zákrocích se mi následující den vrátil téměř stejný jídelníček, což je u tohoto typu zákroku opravdu skvělý výsledek. Všem vřele doporučuji!

Konečně zubařka jak má být. Perfektně ošetří chrup a to bezbolestně narozdíl od řezníků z vysočiny, kteří nepoznají chronickou parodontitidu a zubní kámen.Takže podle mě a mé ženy je paní zubařka Jakubíčková naprostá jednička ve svém oboru. Konečně se nestydím za své zuby a jsem bez problémů jako je krvácení dásní, skvrny na zubech a zubní kámen.