Bulharská 29, Brno
Laurea

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Jak píšu ostatní. Je to úkaz v Brne, veľký rozdiel od všetkého čo som kedy v tom kresle zažil. Na pohotovosti mi zachránila akútny stav, drenáž, etc. A bezbolestne, keďže narozdiel od iných sa to nebojí opíchat orálne i vestibulárne, poctivo. Kiež by som bol u nej :(

Paní doktorka mi trhala osmičku, naprosto bezpbolestně, moc šikovná a milá, všechno mi vysvětlovala a celou dobu se mnou komunikovala, co právě dělá... Doporučuju! Ale doufám, že už se s ní neuvidím :-D :-)

Výborná zubařka, příjemná. Byla jsem u ní na chirurgické extrakci osmičky, skoro bezbolestné rychlé ošetření.
Na to, jak vypadá mladě, skvělá...

Poprvé jsem se setkal s paní doktorkou na pohotovosti. Její přístup mě facinoval. Vyhledal jsem si ji na netu a začal jsem k ní hned chodit. Zachráníla mě spoustu zubů. Je milá, příjemná a profesionální. Myslím si, že patří k nejlepším zubařům v Brně. Od té doby co k ní docházím se na návštěvu vždy těším. Jsem ji opravdu vděčný.

Dnes jsem navštívil paní doktorku vzhledem k nesnesitelný bolestem ,které mi způsobovala 8smička a díky paní doktorce je po problému:-)velice vstřícná a empatická !!Profesionál na svém místě:-)

Přidávám další pozitivní ohlas! U paní doktorky se mi dostalo při zákroku velmi kvalitního ošetření, pospolu s velmi profesionálním, příjemným a pozitivním vystupováním. Byl jsem zde na dvakrát na extrakci osmiček (po dvou), a oba zákroky proběhli úspěšně. I přes komplikaci, která během zákroku u jedné osmičky nastala, bylo vše kvalitně ošetřeno, a po obou zákrocích se mi následující den vrátil téměř stejný jídelníček, což je u tohoto typu zákroku opravdu skvělý výsledek. Všem vřele doporučuji!

Konečně zubařka jak má být. Perfektně ošetří chrup a to bezbolestně narozdíl od řezníků z vysočiny, kteří nepoznají chronickou parodontitidu a zubní kámen.Takže podle mě a mé ženy je paní zubařka Jakubíčková naprostá jednička ve svém oboru. Konečně se nestydím za své zuby a jsem bez problémů jako je krvácení dásní, skvrny na zubech a zubní kámen.

S paní doktorkou jsme maximálně spokojení. Konečně někdo kdo nás začal opravdu léčit. Po půl roce mám zuby v lepším stavu díky včasnému zásahu paní doktorky. Je velice milá a opravdu profesionál. Ošetření bezbolestné i při rozsáhlém zásahu do zubů. Jsme s manželem i dcerou šťastní, že jsme se k ní dostali. Škoda, že takových lékařů není víc.

dne 13,8 2014 jsem se vydal po nesnesitelnych sedmi letech v bolestech k pani doktorce, proc po sedmi? drivejsi zakrok u podle me neprofesionala me natolik zablokoval, ze jsem mel panickou hruzu jen z nazvu "zubar".. pani doktorka me prvne prohledla, samozrejme bez hacku.. a trosku mi nahradila snad psychologa, pak mi navrhla plan? jak to resit dale.. myslim ze jsem pro ni takovy maly orisek no pet zubu ma jit ven, deset opravit.. sel jsem k ni po dlouhem premlouvani od pritelkyne, kvuli bolestem se semnou nedalo vydrzet.. jedl jsem prasky proti bolestem mesicne tak za 15set.. uz nepomahali, denne balicek valetolu.. dnes mi trhala tri, vse profi pristup, cekal jsem asi deset vterin, nez se me ujala a zacala.. k memu podivu me zatim nic neboli a to jsem temer ctyri hodiny po zakroku.. Pani doktorko Jakubickova, moc vam dekuji za Vas pristup.. vice takovych hodnych a chapavych lidi.. S pozdravem a uctou k Vam Humpolicek Tomas

Paní doktorka mi trhala 8čky. Velmi pěkná práce- bez komplikací. Bezbolestné, zašité jako kdyby k žádnému vytrhnutí ani nedošlo.