Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. péče o těhotné

Milá, sympatická a komunikativní paní doktorka. Vše vysvětlí, poradí. Moc příjemná. Profesionál na svém místě.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha
GENNET, s.r.o. (mapa)

Ověřeny pacient verified-checkCreated with Sketch.

Nekomunikativni přístup v těhotenství na co se nezeptas nevis. Ani mi neoznámila nutnost registrace v porodnici a kdyz me nikde nevzali tak jeji rada zněla s tim vam ja nepomůžu. Rozhodne nedoporučuji a obe sestry v KCK SALVE take neochotne a arogantní! Naštěstí jsem brzy našla jineho gynekologa kde byl přístup naprosto odlišný!!