Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

... skutečně dělá čest svému jménu :-)... Nejlepší lékař-ka, jakou jsem poznala. Je naprostou pravdou, že pro pacienta udělá spoustu věcí nad rámec svých povinností, navíc se u ní cítíte jako rovnocenný partner a ne jak "blbeček". Jednoduše mohu jen doporučit.

Paní doktorka je přímo andělská. Strašně moc mi pomohla. Když jsou ostatní lékaři v koncích a neví, ona vždy ví.

naprostý souhlas,paní dr.je velmi milá a vstřícná a je vydět že rozumí své práci

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla! Příjemná, vstřícná, ochotná, a velmi milá! Kéž by bylo takových lékařu víc. Mohu ji jen a jen doporučit!

Skvělá pani doktorka. Opravdu nejlepší, kterou jsem potkala.
Důkladná, pečlivá, rozumná a pomáhá i tam, kde to není v jejím popisu práce. Tam,kde se Vás ostatní snaží poslat někam jinam,k jinému lékaři, nebo se vymluví "Nemám tady sestru, přijďte příště", tam ona všechno promptně zařídí a zajistí. Skvělý lékař a skvělý člověk.

Jen musím souhlasit s ostatními. Paní doktorka je naprosto skvělá, empatická - není co dodat

Skvěla, uzasna nejlepsi, vzdy byla schopna resit problem, i kdyz byla v zahranici, stacilo poslat sms a volala hned zpet.
100%,a skoda ze takovych neni vic

Naprosto super pani doktorka, schopna vi o cem mluvi, problem řeší i kdyz je soukrome nebo pracovne mimo. pacientovi venuje potrebny cas, nikoho neodbyde. Dá se s ni diskutovat, vyslechne. Nic nezanedba.
Doporučuji

Bezkonkurencni lekarka,velmi empaticka,chytra.100%pece o sve pacienty.Velmi pecliva,mila,vynikajici odbornik + vsechna superlativa, ktera existuji.Nejlepsi lekarka,kterou znam.Skoda,ze je vyjmkou.