Praktický lékař pro děti a dorost
Jílovská 1165, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělá paní doktorka, úžasný přístup k dětem. Sestřička to samé. Pokud jste odpůrcem očkování, ani sem nechodte, zde nepochodite. Za nas max spokojenost.

S MUDr. Martínkovou nemám dobrou zkušenost, chybí jí komunikační dovednosti, které považuji za základ kvalitní lékařské péče. Je to takový "doktor z hor"

U téhle paní doktorky jsem byla 4x . Z toho tam byla 3x jiná doktorka. Naposledy nějaká mladá, že prý si to tam chodí "zkoušet". K povinné hexavakcíně jsem odmítla prevenar zatím s tím, že bych ho dala dceři ráda později. To jsem si vyslechla od sestry - že mi naše dvouměsíční miminko umře a kdesi cosi. Prevenar mi cpala horem dolem, i přesto, že jsem řekla, že ho chci aplikovat jindy a ne dnes. Celá ordinace je hezká, mám si sice kam odložit bundu a děti si mají kde hrát, ale bohužel jsem paní doktorku Martínkovou neměla ani možnost poznat a dřív než jsem to stihla, utíkám odtamtud ryhle pryč. Raději doporučuji paní doktorku Zahradníkovou. Je o kus dál, ale skvělá ženská!!!!

Paní doktorka je velmi dobrá, nikdy nic nezanedbá a k tětem je velmi milá. Někdy je to velký "fofr", ale vzhledem k permanentně plné čekárně je to pochopitelné.

Perfektní dětská lékařka, i když jsme se přestěhovali cca 40 km za Prahu, dětskou lékařku jsem nezměnila a pokud neseženu adekvátní náhradu ani měnit nebudeme, raději si trochu zajedeme. Paní doktorka je vždy příjemná, poradí, vysvětlí, má letitou praxi, v ordinaci udělá vyšetření na CRP, aby nemusela dávat ATB zbytečně, čehož si cením.Mohu vřele doporučit, v čekárně a ordinaci se člověk cítí přjemně, čemuž jistě dopomáhá i skvělá sestřička

Naší paní doktorku máme moc rádi a nesmírně si jí vážíme a důvěřujeme jí!Líbí se mi jak si krásně povídá s dcerkou se zájmem a úsměvem,je vždy milá a laskavá,poradí,podpoří,nikdy nic nezanedbá,neumim si to představit,až jednou odejde do důchodu :-( naší paní doktorku máme prostě hrozně moc rádi,moc!!!

Rozpozná nemoce, umí poradit, je na mobilu, pokud je potřeba a má přehled o aktuálních možnostech léčby. Fakt super. Její náhrada, nic moc.

Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařů se kterými jsem se kdy setkala, řídí se selským rozumem spolu se znalostmi (výborná kombinace). K dětem je velice pozorná a přátelská. Musím bohužel souhlasit i s komentáři ohledně dotazů, což ovšem nesnižuje její kvality a na dotazy mi odpověděla vždy i o víkendech. Koneckonců kdo z nás je štěstím bez sebe když mu zavolá kdosi o víkendu. Také bych chtěla doporučit její sestřičku....skvělá, příjemná, vždy poradí a podpoří navíc si pamatuje děti i maminky jmény (velice obdivuhodné)
Tuto dvojici můžu jen doporučit!!!
Nechutová

chodím k paní doktorce již se třetím dítětem. oceňuji, že:
- vždy zvažuje více alternativ, postupuje logicky a postupně ověřuje a vylučuje
- ví, kdy má poslat ke specialistovi
- umí vysvětlit léčbu a všechna pro i proti
- není panikář a umí i uklidnit a dodat optimismu
- zajímá se dítě celkově včetně rodiny, školy,...
- postupuje k tělu šetrně
- klade důraz na doléčení
Vždycky, když mi nějaké dítě dovede zdárně do dospělosti je mu líto, že musí začít chodit jinam
P.S. chválím i sestřičky

Zdraví Iva Sehnalová

Chápu všechny mladé maminky, kterým přístup paní doktorky připadá poněkud hektický, ale musím za ni "zakopat jako za vlastní" - klientelu má širokou, čekárnu denně k prasknutí, my za ní např. dojíždíme až od Berouna. Znám ji bezmála dlouhých třicet let, kdy se stala mou šéfkou nejvyšší a já jsem k ní vzhlížela jako k veliké autoritě - a za takovou autoritu ji mám stále. Co umím z oboru, to mě naučila právě ona.
Když jsem byla ve svých dvaačtyřiceti letech (!) před porodem, nezaváhala jsem ani minutu a požádala ji o péči o své dítě, o které se t.č. již osm let stará bez sebemenší výhrady z mé strany (a to jsme se min. deset let neviděly). Podotýkám, že jsem zdravotník, tudíž jsem schopná to posoudit. Jsem ale také díky věku a profesionálním znalostem spíš "obtěžující" matka, co si vymýšlí tu šilhání, tu ploché nohy, aceton v dechu ... Paní doktorka mě vždy uklidní (čti "sprdne", ale velmi lidsky). Co se týká ATB, tak je fakt, že v její ordinaci se jich nadočkáte jako na běžícím páse, určitě se ale dočkáte komplexního vyšetření, event. doporučení ke specialistům. V tom vidím ten zásadní argument, proč paní doktorce Martinkové svěřit to "nejcennější", co máme!
Bohužel se nám právě tahle skvělá paní doktorka, která (podle mě) přesně navázala na úžasnou tradici rodinných lékařů, kteří umí léčit nejen tělo, ale nezištně pomohou i s "psýchou" - slovem, soucitem, činem, to především !, jsou v pravém slova smyslu "rodinnými" - brzy bude chystat do penze. Jste-li spokojeni tak jako já, přemluvme ji, aby ještě chvíli vydržela, když je pořád "čupr baba", když ji potřebují především naše děti !!!
A ještě jedno plus pro paní doktorku, umí si vybrat: sestřička perfektní, děti ji mají rády, nebojí se.