Adresa

Slovinská 54, Brno
Privátní stomatologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

T
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní stomatologická praxe prevence zubního kazu

Přišel jsem na kontrolu, našla mi kaz. Vyvrtala, zaplombovala. Ovšem jak... plombu na máznutou přes dva zuby, takže do 14 dnů jsem chytl zánět dásně. Teprve po tom co jsem ji Vysloveně požádal mi spojenou plombu opravila, (Prostě to provrtala. Žádnej stres že ano, stoličku přece nikdo zvenku nevidí...) takže logicky mi za další týden plomba vypadla. Tak jsem přišel znovu a hádejte co? Zase mi tam mázla plombu přes dva zuby, takže zánět se šířil, kvůli plombě jej nebylo možné léčit ačkoli jsem chtěl sebevíc, plomba opět přestala těsnit a byla uvolněná. Když mi došly nervy našel jsem si jinou zubní lékařku která mi k mé smůle oznámila že zub je už mrtvý a že je pozdě na to ho zachránit. Takže teď jsem o 9 táců chudší za čištění kanálků a o mrtvý zub bohatší. Prostě paráda! Nehledě na ty probdělé noci v bolestech. Lituji dne kdy jsem zazvonil na zvonek paní “zubařce” Kaňovské.


Ověřeny pacient

Je to super zubařka která dělá vše pořádně a neodbyde Vás. Je velmi hodná a odpoví vám na každou otázku. Velmi doporučuji, protože mi dá se říct vrací pomalu úsměv do života.. Jedina nevýhoda je, že když jdete na konzultaci dlouuuuho čekate třeba i dvě a pul hodiny...ale neberu to jako mínus, protože ona je vážně profesionalka s velkým P tak se není čemu divit i kdyz se třeba na zákrok čeká půl roku..Takže jí velmi doporučuji paní Kaňovskou !!!


Nejlepsi zubarka


Paní doktorka Kaňovská je vynikající odborník, ale i člověk. Velmi si cením jejího profesionálního, citlivého a milého přístupu. Vřele doporučuji!


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem se setkala u Sv. Anny, dělala mi operaci extraxci dvou 8 a k tomu odstranění zubu z kosti, který se nevyvinul. Je velice příjemná a při konzultaci před operací vysvětlí vše co bude dělat. Vše proběhlo v pořádku a neměla jsem žádné komplikace a po zákroku jsem byla za 2 dny v pořádku bez otoků a bolestí. Vřele všem doporučuji.


jen díky této paní doktorce budu mít v dospělosti parádní zoubky


strašně příjemná paní doktorka, díky ní mám skvělé zuby. vždy porádí a je milá.


Z

Paní doktorka je super. Krásné prostředí, příjemný personál, není třeba čekat. Vstřícný a milý přístup k dětem i dospělý,


O

Dobry den, s mudr mam zkusenost jiz cca 12 roku. Je profik, velmi empaticka a super chirurg. U ni jsem postupne absolvovala vysekavani vsech 4 osmicek (na sale neb mi rostly smerem do celisti) + uzdicky. Vzdy se mnou kroky lecby probrala a podrobne vysvetlila - i mozna rizika. Ma vybornou sestricku - ochotnou, milou, vstricnou. HOdne dela take prostredi jeji privatni ordinace (tam funguje spolu s bratrem, u ktereho jsem byla v dobe jeji dovolene a mohu take vrele doporucit. Tezsi chirurgicke zakroky dela u Sv. Anny - vzdy, kdyz jsem byla objednana, tak jsem nemusela cekat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti