Praktický zubní lékař
Gajdošova 7, Brno

V čekárně jsem čekal 4,5 hod. Zákrok vytržení viklající se 8čky trval 2 minuty i s injekcí, která zabrala až doma a doktor pověřil zákrokem !!sestřičku!! a znuděně čučel z okna. Komplikace nenastaly naštěstí, ale jsem v šoku z dnešní doby.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan zubař mi trhal tři osmičky. U jedné návštěvy jsem čekal dvě hodiny, sestřička nám alespoň sdělila že měli ráno těžký a dlouhý zákrok a že se za zpoždění omlouvá. Pokud pominu tohle a fakt, že pan doktor bere jako poučení pouze papír s instrukcemi při první návštěvě, byl jsem spokojený. Co se týče samotných zákroků, bylo to vždy rychlé a bezbolestné.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Tohoto lékaře jsem navštívila kvůli obyčejné extrakci dvou osmiček. V ordinaci jsem čekala 1.5 hodiny než se pan doktor ukázal a nakráčel i do ordinace se psem. (Z mého pohledu) samotný zákrok probíhal bez ohledu na pacientovy potřeby (u mě anestetikum začalo zabírat až poté, co se pan zubař pustil do práce). Po ukončení zákroku jsem byla beze slova poslána zpět do čekárny. Zde jsem jen díky rozpačitým pohledům ostatních pacientů zjistila, že na (aktuálně znecitlivěné) tváři mám stále poměrně dost krve, která během zákroku unikla z úst a asi ani nestála za tu snahu ji alespoň utřít. Poučení a zprávu o zákroku jsem dostala beze slova na papírku mezi dveřmi ordinace. Komplikace při hojení ran bohudík nenastaly. Návštěvu tohoto specialisty opravdu nedoporučuji.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Syn 12 let velmi nervózní ze zákroku (vytržení nadbytečného zubu) musel čekat hodinu a půl v čekárně. Přesto, že jsme byli objednaní. Po píchnutí injekce zub vytáhl, dost mu to krvácelo a sestra stála bokem, místo,aby odsávala krev. Až syn řekl, že je mu špatně, že polkl dost krve, tak odsávala. Bylo mu špatně i nadále, stále mu z rány prosakovala krev, přesto ho poslal do čekárny. Tuto ordinaci již nenavštívíme.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Výborný stomatochirurg, vstřícné jednání a ochota, pan doktor objednává na čas - např. na 8:10, což je super, ale do ordinace dojde v 8:35 a pacient se dostane na řadu až po dalších 20 minutách od jeho příchodu. Myslím, že tento přístup není úplně profesionální. Prostě objednací čas se zde nedodržuje a to je škoda, jinak je vše ok.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Píši jako sekretářka to, co mi je diktováno. Manželka je cizinka, napsala by spoustu chyb. Jen kromě ordinace (celkem asi 3 minuty) jsem byl všeho svědkem po jejím boku, celé jsme to prožili spolu. Manželka potřebovala v pátek akutně vytrhnout 7 vpravo nahoře, zub byl zbroušený ale stále vadil, dráždil. Náš pan doktor to ráno prohlédl a poslal manželku sem, za panem MDDR. Karlem Reschem. Ještě dopoledne v 8:30 jsme volali, sestřička nás objednala za 3 týdny s tím, že se dá i dnes bez objednání, ale musí se počkat. Okamžitě po telefonátu jsme to doma probrali, že toto riskovat nebudeme, že to musíme řešit před víkendem. Manželka opět volala, vzal to pan doktor. Na informaci, že to je akutní, že přijedeme, a jak to vypadá dnes s vytížením pan doktor Resch odpověděl zde nepublikovatelnou vulgární větou. Kdyby nebyl pátek, měli bychom jinou možnost, okamžitě jdeme jinam. Nakonec jsme spolu čekali 3 hodiny v čekárně, potom vzali manželku na 2 minuty do ordinace, kde dostala umrtvující injekci a šla ven na 5 minut. Potom šla na vytržení, za další 2 minuty bylo hotovo. Pan doktor zub vytrhl, řekl „hotovo“ s tím, že pacient musí opustit ordinaci, i když se pacientovi udělalo po vytržení nevolno. Pacienta nepoučil o tom, že se rána nesmí vyplachovat, že se to má chladit, ani jak dlouho se to bude zacelovat (ještě že máme známé mezi zubaři, kteří nás dodatečně telefonicky poučili). V lékařské zprávě napsal lživě „poučena“. V době koronaviru udržuje plnou čekárnu. Sem už opravdu nikdy nevkročíme. Jedna hvězdička za funkční toalety, jakž takž slušnou čekárnu a že pacient přežil. Nyní manželka s pomocí jiného lékaře doléčuje komplikace, které vznikly díky tomu, že nebyla poučena.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Extrakce osmičky, do 15 minut od příchodu jsem měl injekci anestetika, samotné vytržení trvalo asi 5 minut, absolutně bezbolestný zákrok. Za mě naprostá spokojenost.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Byla jsem objednaná, když jsem došla, na dveřích byl papír, že z technických důvodu neordinuje. Čekala jsem dalších 14 dní. Když jsem došla po druhé, měl pan doktor půl hodiny zpoždění, s docházkou. Poté si došel do ordinace se psem. Čekala jsem další hodinu. Zub mi vytrhnul rychle, ale ani mě nenechali vypláchnout a poslali mě pryč s papírkem, co mám dělat. Zub mám vytržený dva týdny a pořád to bolí. Takže spokojenost? Nene

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Svěřila jsem se panu doktorovi na vyřezání zdravých, nenarostlých osmiček. Profesionální přístup a mnoho zkušeností. Každá osmička byla do 5 minut pryč, bezbolestně. Mohu jen doporučit.

Umístění: Praktický zubní lékař Premedikace u dítěte

Málo kdy hodnotím lékaře, ale naše osobní zkušenost s panem doktorem mne k tomu přiměla.
Myslím, že náš negativní zážitek bude odstrašujícím případem pro všechny rodiče a jejich děti.
U pana doktora jsme byli poprvé a naposledy. Naše 5-letá dcera, která u něj podstoupila premedikaci před extrakci zoubků, si na to nejhorši neměla pamatovat. Opak je pravdou! Byli jsme vzati na řadu až ve chvíli ,kdy prášek na zklidnění přestal účinkovat! Naprosto nezodpovědné a neprofesionální jednání!
Pro nás zbytečně vyhozených 1.000,- a pro dceru další hrůzostrašný zážitek, který v ní nedůvěru k zubařům jen posílil!