Mášova 20, Brno
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař samozřejmě péče a registrace

K panu doktorovi jsem chodila několik let, ale po zvážení mých problémů jsem odešla !! Jsem tomu ráda, již rok jsem u lékařky,která nemá srovnání co se týká dokonalosti při práci a následnými výsledky !! Je velmi důležité míti DOBRÉHO zubaře a proto jsem ráda ,že jsem se rozhodla odejít. Mám krásně zpravené zuby,a to je zásluha i spolu práce s výběrem laborantky!! Ten kdo nemá problémy, tak si tam choďte, ale kdo má problémy,nedoporučuji!!!

Bohužel musím souhlasit s názorem že je lepší v pěči pana doktora si nechat udělat RTG u jiného lékaře ,protože pan doktor dělá rtg jen při problému.Na preventivní prohlídce jsem byla v listopadu a v lednu mě jiný lěkař zjistil pod plombou kazy na čtyřech zubech.U pana doktora ale bylo vše v pořádku.Takže "děkuji za pěči" ale s celou rodinou odcházím jinam.

K doktoru Pavlíkovi chodím cca od roku 95. Je to už tedy dvacet let, co se mi stará o kusadla. Pro mě je to chlap, který umí svou profesi, dobře to ví a proto ji dělá a dělá ji dobře. Navíc je velmi přátelský a pokud mi to moje huba plná jeho prstů a vercajku dovolí, je fajn si s ním splknout. Kdo nechce, nemusí, ale Já měnit nebudu. Díky doktore!
Mirek Táborský

vždy jsem měla abnormální hrůzu ze zubařů. Přítel mě k panu doktorovi přihlásil a já mu utíkala i z ordinace. Trvalo než jsem si zvykla k němu chodit s důvěrou a bez obav. Vždy mi vyšel vstříc časově, udělal co bylo potřeba a nikdy jsem neměla problém se zuby, že by mi něco špatně vyvrtal apod..dokonce byl chudák špatný z toho, když mi musel trhat osmičku v 7 měsíci těhotenství, a zvládl to. Já ho můžu vřele doporučit. Chodíme tam celá rodina a jsem opravdu moc spokojená.

Velmi špatný přístup, neřeší problémy, nebo řeší "zalepením" problému čímsi. Varuji každého, kdo k panu doktorovi chodí, až začnete mít potíže, nepomůže vám, obraťte se zavčas na skutečného odborníka. Nebo si jen pro zajímavost zajděte zavčas k jinému lékaři, který vám stav zubů zkontroluje. Bude se divit, jak nekvalitní práci pan Pavlík s takovou suverenitou odvádí.

Vynikající stomatolog. Od té doby, co chodím k němu, nemám z návštěvy zubaře obavy. Když už něco najde, je s tím rychle hotový. Za mě raději rychle a bolestivě než pomalu s injekcemi.. a to je přesně jeho styl. Trhal mi osmičky, z čehož jsem měl hrůzu. Pche.. dvě injekce - stačí nebo ještě počkáme? Zahuhlal jsem "stačí" a šel na věc. Nono, nekňuč a drž.. během 2 minut byly obě venku! A to i přes fakt, že mi rostly hrozně debilně a nedalo se k nim pořádně dostat. Jeho tykání mi absolutně nevadí, ostřejší přístup naopak vítám. Nejsem žádná slečinka.

Velmi dobrý zubař, milý, pohodový. Opravdu k němu ráda chodím. Vyzkoušela jsem už více zubařů, ale tady jsem nejvíce spokojená. Nikdo není dokonalý a všude se najdou i chyby, proto ani nevyvracím negativní názory o něm, ale jak říkám, co se dentální péče týká, je to na jedničku. Je to správný chlap. A sestřička je taky moc milá:) Děkuji...

Je skvělý zubař, má lidský přístup, není šetřílek, dává bez pardonu anestetika a je skutečně znalý v oboru. Mohu vřele doporučit všem!!! Jen ten sprostý slovník mi vadil, ale někteří chlapy jsou bohužel už takoví... Jinak opravdu díky:)

Ve svých čtyřiceti letech jsem přestala mít deprese před návštěvou stomatologa (ne že bych se vyloženě těšila). Především mi opravdu poctivě vyspravil co ještě šlo a hlavně je velmi rychlý a zbytečně mě neptrápí zdlouhavě v křesle, víc než je nutné. Jeho ordinace je ukázkou toho, co dokážou čistící prostředky a pilnost. Je to typ lékaře, který především dobře a rychle pracuje, takže na nějaké "neslušné chování", kteréá jedna pacientka popisuje rozhodně nemá čas. Díky pane doktore za sebe a své děti, které k Vám také bez problémů a rádi chodí.

Chodím k panu doktorovi už ani nevím kolik let.Jsem velmi ráda, že jsem se k němu přes známou dostala.Nikdo mě nevěří že chodím ráda k zubaři a že se vůbec nebojím.Až na otisky a to si se mnou pan doktor asi uživá.Včera mě vzal syna i když už má plno a pacienty nepříjmá.Chtěla bych mu za to moc poděkovat a popřát aby měl stále jen dobré pacienty kteří jsou spokojeni jako já