Adresa

Mášova 20, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
36 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař samozřejmě péče a registrace

K panu doktorovi jsem chodila několik let, ale po zvážení mých problémů jsem odešla !! Jsem tomu ráda, již rok jsem u lékařky,která nemá srovnání co se týká dokonalosti při práci a následnými výsledky !! Je velmi důležité míti DOBRÉHO zubaře a proto jsem ráda ,že jsem se rozhodla odejít. Mám krásně zpravené zuby,a to je zásluha i spolu práce s výběrem laborantky!! Ten kdo nemá problémy, tak si tam choďte, ale kdo má problémy,nedoporučuji!!!


E
Ověřeny pacient

Bohužel musím souhlasit s názorem že je lepší v pěči pana doktora si nechat udělat RTG u jiného lékaře ,protože pan doktor dělá rtg jen při problému.Na preventivní prohlídce jsem byla v listopadu a v lednu mě jiný lěkař zjistil pod plombou kazy na čtyřech zubech.U pana doktora ale bylo vše v pořádku.Takže "děkuji za pěči" ale s celou rodinou odcházím jinam.


M
Ověřeny pacient

K doktoru Pavlíkovi chodím cca od roku 95. Je to už tedy dvacet let, co se mi stará o kusadla. Pro mě je to chlap, který umí svou profesi, dobře to ví a proto ji dělá a dělá ji dobře. Navíc je velmi přátelský a pokud mi to moje huba plná jeho prstů a vercajku dovolí, je fajn si s ním splknout. Kdo nechce, nemusí, ale Já měnit nebudu. Díky doktore!
Mirek Táborský


M
Ověřeny pacient

vždy jsem měla abnormální hrůzu ze zubařů. Přítel mě k panu doktorovi přihlásil a já mu utíkala i z ordinace. Trvalo než jsem si zvykla k němu chodit s důvěrou a bez obav. Vždy mi vyšel vstříc časově, udělal co bylo potřeba a nikdy jsem neměla problém se zuby, že by mi něco špatně vyvrtal apod..dokonce byl chudák špatný z toho, když mi musel trhat osmičku v 7 měsíci těhotenství, a zvládl to. Já ho můžu vřele doporučit. Chodíme tam celá rodina a jsem opravdu moc spokojená.


L
Ověřeny pacient

Velmi špatný přístup, neřeší problémy, nebo řeší "zalepením" problému čímsi. Varuji každého, kdo k panu doktorovi chodí, až začnete mít potíže, nepomůže vám, obraťte se zavčas na skutečného odborníka. Nebo si jen pro zajímavost zajděte zavčas k jinému lékaři, který vám stav zubů zkontroluje. Bude se divit, jak nekvalitní práci pan Pavlík s takovou suverenitou odvádí.


J
Ověřeny pacient

Vynikající stomatolog. Od té doby, co chodím k němu, nemám z návštěvy zubaře obavy. Když už něco najde, je s tím rychle hotový. Za mě raději rychle a bolestivě než pomalu s injekcemi.. a to je přesně jeho styl. Trhal mi osmičky, z čehož jsem měl hrůzu. Pche.. dvě injekce - stačí nebo ještě počkáme? Zahuhlal jsem "stačí" a šel na věc. Nono, nekňuč a drž.. během 2 minut byly obě venku! A to i přes fakt, že mi rostly hrozně debilně a nedalo se k nim pořádně dostat. Jeho tykání mi absolutně nevadí, ostřejší přístup naopak vítám. Nejsem žádná slečinka.


A
Ověřeny pacient

Velmi dobrý zubař, milý, pohodový. Opravdu k němu ráda chodím. Vyzkoušela jsem už více zubařů, ale tady jsem nejvíce spokojená. Nikdo není dokonalý a všude se najdou i chyby, proto ani nevyvracím negativní názory o něm, ale jak říkám, co se dentální péče týká, je to na jedničku. Je to správný chlap. A sestřička je taky moc milá:) Děkuji...


E
Ověřeny pacient

Je skvělý zubař, má lidský přístup, není šetřílek, dává bez pardonu anestetika a je skutečně znalý v oboru. Mohu vřele doporučit všem!!! Jen ten sprostý slovník mi vadil, ale někteří chlapy jsou bohužel už takoví... Jinak opravdu díky:)


A
Ověřeny pacient

Ve svých čtyřiceti letech jsem přestala mít deprese před návštěvou stomatologa (ne že bych se vyloženě těšila). Především mi opravdu poctivě vyspravil co ještě šlo a hlavně je velmi rychlý a zbytečně mě neptrápí zdlouhavě v křesle, víc než je nutné. Jeho ordinace je ukázkou toho, co dokážou čistící prostředky a pilnost. Je to typ lékaře, který především dobře a rychle pracuje, takže na nějaké "neslušné chování", kteréá jedna pacientka popisuje rozhodně nemá čas. Díky pane doktore za sebe a své děti, které k Vám také bez problémů a rádi chodí.


L
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi už ani nevím kolik let.Jsem velmi ráda, že jsem se k němu přes známou dostala.Nikdo mě nevěří že chodím ráda k zubaři a že se vůbec nebojím.Až na otisky a to si se mnou pan doktor asi uživá.Včera mě vzal syna i když už má plno a pacienty nepříjmá.Chtěla bych mu za to moc poděkovat a popřát aby měl stále jen dobré pacienty kteří jsou spokojeni jako já


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti