Zubní klinika Ascendent
Pražská 192/96, Brno

Umístění: Zubní klinika Ascendent Jiný

Chodím k panu doktorovi už 9 let a díky jemu nemám strach ze zubařů. Vždy pečlivá kontrola, a precizní postup při zákrocích. Zuby mám hezké a zdravé. A neřekla bych, že je dražší než kterýkoliv kvalitní zubař.

Umístění: Zubní klinika Ascendent

Zpočátku jsem měla z pana doktora Padrty dobrý pocit, byl velmi milý a ordinaci má také pěknou. Později se ale bohužel ukázala jeho pravá tvář. S každým úkonem velmi spěchal, aby toho stihnul co nejvíce (čas jsou peníze, bohužel), a nakonec mě ještě přesunul k novému panu doktorovi, kterého právě zaměstnal. Ikdyž se mi to nelíbilo, prostě mi to oznámil. Nejhorší ovšem bylo a proto jsem od pana doktora Padrty odešla, že mi špatně vyčistil kanálky a to hned u dvou zubů. I přes mé prošení o kontrolu, mne vždy jen odbil, že to přejde, "zuby přece po zákroku bolí" řekl doslovně a já si připadala jak ufňukaná holčička. Po delší době jsem radši navštívila jiného zubaře a dozvěděla jsem se, že oba zuby se zanítili, a potvrdil mi že práce byla velmi špatně udělaná. Naštěstí se o mne můj nový pan doktor postaral a mám konečně klid. Doufám že svým příspěvkem aspoň někomu pomůžu aby si nemusel zažít to co já.
Jana Marešová

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Milost, vstřícnost, ochota, zdvořilost, pozornost, ODBORNOST a pečlivost. Velmi si cením i taktnosti, kdy při veškerých pochybnostech a předsudcích, které jsem si za roky "zubařů šarlatánů" vytvořila, vše taktně, smysluplně a pečlivě vysvětlil, nikoho neshodil a snažil se maximálně napravit to, co šlo. Moje zuby jsou teď mojí chloubou a vděčím za to právě panu doktorovi. Takže všem vřele doporučuji navštívit stylovou zubní kliniku v Bosonohách.

Pan doktor je opravdový odborník na svém místě, ráda k němu chodím - což může říct o svých zubařích málokdo, vždycky si dobře popovídáme. Ačkoliv jsou ceny pojišťovnou nehrazených zákroků vyšší, ráda si připlatím za takovou péči jaké se mi dostává. Příjemné prostředí, příjemný personál a bez bolesti a obav jestli je o mé zuby dobře postaráno - co víc si člověk může přát =) Jen tak dál.

Příjemný, pečlivý, vstřícný, odborník. Snad nám pan doktor po té vší chvále nezpychne :-). I když ceny jsou nadstandardní, nutno říct, že takové vybavení v běžné ordinaci nanajdete. Když vás budou zuby trápit, vyražte do Bosonoh. Stojí to za to.

Velmi šikovný, vstřícný, citlivý a chápající. Vřele doporučuji

Pan doktor je - i přes svůj mladistvý vzhled - nesmírně starostlivým, citlivým a pečujícím lékařem, pro nějž je pacient vždy na prvním místě. Nepreferuje provedení úkonu na úkor komplexního stavu chrupu. Jeho ordinace je neuvěřitělně dobře vybavená a jeho výkony excelentní. Mj. extrakci osmiček provedl zcela bezbolestně, bez otoků a natolik zručně, že jsem nepotřeboval ani antibiotika. Vřele doporučuji! RŠ.

Chválím, pane doktore ;-) MDDr. Padrta je prostě citlivý mladý muž a taky hračička a to se u zubaře hodí, si myslím.

Panu doktorovi vděčím za "rekonstrokuci" chrupu. I nepříjemný zákok umí provést s citem a jsem mu vděčná za bezproblémovou extrakci všech čtyř osmiček. Zákrok vždy vysvětlí předem a také poté. Má výborný přístup k dětem, obě dcery se k panu zubaři vždy těší.

Pečlivý odborník, jsem ráda, že mám tu možnost k panu doktorovi chodit. Mohu jen doporučit..