Adresa

Pražská 192/96, Brno
Zubní klinika Ascendent

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Umístění: Zubní klinika Ascendent Jiný

Chodím k panu doktorovi už 9 let a díky jemu nemám strach ze zubařů. Vždy pečlivá kontrola, a precizní postup při zákrocích. Zuby mám hezké a zdravé. A neřekla bych, že je dražší než kterýkoliv kvalitní zubař.


Ověřeny pacient
Umístění: Zubní klinika Ascendent

Zpočátku jsem měla z pana doktora Padrty dobrý pocit, byl velmi milý a ordinaci má také pěknou. Později se ale bohužel ukázala jeho pravá tvář. S každým úkonem velmi spěchal, aby toho stihnul co nejvíce (čas jsou peníze, bohužel), a nakonec mě ještě přesunul k novému panu doktorovi, kterého právě zaměstnal. Ikdyž se mi to nelíbilo, prostě mi to oznámil. Nejhorší ovšem bylo a proto jsem od pana doktora Padrty odešla, že mi špatně vyčistil kanálky a to hned u dvou zubů. I přes mé prošení o kontrolu, mne vždy jen odbil, že to přejde, "zuby přece po zákroku bolí" řekl doslovně a já si připadala jak ufňukaná holčička. Po delší době jsem radši navštívila jiného zubaře a dozvěděla jsem se, že oba zuby se zanítili, a potvrdil mi že práce byla velmi špatně udělaná. Naštěstí se o mne můj nový pan doktor postaral a mám konečně klid. Doufám že svým příspěvkem aspoň někomu pomůžu aby si nemusel zažít to co já.
Jana Marešová


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Milost, vstřícnost, ochota, zdvořilost, pozornost, ODBORNOST a pečlivost. Velmi si cením i taktnosti, kdy při veškerých pochybnostech a předsudcích, které jsem si za roky "zubařů šarlatánů" vytvořila, vše taktně, smysluplně a pečlivě vysvětlil, nikoho neshodil a snažil se maximálně napravit to, co šlo. Moje zuby jsou teď mojí chloubou a vděčím za to právě panu doktorovi. Takže všem vřele doporučuji navštívit stylovou zubní kliniku v Bosonohách.


N
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdový odborník na svém místě, ráda k němu chodím - což může říct o svých zubařích málokdo, vždycky si dobře popovídáme. Ačkoliv jsou ceny pojišťovnou nehrazených zákroků vyšší, ráda si připlatím za takovou péči jaké se mi dostává. Příjemné prostředí, příjemný personál a bez bolesti a obav jestli je o mé zuby dobře postaráno - co víc si člověk může přát =) Jen tak dál.


E
Ověřeny pacient

Příjemný, pečlivý, vstřícný, odborník. Snad nám pan doktor po té vší chvále nezpychne :-). I když ceny jsou nadstandardní, nutno říct, že takové vybavení v běžné ordinaci nanajdete. Když vás budou zuby trápit, vyražte do Bosonoh. Stojí to za to.


O
Ověřeny pacient

Velmi šikovný, vstřícný, citlivý a chápající. Vřele doporučuji


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je - i přes svůj mladistvý vzhled - nesmírně starostlivým, citlivým a pečujícím lékařem, pro nějž je pacient vždy na prvním místě. Nepreferuje provedení úkonu na úkor komplexního stavu chrupu. Jeho ordinace je neuvěřitělně dobře vybavená a jeho výkony excelentní. Mj. extrakci osmiček provedl zcela bezbolestně, bez otoků a natolik zručně, že jsem nepotřeboval ani antibiotika. Vřele doporučuji! RŠ.


J
Ověřeny pacient

Chválím, pane doktore ;-) MDDr. Padrta je prostě citlivý mladý muž a taky hračička a to se u zubaře hodí, si myslím.


M
Ověřeny pacient

Panu doktorovi vděčím za "rekonstrokuci" chrupu. I nepříjemný zákok umí provést s citem a jsem mu vděčná za bezproblémovou extrakci všech čtyř osmiček. Zákrok vždy vysvětlí předem a také poté. Má výborný přístup k dětem, obě dcery se k panu zubaři vždy těší.


Š
Ověřeny pacient

Pečlivý odborník, jsem ráda, že mám tu možnost k panu doktorovi chodit. Mohu jen doporučit..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti