Odhadovaná doba odpovědi:

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Hviezdoslavova 509/25, Praha 11, Praha

Kreditní karta, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Hviezdoslavova 25/509, Praha

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

MUDr. Kamil Navrátil, Ph.D. je absolventem lékařské fakulty UP v Olomouci.
Od promoce v roce 2001 se věnuje chirurgii, ve které získal atestaci...

Ukončené školy

• Němčina

Publikace a články

Publikace (6)

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Doktor je k ničemu. Udělat jednoduchý chirurgický zákrok po kterým zůstane díra v těle-to je opravdu super.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie diagnostické vyšetření

K panu doktorovi jsem jela se svým synem jakožto ke specialistovi na onemocnění nehtů, se kterým jsem měla velmi dobré zkušenosti z minulosti z jiného zařízení (cca 8 let nazpět) . Z jeho přístupu jsem byla nyní velmi zklamaná. Na synovy nehty na nohách jen tak nahlédl, řekl, že když mu není 12 let, že mu operativně nemůže pomoci, že stejně nic než tejpovaní nyní nemůže dělat. V tu chvíli si přebrala slovo sestra, která mu je natejpovala bez hlubšího porozumění problému, ani se neptala, která strana je horší. Na mé doplňující dotazy jsem dostala odpověď od sestry, že vše mám ve zprávě, na můj další dotaz opět odpovídala za doktora sestra, aniž dobře porozuměla mému dotazu (doktor cosi sestře chabě řekl, že to myslím jinak, ale odpověď jsem nedostala). Hned nás pakovali z ordinace. Za mě velké zklamání. Před lety se synovi s jiným problémem krásně a pečlivě věnoval, vysvětloval, co a proč mám dělat. Nyní mám pocit, že co není na operaci, to ho nezajímá.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Pan doktor Navrátil je velice milý, ochotný a empatický lékař. Před operačním zákrokem mi vše vysvětlil, uklidnil mě a díky němu jsem v den operace byla klidná. Ráda bych mu touto cestou poděkovala za lékařskou péči, velice si toho vážím.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Skvělý lékař, milý, lidský, velmi chápavý přístup.neuvěřitelný profesionál,operoval mě, všechno probíhalo naprosto hladce.pan doktor Navrátil mi všechno poctivě vysvětlil, uklidnil mně i před operaci a po opereci mě přišel taky zkontrolovat. Jestli budu potřebovat ještě nějakou operaci, tak jedině k panu doktorovi. Pane doktore Navrátile ze srdce vám děkuji.r

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie klinické vyšetření

Výborný odborník, laskavý člověk, který mi pomohl s problémem, s kterým si jiní nevěděli rady. Skvělá zkušenost. Pana doktora rozhodne doporučuji, výborný operatér.

S panem doktorem mám zkušenost v rámci odstranění Lipomu na zádech. V ordinaci vše adekvátně vysvětil, nespěchal (..jako často jiní lékaři), časově se snažil vyjít vstříc. Operaci zvládl na jedničku, byla rychlá a šetrná a to i za situace, kdy jsme se těsně před operací dohodli, že to uděláme bez celkové anestezie. Profesionál na svém místě. Super zkušenost.

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se vás jen zeptat na tříselnou kýlu, už mam za sebou prodělanou tříselnou kýlu na pravé straně která byla provedena laparoskopickym zákrokem, o pár let později se mi udělala tříselna kýla ale na levé straně se kterou žiju už cca 3 rokem, byl sem s ní u chirurgického doktora a ten mi řekl že kýla je ještě malá, že mám přijít až bude větší, zhruba za ty 3 roky tím myslím teď mi přijde že kýla se nějak nezvětšuje, přijde mi stejná prostě malá bulka, která mě ale poslední dobou lehce trápí, jelikož mě začíná i bolet, bolest trvá cca půl hodiny pak přejde ale cítím i takový jakoby tlak, SOU dny kdy to je úplně v pohodě a dny kdy mě to štve, na druhou stranu věnují se fitness cvičení a při tom mi to vůbec nevadí, ale když třeba dlouho stojím nebo chodím tak to cítit je, nevíte prosím jak to mám tedy řešit jestli to nechat v tomhle stavu jak to je a nebo znovu jit za chirurgem ? Děkuji za vaši odpověď

Dobrý den. Pokud se kýla ozve i když občas a dělá Vám obtíže, jedná se už o kýlu symptomatickou. Zde už její velikost nehraje roli při rozhodování jestli operovat nebo ne. Vzhledem k tomu, jak rutinní je to zákrok, zejména u malé kýly, je zbytečné trpět. Běžte na chirurgii a řekněte, že Vám to dělá obtíže, nebo změňte pracoviště.

MUDr. Kamil Navrátil Ph.D.

Dobrý den. Prosím jak se zdravotně projevuje nová pupeční kýla po operaci kýly? Byl jsem na operaci pupeční kýly letos v únoru. Mám nyní zánět průdušek s opravdu velkým kašlem který už naštěstí ustupuje, ale právě při kašli mě už hrozně silně (bolí-píchne) přímo na pupíku a nad ním ale vždy jen při kašli. Když jsem měl kýlu měl jsem jakoby vylezlý pupík, to teď nemám. Nevíte co mě to prosím trápí? Opravdu při kašli je to dost nepříjemný
Není to druhá kýla?

Dobrý den. Hodně záleží na tom, jakou operaci pupeční kýly jste podstoupil, resp. jestli to byla operace s nebo bez síťky. Pokud Vás trápí jenom bolestivost při kašli, není to nic neobvyklého, nejspíš to přejde jak přestanete kašlat. Pokud v operované oblasti nic nehmatáte, asi zatím nejde o recidivu kýly, která ale nastat může. Pokud něco v jizvě nebo kolem ní hmatáte, běžte na kontrolu tam, kde Vás operovali.

MUDr. Kamil Navrátil Ph.D.