Spálená 78/12, Praha
Městská Poliklinika Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Pana doktora si vážím pro jeho lidský, komplexní přístup a velmi férové jednání. Je velmi pečlivý, ochotný, komunikativní a vždy na něco přijde. Vše mi podrobně vsvětlí a moc mi i pomohl s vysokým tlakem a arytmií, které mě poslední dobou trápily. Má i velmi ochotnou a milou sestřičku. Panu doktorovi moc děkuji a přála bych si, aby takových doktorů, jako je on, bylo více. Jarmila Krejčová

Jako záskok za moji vlastní (půl roku nepřítomnou) doktorku nic moc. Pan doktor pochyboval o tom, co mu říkám, ačkoli to měl všechno v dokumentaci. Sice nakonec uznal, že bez prášků to nepůjde, ale jako pacientka jsem se tedy rozhodně dobře necítila (spíše jako hypochondr). Raději jsem se kvůli těhotenství svěřila s pravidelnou kontrolou specializovanému ústavu, abych pak nebyla po devíti měsících nemile překvapená, a jsem ráda, že jsem to udělala. Nemůžu tedy souhlasit s hodnocením "velmi pečlivý", bohužel. Možná s vlastními pacienty jedná jinak, anebo neví, že v těhotenství se jisté potíže musí kontrolovat častěji.

Mohu potvrdit názory ostatních přispěvatelů. Pan doktor je skutečně komunikativní a velmi velmi velmi pečlivý. V mém případě pátral tak dlouho, dokud neobjevil příčinu problému. Kéž by takových lékařů bylo více...

Podepsal bych přesně to, co píše uživatelka "vittie". Vysvětlí, poradí, vše pečlivě. Takhle nějak si představuji správnou péči. Doporučuji.

Pan doktor je prijemny, ochotny a opravdu velmi peclivy. Na otazky odpovida velmi ochotne a obsirne, nemam u nej problem se na cokoliv zeptat.

Pan doktor je velmi velmi pečlivý.