Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Pana doktora si vážím pro jeho lidský, komplexní přístup a velmi férové jednání. Je velmi pečlivý, ochotný, komunikativní a vždy na něco přijde. Vše mi podrobně vsvětlí a moc mi i pomohl s vysokým tlakem a arytmií, které mě poslední dobou trápily. Má i velmi ochotnou a milou sestřičku. Panu doktorovi moc děkuji a přála bych si, aby takových doktorů, jako je on, bylo více. Jarmila Krejčová


L
Ověřeny pacient

Jako záskok za moji vlastní (půl roku nepřítomnou) doktorku nic moc. Pan doktor pochyboval o tom, co mu říkám, ačkoli to měl všechno v dokumentaci. Sice nakonec uznal, že bez prášků to nepůjde, ale jako pacientka jsem se tedy rozhodně dobře necítila (spíše jako hypochondr). Raději jsem se kvůli těhotenství svěřila s pravidelnou kontrolou specializovanému ústavu, abych pak nebyla po devíti měsících nemile překvapená, a jsem ráda, že jsem to udělala. Nemůžu tedy souhlasit s hodnocením "velmi pečlivý", bohužel. Možná s vlastními pacienty jedná jinak, anebo neví, že v těhotenství se jisté potíže musí kontrolovat častěji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Mohu potvrdit názory ostatních přispěvatelů. Pan doktor je skutečně komunikativní a velmi velmi velmi pečlivý. V mém případě pátral tak dlouho, dokud neobjevil příčinu problému. Kéž by takových lékařů bylo více...


P
Ověřeny pacient

Podepsal bych přesně to, co píše uživatelka "vittie". Vysvětlí, poradí, vše pečlivě. Takhle nějak si představuji správnou péči. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor je prijemny, ochotny a opravdu velmi peclivy. Na otazky odpovida velmi ochotne a obsirne, nemam u nej problem se na cokoliv zeptat.


I

Pan doktor je velmi velmi pečlivý.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti